روحانی در اجلاس سازمان ملل حضور می‌یابد
۸۹۶۲۶۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
۵۱۶۴ 
رییس دفتر رییس جمهور در پاسخ به این پرسش که آیا روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت می‌کند و آیا تحریم های محدودیت جغرافیایی در آمریکا نیز مشمول وی می شود؟ گفت: اگر مشکل خاصی پیش نیاید رئیس جمهوری در اجلاس عمومی سازمان ملل حضور می یابند.

خبرگزاری ایسنا: رییس دفتر رییس جمهور در پاسخ به این پرسش که آیا روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت می‌کند و آیا تحریم های محدودیت جغرافیایی در آمریکا نیز مشمول وی می شود؟ گفت: اگر مشکل خاصی پیش نیاید رئیس جمهوری در اجلاس عمومی سازمان ملل حضور می یابند.

 محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حاشیه جلسه هیات وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره اقدامات اروپا بعد از اجرای گام دوم کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران با تاکید بر اینکه بعد از گام دوم کاهش تعهدات ایران، مذاکره با اروپا جدی‌تری شده است، اظهار کرد: در کنار این مذاکرات صحبت هایی شده که بتوانیم به چارچوب هایی برسیم و امیدواریم به بهره مندی از منافع برجام برسیم.

وی خاطرنشان کرد: در مورد اینکه اگر به جمع بندی نرسیم گام سوم را انجام می‌دهیم، در آن تردیدی نیست.

رییس دفتر رییس جمهور همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت می‌کند و آیا تحریم های محدودیت جغرافیایی در آمریکا نیز مشمول وی می شود، گفت: اگر مشکل خاصی پیش نیاید رئیس جمهوری در اجلاس عمومی سازمان ملل حضور می یابند.

واعظی افزود: من در مورد محدودیت ها چیزی نشنیدم از طرفی هم آنچه که مربوط به آقای ظریف است امیدوارم به گونه ای باشد که در جلسه سازمان ملل حضور یابند و فکر کنم این جزو حقوق کشورها مخصوصا وزیر خارجه است که بتواند در جلسات مهم سازمان ملل شرکت کند.

وی گفت: آقای تخت روانچی نماینده ایران در سازمان ملل یک نامه اعتراضی جدی به دبیر کل سازمان ملل نوشته و از ایشان خواستند که موضوع را پیگیری کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/05/23
اگه اونم تحریم کنن نمی تونه هیچ جایی بره و همین جا واسه ما حرف میرنه
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/05/23
دقیقا حضور میابد که چه بکنه؟
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/05/23
میخواهم صدسال سیاه حضور پیدا نکند مگر بغیر از هزینه میلیاردی از سرمایه کشور دستاوردی هم داشته اند در این چهار دهه فقط بروبچ رو جمع میکنند میبرند کشور شیطان بزرگ حالشو میبرند
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1398/05/23
اصلا همه زور زدنها برای رئیس جمهور شدن واسه اینه که لااقل سالی یکبار برن آمریکا رو از نزدیک ببینن !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج