با آملی‌لاریجانی از اوج ریاست تا افت ریاست
۸۹۷۴۵۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
۳۶۵۸۲ 
«اکبر طبری بازداشت شد»؛ بیست و سوم تیرماه حسن نوروزی، نماینده بهارستان و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: چند روز پیش آقای طبری بازداشت شده است.

برترین‌ها: ماجرا اینگونه آغاز شد: در تاریخ 15 تیر شایعه ای در فضای مجازی از نامه آملی لاریجانی به رهبر انقلاب خبر داده بود که مجمع تشخیص مصلت نظام آن را تکذیب کرد.

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: ارسال نامه رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره برخی متهمان و یا هجرت به نجف اشرف از اساس کذب محض بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد.

«اکبر طبری بازداشت شد»؛ بیست و سوم تیرماه حسن نوروزی، نماینده بهارستان و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر به ایرناپلاس گفت: چند روز پیش آقای طبری بازداشت شده است. او از بیان علت بازداشت خودداری کرد.

سیدابراهیم رئیسی هفت روز پس از اینکه بر مسند ریاست قوه قضاییه نشست، طبری را برکنار و یوسف باقری را به‌جای او، به‌عنوان سرپرست معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه منصوب کرد.

اکبر طبری در زمان ریاست آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی بر دستگاه قضا، معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه را بر عهده داشت.

چندی پیش علیرضا زاکانی، نماینده اصولگرای مجلس نهم، اکبر طبری را عنصر فاسدی در قوه قضاییه خواند و ادعا کرد که دو رئیس قوه را بیچاره کرده است.

در همین رابطه محمود صادقی، نماینده مجلس از رئیس فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام انتقاد کرد.

صادقی در توئیتر نوشت:

این روز‌ها برای خیلی‌ها این سوال پیش آمده که کسی که قادر به تشخیص مصالح و اشراف بر مسائل و زد و بند‌های مالی در حوزه دفتری خودش نبوده، چگونه می‌تواند مصلحت نظام را تشخیص دهد؟!

سبیسبق

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود در 8 مرداد درباره پرونده اکبر طبری گفت: اسامی که در خبری آمده بود، واقعیت ندارد و آن پرونده خاص نیز کماکان مطرح رسیدگی است و ۱۰ نفر بازداشت شده‌اند که از این ۱۰ نفر برخی نیروهای شاغل قبلی قوه قضائیه و برخی نیز نیروهای بیرونی هستند.

از این تاریخ به بعد هجمه ها به رئیس سابق قوه قضاییه در صدا و سیما آغاز شد:

ابتدا دو مجری تلویزیون در برنامه پایش مدعی احضار خود به خاطر سوال از آملی لاريجانی شدند.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

سبیسبق

دومین افشاگری صدا و سیما در کمتر از 48 ساعت درباره آملی لاریجانی رخ داد!

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

سبیسبق

روزنامه شرق در رابطه با این اتفاقات نوشت: می‌گویند صداوسیما و فراتر از آن جریان اصولگرایی در رویکرد جدید خود در نقد و بازخواست از صادق لاریجانی به یک تناقض اساسی بر خواهد خورد. اینکه چطور یک‌شبه رویکردشان نسبت به رئیس سابق قوه قضائیه تغییر کرده است!

آنها که تا پیش از این هیچ‌گونه نقدی را بر قوه قضائیه برنمی‌تابیدند و نقدهای جریان یا چهره‌های اصلاح‌طلب و مستقل را در راستای دشمنی و تضعیف این قوه تفسیر می‌کردند چطور خودشان یک‌شبه منتقد شده‌اند؟

برخی معتقدند ماجرا، جدال طیف های با طیف لاریجانی‌ها در قوه قضائیه است و برخی معتقدند که اصولگرایان فراتر از آن به دنبال لاریجانی‌زدایی از ساختار قدرت‌اند. در این صورت ماجرا صرفا محدود به رئیس سابق قوه قضائیه نخواهد ماند و علی لاریجانی هم هدف گرفته خواهد شد.

سبیسبق

دو هفته پیش نخستین‌بار این باشگاه خبرنگاران جوان بود که در اقدامی کم‌سابقه با نشر شایعه مربوط به ترک ایران از سوی آیت‌الله لاریجانی و کوچ به سمت نجف به آن خبر جنبه رسمی‌تری بخشید، درحالی‌که می‌توانست مانند ده‌ها خبر این‌چنینی از کنار آن بگذرد. پشت‌بند آن هم در دو برنامه مجزا باز هم در اقدامی کم‌سابقه بحث‌های عجیبی برای نخستین‌بار درباره ریاست پیشین قوه قضائیه مطرح شد و دو مجری صداوسیما اعلام کردند که زمانی بابت طرح یک پرسش در صداوسیما درباره عملکرد سازمان ثبت اسناد از سوی رئیس قوه قضائیه، آیت‌الله آملی لاریجانی، مورد بازخواست قرار می‌گیرند و گفته می‌شود که عوامل بیگانه در صداوسیما نفوذ کرده و دادستان هم علیه آنها اعلام جرم می‌کند و متعاقب آن احضار می‌شوند.

در برنامه دیگری هم یک روحانی در انتقاد از ساخت‌وسازهای مجلل می‌گوید که اشرافیت در زمان پهلوی، اجتماعی و در زمان ما مذهبی است: «قبل از گیردادن به ویلاهای لواسان به حوزه لواسان باید گیر بدهید. این حوزه‌های مجلل در قم و مدارس مجلل چند درصد مال مراجع تقلید صاحب رساله است که هیچ نسبتی با حاکمیت و دولت برحسب ظاهر ندارند؟ مال رئیس سابق قوه قضائیه یا رئیس سابق مجلس یا امام‌جمعه فلان شهر است». اشاره مشخص این آیت‌الله به آملی‌لاریجانی و ناطق‌نوری است. همسو با طرح این مباحث در رسانه ملی، علیرضا پناهیان، سخنران معروف، توییت عجیبی منتشر کرد. او نوشت: «تعبیر «آخوند درباری» یک تعبیر رایج در ادبیات معمار انقلاب است.

اخیرا و در ادامه ماجرای پرحاشیه شهرک باستی‌هیلز لواسانات، بحث شهرک جدید در حال ساخت کلاک هم مطرح شده است، ولی فرماندار شمیرانات گفته بود که ساخت این شهرک با حکم رئیس قوه قضائیه سابق بوده و وزارت کشور،‌ استانداری تهران و فرمانداری در آن هیچ نقشی نداشته‌اند!

سایت بولتن‌نیوز متعلق به اصولگرایان هم گزارشی با تیتر «گران‌نمایی ۸۲ میلیاردی آقای پسرخاله» را به نقل از یکی از شبکه‌های اجتماعی بازنشر کرده و نوشته بود: «عبدالله رنجبر، فرزند حاجی‌آقا متهم فساد بانک سرمایه که تنها توانسته ۸۰ میلیارد تسهیلات از بانک بگیرد و ۸۲.۵ میلیارد تومان هم در تهاتر گران‌نمایی کرده است خودش را پسرخاله دو نفر از سران قوا معرفی کرده بوده». البته به نظر می‌رسد که این فرد در اصل پسرعمه دو نفر از سران قوا بوده نه پسرخاله.

پیش از این در گزارشی که از پردمه، روستای پدری لاریجانی‌ها منتشر شده بود، خبرنگاری به سراغ عمه لاریجانی‌ها رفته و نوشته بود: «به او عمه حاجی‌خانم رنجبر هم می‌گویند، منظرخانم مادر علی رنجبر است... دکتر علی رنجبر از بزرگترین تاجران ایران و مالک قبلی شرکت روغن غنچه به‌اضافه اردشیرها و دیگر صاحبان بزرگ صنایع خرد و کلان».

به تازگی خبری هم درباره تنش لفظی بین صادق لاریجانی و یک خاله‌زاده دیگر در جلسه چند روز پیش مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شد، اما احمد توکلی در واکنش، آن را اختلاف‌نظر در نحوه اداره جلسه بین خود و رئیس مجمع و یک امر داخلی خواند. مادر احمد توکلی دخترخاله لاریجانی‌هاست. اواخر تیرماه بود که خبر دستگیری اکبر طبری، معاون اجرائی ریاست سابق قوه قضائیه که همراه او به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفته بود منتشر شد. پیش از این اما اخبار مرتبط با او ابتدا از سوی یک نماینده سابق مجلس و از مخالفان سفت‌وسخت علی لاریجانی مطرح و دنبال می‌شد. علیرضا زاکانی از طبری به‌عنوان فرد فاسدی نام برده بود که دو رئیس قوه قضائیه را بیچاره کرده بود.

سبیسبق

دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، سخنان علیرضا زاکانی، از چهره‌های اصولگرا، درباره فساد مالی معاون اجرائی سابق قوه قضائیه را «کذب محض»، «توهین به دو رئیس قوه قضائیه» و «ابزاری برای پروژه تخریب» صادق لاریجانی خوانده بود. 

با وجود این تکذیبیه‌ها اما طبری بازداشت شد. اتهامات طبری ارتباطات ناصواب و خلاف موازین قضائی با برخی از اصحاب پرونده و همچنین توصیه و اعمال نفوذ در برخی دستگاه‌های قضائی عنوان شده است. علی عبداللهی، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه گفته است: «مدیریت قوه اکنون عملیات پاک‌سازی را از درون دستگاه قضائی آغاز کرده و در پاک‌سازی بیرونی هم هیچ‌وقت توقفی در کار نخواهد بود».

تضعیف موقعیت ریاست سابق قوه قضائیه فقط ماجرای یک فرد نیست، بلکه به‌طورقطع نه‌تنها روی آینده سیاسی صادق لاریجانی، بلکه روی آینده علی لایجانی هم تأثیر خواهد گذاشت؛ فردی که به نظر یکی از محتمل‌ترین گزینه‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 خواهد بود.

خلاصه گفتگوی وحید یامین پور با محمدعلی وکیلی مدیر مسئول روزنامه ابتکار را در رابطه با رئیس سابق قوه قضاییه ببینید: 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

با آملی‌لاریجانی از اوج ریاست تا افت ریاست

آیت‌الله یزدی، رییس سابقه قوه قضاییه در انتقاد به آیت‌الله آملی لاریجانی گفت:

 هرچند در مساله‌ای نظر ولی‌فقیه خلاف عقیده من باشد، موظفم که اطاعت کنم؛ چون ضررش کمتر از شکستن حرمت ولایت و حاکمیت است. فلانی می‌گوید اگه این کار را نکنید نجف می‌روم! خوب بروید، آیا با رفتن شما قم به‌هم می‌خورد؟ شما در قم بودنتان هم خیلی موثر نبود؛ چه رسد که نجف بروید. رییس دفتری که ۱۰ سال، جای مهمی را اداره کرده دستگیر می شود، بعد اعتراض می‌کند که چرا گرفتید؟! به اسم مدرسه علمیه، کاخ ساختند! آیا ارث پدرت بود؛ از کجا آوردی ساختی؟

سبیسبق

علی مطهری، نماینده تهران و عضو فراکسیون امید، در واکنش به انتقادات آیت‌الله یزدی از آیت‌الله آملی لاریجانی، گفت: مطرح شدن این حرف‌ها از سوی روحانیون و مقامات عالی کشور خوب نیست.

او ادامه داد: بهتر است روحانیون انتقادات‌شان را خصوصی مطرح کنند. مطرح شدن این صحبت‌ها در فضای رسانه‌ای بر روحیه مردم اثر می‌گذارد و شائبه رقابت بین آنها- آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی لاریجانی- را ایجاد می‌کند.

سبیسبق

مطهری همچنین درباره بخش دیگری از انتقادات آیت‌الله یزدی، مبنی بر اینکه رئیس سابق رئیس قوه قضاییه رفتن به نجف به دلیل دستگیری رئیس دفترشان را تکذیب کرده‌اند، گفت: وقتی ایشان تکذیب کرده‌اند، باید اعتماد کنیم.

حالا باید منتظر ماند تا ببینیم دامنه این انتقادات و افشاگری ها به کجا می رسد...

انتشار یافته: 86
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1398/05/26
چه کشور با ثباتی خدا به خیر کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
سر قضیه توهین نماینده سراوان به کارمند گمرک اقای علی لاریجانی چهره واقعی خودش رو نشون داد وقتی که به جای پرسش درمورد علت توهین نماینده مجلس به کارمند گمرک و توبیخ نماینده میپرسید کی فیلم رو پخش کرده با اون برخورد کنید!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
چرا تایید شد برای این پست کی انتخاب کرد باید پاسخگو باشه الان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
برای جلب اعتماد عمومی دوباره چکار نمیکنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
سالهاست مردم خبرنگارا نماینده وکیل میگن اعتراض داشتند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
سیستم مدیریتی ایران مشکل داره کلا که تو‌همه جا انقدر اختلاس و فساد هست
یاد باد آن روزگاران یاد باد
United Arab Emirates
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
ریاست فرمایشی بدور از توانایی و لیاقت نتیجه ای جز این ندارد،

هر چند مردم دیگر به لین نتیجه رسیدند که مسئولان دیگر برای آبادانی کشور کار تمیکنند و فقط برای حفظ پست و مقام خودشان در تلاشند،
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/05/26
وای به روزی که نمک بگندد.
پاسخ ها
ترسو
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
تو مو مي بيني و " ما " پيچشِ مو !
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1398/05/26
حرف حق همیشه تلخ بوده تو این مملکت
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1398/05/26
یردی درست گفته واقنا که این مرد خدایت
پاسخ ها
الهه
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
یردی ، واقنا ، خدایت ،مشکل حل شد
-
23:09 - 1398/05/26
هاضمه انقلاب فسادرا برنمیتابد همه مفسرین عبرت بگیرند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1398/05/26
ابراهیم بت شکن همه بت ها رو بشکن
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
درگیری جناحیه ، خیلی جدی نگیر شما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
اي ساده لوح ............
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1398/05/26
چه خبره.ترموز بریده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
ترمز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
نه انتخابات نزدیکه
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1398/05/26
ای خدا از همتون نگزره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
نگذره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
روز بروز بر فقر این مردم افزوده میشود چه رویی دارند که فلاکت مردم را میبینند بازهم تعریف وتمجید میکنند شما ها اصلا دراین مملکت زندگی نمیکنی یا بجیب خودتان نگاه میکنید فکر میکنید مردم هم مانند شمایند
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1398/05/26
هرچی آقا بگن همونه،بعد از ایشون جناب رئیسی
والسلام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
عجب......
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1398/05/26
یا ابواافضل چه خبره اینجا چه اوضایی است خانه رو سر پدر دوستم در بندر عباس خراب شده هر که از تیلیارد جرف میزنن خدایا شکرت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
آملی' بای''' بای ''''!
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1398/05/26
خون شهیدان افشا میکند مفسدان فی الغرض را
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
مفسد فی الارض
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1398/05/26
خداروشکر که تو عصر دیجیتال خیلی چیزها معلوم میشه که قبلا در خفا بود و کسی نمیفهمید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
چرا، تا وقتی ایشان در پست و مقام بودند هیچ کسی اجازه انتقاد نداشت.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
به همین خاطر است که ما با تکنولوژی و ارتباطات مخالفیم و انشاالله ریشه اینترنت را قطع خواهیم کرد
United Kingdom
23:41 - 1398/05/26
به به الی برکت الله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
درباره الي ! خخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
علی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1398/05/26
ما شهروند ومردم ایران برای گرفتن حقمون از دادگاه باید خیییییلی دوندگی کنیم وآخرش هم هیچ ،ولی یک عده چون خودشون رو همه کاره میدونند حق مارو که میخورند هیچ تازه تهدید هم میکنندخدا کنه اینو بفهمند که اگر مامردم نبودیم شما هیچ جایگاهی نداشتید من که به عنوان یک انسان در دادگاه خداوند از حقی که مسولین از بیت المال ومن خورده اند نخواهم گذشت به امید حساب رسی درقیامت ،دراین دنیا که دستمون به جایی بند نیست
United Kingdom
00:17 - 1398/05/27
واقعاً آدم حیرون میمونه که چی بگه، بابا تو رو خدا بیشتر از این بهمش نزنین، ما اصلاً نیازی به دشمنی آمریکا،اسرائیل و ...نداریم، با داشتن این وضع در داخل، دشمنانمون در خارج مرزها خیالشون کاملاً راحته چون در داخل نیروهای خودی بخوبی به خواسته‌های دشمنان پاسخ مثبت میدهند و وظایف آنها را در تخریب ن.ج.ا بخوبی انجام میدهند.
United States
00:20 - 1398/05/27
هر کی رییس قوه قضاییه میشه یه ویرانه تحویل میگیره و ویرانه تر تحویل میده
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1398/05/27
خدا را شکر که جمهوری اسلامی با هیچکس در هیچ پست و مقام تعارف ندارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
از اون حرفا بودا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
الان که دیگه پست و مقامی ندارند. اون زمان که رییس بودند کسی اجازه نداشت بگه بالای چشمت ابروست
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/05/27
فساد اقتصادي كل كشور را فرا گرفته است تا كي بايد مردم تاوان اشتباهات شما را بدهند ????
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
مردم خودشون فاسدند
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/05/27
به به عجب مملکت به تاراج رفته ای داریم. من جوون هم دارم میرم تو 33 سال هنوز نتونستم زن بگیرم ی ماشین از خودم داشتم باشم. بخدا که ازتون نمیگذرم،البته اگر حساب کتابو اخرتی باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
شما درس بخون. جز رتبه های برتر کنکور باش به همه جا میرسی
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1398/05/27
خدایا خودت به داد این انقلاب ورهبری معظمش رسیدی وبرس
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/05/27
جالبه این نماینده های مجلس به جای اینکه بیان راجع به رانتها و خیانتهای خودشون در 4 سال اخیر توضیح بدن! و اینکه حداقل کاری که برا شفافیت با مردم باید انجام بدن یعنی شفافیت آرای نمایندگان مجلس، رو چرا تصویب نکردن؟!! اون وقت اینا به جای توضیح جنایتهای خودشون، شدن منتقد نسبت به روسای سابق قوای دیگه!!!
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/05/27
جناب آملی لاریجانی که دیگه دنبال پست و مقام نیست ولی علی لاریجانی بدونه نه دیگه اسفند رای میاره برا مجلس نه رئیس جمهور خواهد شد؛ مردم بابت ضعف و تنبلی مجلس فعلی که باعث خیانت خودروسازی ها و بانک ها و افزایش قاچاق و نابودی اشتغال شد بسیار از مجلس شاکی هستن
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1398/05/27
در مورد این چیزایی که میگن شاید نشه دقیق قضاوت کرد ولی چیزی که کاملا مشهوده کارامدی قوه قضاییه فعلی و ناکارامدی قوه قضایی سابقِ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
یه بت جدید دارید می سازید ؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
همین رییس فعلی ده سال معاون رییس قبلی بود ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
چه ساده ای که درگیری های باندی رو به پای پاکسازی و . میذاری
جلال
Sweden
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
آفرین به شما با این دقت نظرت واقعا درورد بر ابراهیم بت شکن درود
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/05/27
محمود صادقی نماینده اصلاح طلب مجلس که بارها به خاطر رفتارهای زشت به قوه قضاییه احضار شده بود حالا که ریاست این قوه عوض شده توپ رو بسته به ریاست سابق حسابی؛ آقای صادقی همین قدر بدون که دیگه مردم به هیچ کدوم از شما اصلاح طلبهای غرب زده بی تدبیر رای نمیدن
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1398/05/27
هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک.
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1398/05/27
روح شهید مطهری شاد
گیریم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چا حاصل ...
علی مطهری به خودت بگیر
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1398/05/27
خدا پدر رعیسی رابیامرزد ایکاش زودتر امده بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
رئیسی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
ایشان از اول انقلاب در پستهای حساس بوده و هستند.
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1398/05/27
آقای مطهری راست میگه مملکت رو بخورین فقط نزارین مردم بفهمن
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1398/05/27
که چی؟ ب نظرتون اتفاق خاصی رخ میده؟ خیالتون راحت اب از اب تکون نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1398/05/27
از مکافات عمل غافل مشو..... گندم از گندم بروید جو ز جو.... یعنی دیر و زود داره.. سوخت و سوز نداره.. برای همه ما
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1398/05/27
دامنه اش تا بعد از انتخابات است.یعنی اگر یک نفر ۱۰ سال است دارد خلاف میکند شما چرا حالا میگی.
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1398/05/27
بسلامتی"" ،، بعدش نوبت کیه که برداره بره بیرون، بیچاره احمدی نژاد گفته بود همه بهش خندیدن
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1398/05/27
به مردم نگن؟
تا اگر گندش بالا اومد، بتوننن جمش کننن.
ای خدا، ....
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1398/05/27
هرچی بگنددنمکش میزنندوازان روزکه بگنددنمک
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1398/05/27
عالیه‌عملکرد‌به‌مطهری‌ربطی‌نداره
رییسی زنده‌باد‌ولایت‌پاینده‌باد
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1398/05/27
ماست مالیش نکنن همه چیزبرملاخواهدشد ...
Iran, Islamic Republic of
03:29 - 1398/05/27
آقای مطهری شما به دلیل ازلاربجانی ها دفاع میکنید ...
Iran, Islamic Republic of
03:35 - 1398/05/27
صداوسیما چه ربطی به اصولگرایان داره؟

الحمدالله هم اصولگرایی و هم اصلاح طلبی داره از بین میره

حالا هی شما صغری کبری بچینید
Iran, Islamic Republic of
05:46 - 1398/05/27
آقای مطهری
برات متاسفم که الان رهبر خواسته همه چیز شفاف بشه شما مخالفت میکنی.
Iran, Islamic Republic of
07:10 - 1398/05/27
هر دم از این باغ بری میرسد
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1398/05/27
منم بودم از لاریجانی ها دفاع میکردم بلاخره داماد آقای مطهری هستن
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1398/05/27
خدایا این مس،ولین لعنت کنه من پول ندارم تا تهران برم ثبت نام دانشگاه کنم پسرم را بخدا ۲۵ سال کارمندم حقوقم به سه تومان نمیرسه انوقت ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
چرند نگو ، چطور با حقوق سه تومن نمیتونی تا تهران بری؟ انتقاد هم درستش خوبه
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
فکر میکنی فقط خودت هستی منم با 25 سال و مدرک فوق لیسانس اونم مال 20 سال پیش نه دانشگاههای درپیتی الان حقوقم دونیمه
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1398/05/27
یعنی هیچکدوم از اینها نفهمیده اند که همه این بازیها به یک جا ختم میشه؟ طبیعیه که در یک سیستم توتالیتر کسی حق نداره جلوتر از توتال حرکت کنه!
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1398/05/27
شما فکر کنین ما گوشامون درازو مخملیه
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/05/27
اللهم عجل لولیک الفرج

خدایا به حق منجی عالم بشریت مفسدین و خائنین به این کشور و این مردم را رسوا و نابود کن

آمین یا رب العالمین
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/05/27
ببخشیدزوداعلام کردین باید به شما جایزه نوبل داد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج