پخش سریالی ماجراهای هتل بازنشستگان
۸۹۶۳۶۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
۳۹۵۱
ماجراهای هیجان‌انگیز یک هتل در قالب سریال رادیویی «هتل بازنشستگان» به کارگردانی اکبر زنجانپور از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ایسنا: ماجراهای هیجان‌انگیز یک هتل در قالب سریال رادیویی «هتل بازنشستگان» به کارگردانی اکبر زنجانپور از رادیو نمایش پخش می‌شود.

پخش سریالی ماجراهای هتل بازنشستگان

به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، این سریال رادیویی داستان سه مسافر علاقمند به هیجان و مسافرت است که از طریق اینترنت هتلی پیدا می‌کنند که علیرغم ارزان بودنش، شرایط ویژه جالبی دارد و نامش «هتل بازنشستگان» است. آنها در جریان سفرشان با اتوبوسی به طور اتفاقی با سایر مسافران این هتل آشنا می شوند و در این بین اتفاقاتی می افتد که شنیدنی است.

قربان نجفی، محمد شریفی مقدم، شهیندخت نجف زاده، محمد آقا محمدی، رضا عمرانی، حمیدرضا هدایتی، سلمان خطی، نگین خواجه نصیر، عباس توفیقی، شیما جان قربان، سعیده فرضی، افسانه محمدی، مونا صفی، علی میلانی، بیتا خارستانی، مجتبی طباطبایی، محمد یگانه و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در سریال رادیویی «هتل بازنشستگان» به ایفای نقش پرداخته اند.

این سریال رادیویی به تهیه‌کنندگی اشرف اسادات اشرف نژاد، صدابرداری رضا طاهری و افکتوری محمدرضا قبادی فر از روز شنبه (۲۶ مرداد ماه) ساعت ۱۳:۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج