گیگز: پوگبا را باید در تمرین‌ها با لگد زد!
۸۹۵۳۰۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
۵۴۰۵
رایان گیگز، اسطوره منچستریونایتد می‌گوید اگر این روزها در رختکن یونایتد حضور داشت برای اصلاح رفتار پوگبا او را با لگد می‌زد!

ورزش سه: رایان گیگز می‌گوید در زمان حضور او در منچستریونایتد به عنوان بازیکن اگر بازیکنی در رختکن یا تمرینها رفتار غیر احترام‌آمیز نشان می‌داد از سوی بازیکنان با سابقه تیم تنبیه می‌شد و راه‌حل اصلاح رفتار پل پوگبا در حال حاضر هم همین است. گیگز اشاره می‌کند که در زمان او کریستیانو رونالدو به خاطر دریبل زدن‌های بیش از حد توسط پل اسکولز که او را با لگد می‌زده تنبیه می‌شده است.

پل پوگبا در تابستان جاری بارها به صراحت از تمایل خود برای ترک یونایتد خبر داد و رئال مادرید و بارسلونا به عنوان دو باشگاهی که خواهان جذب او هستند مطرح شده بودند. گیگز اما در مصاحبه با سان می‌گوید اگر یک بازیکن یونایتد در دوران حضور او در این تیم چنین رفتار غیر احترام‌آمیزی می‌کرده از سوی بازیکنان باتجربه‌تر تیم تنبیه می‌شده.

گیگز در پاسخ به سوالی درباره اینکه در آن روزها بازیکنان باتجربه با مشکلی مثل ماجرای پل پوگبا چگونه رفتار می‌کردند گفت:" در تمرینها او را با لگد می‌زدند. اتفاقی که این روزها دیگر نمی‌افتد. من نمی‌گویم همه را با لگد بزنید. ولی رونالدو با همین روش بهتر شد. وقتی رونالدو بیش از حد دریبل می‌زد پل اسکولز او را با لگد می‌زد. او هم بلافاصله می‌فهمید که نمی‌تواند به دریبل زدن ادامه دهد و گر نه لگد می‌خورد".

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج