۶۵درصد روز‌های امسال دریای خزر ناآرام بود
۸۹۶۸۲۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۲
۱۰۵۳۵
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه ۶۵ درصد روزهای امسال دریای استان ناآرم بود گفت:در زمینه پیشگیری از غریق باید برنامه ریزی شود.

خبرگزاری مهر: معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه ۶۵ درصد روزهای امسال دریای استان ناآرم بود گفت:در زمینه پیشگیری از غریق باید برنامه ریزی شود.

 حسین حسن نژاد در نشست با برگزیدگان جشنواره رسانه و خزر استان های شمالی از دریا به عنوان فرصت مهم گردشگری یاد کرد و گفت: وضع موجود در دریا باید تفسیر و تحلیل شود.

وی با بیان اینکه امسال ۶۵ درصد روزهای ناآرام در دریا را شاهد هستیم خواستار برنامه ریزی برای پیشگیری از غریق شد و گفت: توان استانی پاسخگوی انتظارات ملی نخواهد بود و باید بخشی از اعتبارات ملی برای ارائه خدمات ملی در مازندران سوق یابد.

وی با تبریک اعیاد قربان و غدیر خواستار الگوی گیری از سیره مولای متقیان شد و گفت: باید در مسیر مولای متقیان حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه دشمنان سرمایه اجتماعی، کارآمدی نظام و ارزش های انقلاب و کارآمدی شعارهای اصیل و ماندگار انقلاب را مورد تهدید قرار دادند گفت: در یک جنگ اساسی در تلاش هستند از طریق بمباران ذهن مردم فاصله بین حکومت و حاکمیت ایجاد کنند.

وی با عنوان اینکه رسان ها به عنوان زباله گویای مردم هستند، نقش آنان را در حوزه بصیرت بخشی وضع موجود مهم برشمرد و گفت: رسانه ها در هوشیاری و خنثی کردن اراده خبیث دشمن نقش اساسی خواهند داشت و باید به وظیفه انقلابی و اسلامی در جهت تامین منافع کشور نگاه خردمندانه به وضعت موجود داشته باشیم.

حسن نژاد یادآور شد: دشمن شناسی و خلاف میل دشمن حرکت کردن و سنجیده بودن اقدامات امروز امری مهم است و در این راه نگاه نقادانه نیز ضرورت دارد بنابراین نباید نقد سازنده را فراموش کنیم و این رسالت سنگینی است که مجموعه خبرنگاران باید آن را سرلوحه قرار دهند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، زمان شناسی را مسئولیت مهم رسانه ها برشمرد و گفت:رسانه ها در شفاف سازی وضع موجود و هدایت مسئولان به سمت تصمیمات سنجیده گام بردارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1398/05/25
نکنه بخاطر همین بود بخشیدینش به روسیه
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/05/25
بخاطر گرانیها و آه دل مردم بود. شاید هم بخاطر رانت و بی عدالتی و رابطه بازیها.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج