عرب: شو اجرا کنم، دردی از هوادار دوا می‌شود؟
۸۹۷۱۶۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
۲۰۳۱
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:پرسپولیسش مشکلا ت ساختاری زیادی دارد که باید به آنها رسیدگی شود اما اینکه هر روز شو اجرا کنم و مصاحبه کنم دردی از هوادار دوا نمی‌کند.

خبرگزاری فارس: ایرج عرب با حضور در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما در خصوص اینکه چه عواملی باعث شد تا هواداران عملکرد هیات مدیره را زیر سوال ببرند گفت: فکر می‌کنم کارهای خوبی در باشگاه انجام شده که هیچ‌کدام دیده نشده است. ما باید واقع‌بین باشیم و نباید سطحی به مشکلات نگاه شود. پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و با انبوه مشکلات مواجه است. این مشکلات با شرایط دولتی بودن نه حل شده و نه حل خواهد شد.

وی افزود: یکسری اتفاقات می‌افتد که نمی‌شود آنها را پیش بینی کرد. مگر شما می‌دانستید قرار است ارز گران شود؟ شما می‌دانستید برانکو به یکباره از پرسپولیس می‌رود؟ قراردادی که 6 برابر می‌شود چگونه می‌شود مدیریت شود؟

عرب در خصوص نحوه جدایی برانکو و اینکه ظاهرا تلاشی برای ماندن این مربی نشده است گفت: روزی که برانکو قرار بود برود به ما گفت بر می‌گردد اما وکیلش فردای آن روز عنوان کرد که او می‌خواهد برود. بدهی به برانکو روزهای آخر و بعد از قهرمانی‌ها ایجاد شده بود چون باید به وی پاداش هم می‌دادیم.

او می‌گفت هم طلب و هم پاداش های من را بدهید تا من بمانم. برانکو 2 ماه قبل از ترک ایران 8 میلیارد تومان از ما پول گرفت. البته ما هر پولی که به حساب وی ریختیم سندی نداشتیم چون تحریم بودیم و مشکل انتقال پول وجود داشت ولی سعی می‌کردیم به هر شکل مطالبات وی را پرداخت کنیم.دقیقا یادم است مبلغ زیادی از پول وی را من در هتل آزادی به صورت نقد در پاکت به این مربی پرداخت کردم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه چرا برانکو در دوره مدیریت وی از پرسپولیس رفت گفت: یک مربی چند سال باید در یک تیم بماند؟ او 2 ماه قبل از رفتن از پرسپولیس وسایلش را برده بود. تمام تلاش هیات مدیره هم این بود که برانکو بماند. تامین مبلغ یک میلیون یورویی با آن هم مشکل کار راحتی نبود ولی به نظر شما این کار هیات مدیره تلاش نبود؟

وقتی او 2 ماه قبل وسایل خود را برده بود یعنی او می‌خواست برود.باشگاه در زندگی شخصی افراد که دخالت ندارد؟ وقتی ما خانه را اجاره کردیم هر روز باید از صاحبخانه بپرسیم مستاجر ما چه می‌کند؟ او تصمیم گرفته بود برود و وسایلش را هم برده بود.

وی تاکید کرد: در مدتی که من و هیات مدیره بودیم تلاش کردیم که برانکو بماند. تلاش ما این بود در موعد مقرر پول او را پرداخت کنیم ولی 2 روز قبل از قرار اصلی وی به ما اعلام کرد که می‌خواهد قراردادش را فسخ کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدگاه های هواداران در مورد وی و انتقادهایی که صورت می‌گیرد گفت:من با نحوه سوال پرسیدن از مردم مشکل دارم و معتقدم شیوه پرسش درست نبوده است اما ما بیرانوند، علیپور و... را حفظ کردیم. برخی بازیکنان شروطی داشتند که از پرسپولیس بروند.مثلا تعدادی می‌توانستند با پرداخت پول بروند، حتی مهدی ترابی می‌توانست به راحتی از پرسپولیس جدا شود، همینطور انصاری.

این کارها توسط ما صورت گرفت.ما به بازیکنان پول دادیم و با آنها صحبت کردیم و آنها را راضی به ماندن کردیم. اینکه نگه داشتن بازیکنانی که 3 دوره تیم را قهرمان کردند را نبینیم نوعی اجحاف است. اینکه هر روز شو اجرا کنم و مصاحبه کنم دردی از هوادار دوا نمی‌کند. یک عده هر روز به هواداران می‌گویند سیم کارت ها را بشکنید که اسپانسر به ما پول ندهد! دولت هم کمک نمی‌کند و یک شماره حسابی هم که ما به هواداران اعلام کردیم پول کمی به آن واریز شده بود. پس پول باید از کجا بیاید؟ از هوا؟

وی با تاکید بر اینکه گفته می‌شود استقلالی‌ها پول بیشتری برای جذب بازیکن هزینه کرده‌اند گفت: من در مورد باشگاه‌های دیگر حرفی نمی‌زنم چون در حیطه وظایف من نیست و البته درست نیست چنین کاری انجام بدهم، خیلی مسائل هست که گفتنش برای تیم پرسپولیس حاشیه ایجاد می‌کند. من نمی‌خواهم حرفی بزنم ولی نمی‌شود بی پول بازیکن یک میلیون دلاری جذب کرد.

عرب با تکذیب خبر دریافت 7 میلیارد تومان توسط بیرانوند از پرسپولیس گفت: بیرانوند غیرت کرد و ماند. ما با او صحبت کردیم و او را راضی کردیم. در این مدت یک اینستاگرام 2.7 میلیونی را هم به پرسپولیس برگرداندیم. حتی با این صفحه استوری ‌های تبلیغاتی زیادی می‌گذاشتند و پول های زیادی می‌گرفتند. متاسفانه یکسری فضاسازی کرده و شایعه درست می‌کنند.

الان برانکو 2 ماه است از پرسپولیس رفته و کالدرون آمده. این بی انصافی است که به مربی جدید نپردازیم. مثلا می‌گویند این مربی در بازی های دوستانه خوب نتیجه نگرفته در حالی که بازی دوستانه، تدارکاتی است. مگر برانکو در بازی های دوستانه همیشه نتایج عالی داشته؟ او آرام آرام ماند و نتیجه گرفت. برانکو در پرسپولیس برانکو شد آیا حرف من را قبول دارید؟

وی با اشاره به قرارداد کالدرون تاکید کرد: کالدرون قبل از بستن قرارداد می‌گفت برویم سر تمرین. او با انگیزه است اما باید یادمان باشد اینها مشکلات پرسپولیس نیست. روز گذشته در برنامه ورزش و مردم گفتم که عمر مدیریت در پرسپولیس به 8 ماه رسیده است! اما شما ببینید که اگر تغییرات اثر گذار بود باید تا امروز اثرش را می‌گذاشت.الان هم تکرار می‌کنم اگر مشکلات ساختاری دیده نشود مشکلات حل نمی‌شود.

عرب در خصوص شایعه استعفایش گفت:من دیروز در این مورد توضیح دادم، هوادار پرسپولیس باید مراقب باشد درگیر این جریانات نباشد. این اخباری که در مورد استعفای من مطرح شده جعلی است و بهتر است هواداران به آن توجه نکنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1398/05/26
دروغ که حناقنیست،
خداروشکر آدمو هم نمی کشه.

خب آقای نسبتا محترم، دست شما برای همه هوادارا رو شده.

دیگه بسه.
لطفا کمی برای خودت شخصیت قائل باش و زودتر استعفا بده و برو. وگرنه با شروع لیگ، استادیوم ها میشه محل به رخ کشیدن ناموست.
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/05/26
باشگاه دولتي!!!!!!دولت و تيم داری!!!!!!آقای مدير عامل مطمعن باشيد فيفا يا ای اف سی متوجه بشن دولت تيم داری ميکنه حتما فوتبال ايران رو محروم ميکنند!!!!!
United Kingdom
11:46 - 1398/05/26
چطورهمه تیمها دوتا دوتابازیکن خارجی میگیرن شماکه بیشترین درآمدرااز همه نظرداشتیدهنوزنتوانستیدیک بازیکن که کالدرون خواسته بگیرید.
هربچه ای میدونست ازفصل قبل پرسپولیس کمبودیک مهاجم نوک دارد،شمابدون درنظرگرفتن نظرسرمربی خودسربازیکنهایی گرفتیدکه پرسپولیس درآن پستهانیازبه بازیکن نداشت.احمدزاده وکنعانی زاده وامیری درحق پرسپولیس جفاکردن شما وقتی انها برگشت خوردن دوباره انها را اوردید.درصورتی تمام کارشناسان معتقدبودن بجزامیری اون دونفر دردی ازپرسپولیس دوانمی کنند.این حرکت ناشیانه شما باعث حذف دوسه بازیکنی شدکه فصل قبل خیلی به دردپرسپولیس خوردن اقای عرب لطفابرو کم اشتباه نکردید.رفتن برانکو هم از اشتباهات شمابودالان توجیه میکنیدمگه کالدرون کمترازبرانکو پول گرفته !!!
اگه فوتبالی بودیدبه هرطریق برانکوراحفظ میکردید.
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1398/05/26
خیلی جالبه میگه هشت میلیارد به برانکو دادم اما سند ندارم، تحریم هم برا یک عده خوب نون داشت
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/05/26
هواداران خوشحال میشوند گورت را گم کنی مرتیکه گاو
هیچ کس از ماندن تو خوشحال نیست مفت خور لاشخور بی شرف
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1398/05/26
تو برو همه پرسپولیسی ها خوشحال میشیم اگه بری کمتر فحاشی میخوری
پاسخ ها
قاری ایشان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
مگراقای عرب قیراینکه برای خودت اسم وبزرگ ومعرف شدن آمدی بس بروبروشماخیرت به تیم.فقطبرو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج