دختر ده ساله به دی‌کاپریو بازیگری یاد می‌دهد
۸۹۶۲۷۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
۴۷۸۲
تارانتینو زمانی که در حین نوشتن فیلمنامه "روزی روزگاری در هالیوود" بود، جولیا را روی صفحه تلویزیون دید و گفت خودش است.

ایران آرت: جولیا باترز، بازیگر "روزی روزگاری در هالیوود" توضیح داد که چگونه توجه کوئنتین تارانتیو کارگردان را جلب کرد.

دختر ۱۰ساله‌ای که بازیگری را به دی‌کاپریو یاد می‌دهد

ستاره ۱۰ ساله در فیلم نقش نابغه خردسالی را بازى می‌کند که باید به ریک دالتون بازیگر از کار افتاده (لئوناردو دى کاپریو) بیاموزد مهارت‌هایش را دوباره به دست آورد. او ظاهرا در حالی که تارانتینو سرگرم نوشتن سناریوی فیلم بود، روی صفحه تلویزیون بود.

به گزارش ایندیپندنت، باترز که بازیگری را نخستین بار در چهار سالگی در یکی از بخش های سریال Criminal Minds تجربه کرد، برای هالیوود ریپورتر توضیح داد: "داستان بامزه‌ای است. من در این کمدی فامیلی به نام "کدبانوی امریکایی" بازی می‌کنم. کوئنتین دوست دارد وقتی می‌نویسد تلویزیون روشن باشد و من تصادفا در حالی که او نقش مرا می‌نوشت در تلویزیون بودم. سرش را بلند کرد، مرا دید و گفت، "شاید او بتواند این نقش را بازی کند". خیلی خوشحالم که در آن موقع و در آن لحظه تلویزیون روشن بود زیرا اگر نبود، من در فیلم نمی‌بودم".

باترز درباره فیلمساز پیش از شرکت در هنرآزمائی چیزی نشنیده بود، اما گفته می‌شود در جریان تولید رشته پیوندی بین آنها برقرار شد و حالا دوستان مکاتبه‌ای هستند.

دختر ۱۰ساله‌ای که بازیگری را به دی‌کاپریو یاد می‌دهد

در فیلم "روزی روزگاری در هالیوو" که داستان آن در مورد تابستان ۱۹۶۹، حدود زمان قتل های خانواده مانسون است، دی کاپریو در نقش ریک دالتون بازیگری که سعی دارد روی پایش بایستد ظاهر می شود و برد پیت ایفای نقش بدل او، کلیف بوث، را بر عهده دارد. مارگوت رابی نقش شارون تیت، یکی از قربانیان قتل ها در ۹-۸ اوت را بازی می کند.

روی هم رفته، منتقدین نظر مثبتی در مورد فیلم داشته اند و نقش تارانتینو در ارائه تصویری از هالیوود در اواخر سال های دهه شصت‌ و نیز رویکرد او نسبت به رویدادهای زندگی واقعی را ستودند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج