توضیح درباره افزایش مدت زمان خدمت سربازی
۸۹۶۸۹۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
۷۶۷۹
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره افزایش خدمت سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر دارای ۲۸ و ۲۹ سابقه ایثارگری اعلام کرد.

خبرگزاری ایلنا: سردار موسی کمالی (رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح)  درباره مقررات جدید سربازی از جمله افزایش خدمت گفت: در حال حاضر خبر جدیدی در مورد سربازی نشده است و تا زمانی که خبر دقیق اعلام نشود، اخبار منتشر شده در این باره شایعه است.

وی با بیان اینکه طول مدت زمان سربازی فعلا تغییری نمی‌کند، ادامه داد: در قانون مجوز افزایش خدمت در صورت کمبود سرباز داده شده است، اما در صورت افزایش مدت زمان خدمت سربازی، این مقررات شامل کسانی که در حال خدمت سربازی هستند، نخواهد شد.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به پایان معافیت مهلت ایثارگری ۲۸ و ۲۹ ماه در پایان شهریور ماه خاطرنشان کرد: مشمولان متقاضی معافیت به واسطه سابقه ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین فقط تا پایان شهریورماه می‌توانند از این طرح و معافیت بهره‌مند شوند.

سردار کمالی خاطرنشان کرد: در این معافیت غیبت مانع رسیدگی به درخواست مشمولان واجد شرایط است. همچنین متقاضیان حین تحصیل می‌توانند از این شرایط بهره مند شوند.

وی درباره معافیت فرزندان ایثارگر بعد از تاریخ مذکور گفت: بعد از تاریخ مذکور، معافیت سربازی به ازای سابقه ایثارگری ۲۸ و ۲۹ ماه والدین اجرا نمی شود و مشمولان تنها می‌توانند براساس ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه عمومی از معافیت بر مبنای سابقه رزمندگی، ۲۵درصد جانبازی، ۲۴ماه آزادگی بهره‌مند شوند.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/05/25
اگر برای دفاع از اب خاک وطن بوده این همه سهمیه برای چیست اگر برای ترویج تبلیخ جنگ است بیخیال سرباز از افغان پاکستان عراق یمن جمع کنید
پاسخ ها
آریایی
Turkey
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
الان هیچ پسری دیگه سربازی نمیره آقایون هم چنان سرگرم دزدی هستن که آب و خاک براشون مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/05/25
اون چندسال معدود که خرید خدمت بود وقتی بود که بچه های از مابهتران به ۱۸سالگی رسیده بودند وقتی خریدن طرح را برداشتن.
United Arab Emirates
12:54 - 1398/05/25
چه خوبه که ما سربازی نمیریم
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/05/25
سربازی اجباری باید جمع بشه....سرباز داوطلب با حقوق استخدام کنید...
پاسخ ها
علیرضا
Germany
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
همینش درسته
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/05/25
قرار بود یه حقوق مناسب هم به سرباز بدهند ولی چون به ضررشون هست این را اجرا نکردند
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1398/05/25
بله پولدارها سربازی رو میخرن جورشو کم در آمدها میکشن نفس وجان قشر مستضعف و کم در آمد و بازنشستگان و کارمند وکارگر و گرفتید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج