رفتار یک حیوان‌آزار در اینستاگرام جنجالی شد
۸۹۷۵۱۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵
۶۱۹۲ 
یک حیوان آزار بریتانیایی باعث شده بسیاری از کاربران اینستاگرام خشمگین شوند. وی با همکاری همسرش در تلاش بود یک قرص اکستازی را که در تکه ای خوراکی جاسازی کرده بود به پرنده ها بخوراند.

انتخاب: یک حیوان آزار بریتانیایی باعث شده بسیاری از کاربران اینستاگرام خشمگین شوند. وی با همکاری همسرش در تلاش بود یک قرص اکستازی را که در تکه ای خوراکی جاسازی کرده بود به پرنده ها بخوراند.

این روزها حیوان آزاران هیچ محبوبیتی نزد انسان های دیگر ندارند. برخی از حیوان آزاران با آسیب های فیزیکی به حیوانها آسیب می زنند و برخی دیگر نیز مثل این مرد و همسرش آسیب های روانی. درواقع استاده از روانگردان یکی از شنیع ترین رفتارها در قبال دیگر جانداران محسوب می شود.

رفتار یک حیوان‌آزار در اینستاگرام جنجالی شد

هنوز مشخص نیست که شخصی که این فیلم را گرفته دقیقا کیست اما با کمک یک حساب کاربری اینستاگرامی، فیلم منتشر شده است و در نتیجه، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این فیلم مردی را نشان می دهد که در حالی که روی نیمکت نشسته است، از خود فیلمبرداری می کند. او یک قرص روانگردان که فرض می شود اکستازی است به یک خوراکی می چسباند و می گوید "داشته باشید" و سپس آن را به سمت یک گروه مرغ دریایی پرتاب می کند.

رفتار یک حیوان‌آزار در اینستاگرام جنجالی شد

سپس می توانید صدای همسرش را که در پس زمینه می خندد ، بشنوید چون مرغان دریایی برای تصاحب خوراکی می جنگند. گمان می رود این کلیپ که در تاریخ 6 اوت در رسانه های اجتماعی پدیدار شد ، در جایی در نیوکاسل فیلمبرداری شده است. مردم از انتشار این فیلم به شدت عصبی شدند و معتقدند افرادی که این فیم را منتشر کرده اند باید به سرعت مجازات شوند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:33 - 1398/05/27
خیلی جالبه که با آب و تاب این گزارش و روی پیج بردید ولی از حیوان آزارهای وطنی که زیاد هم هستن چیزی نمیگید
Iran, Islamic Republic of
07:34 - 1398/05/27
شهرداری کهریزک اقدام به کشتن سگها با اسید کرده و فیلمشو هممون دیدیم چرا پوشش نمیدید ؟
Iran, Islamic Republic of
07:36 - 1398/05/27
حالا که بلدید از حیوان آزاری گزارش بزارید چرا گزارش سگ کشی فجیحانه شهرداری کهریزک گزارش نمیدید
Iran, Islamic Republic of
07:37 - 1398/05/27
تو کشور ما شهردهریها دارن آبروی مملکت مارو میبرن و در دنیا به صورت یک مشت وحشی نشون میدن چرا اقدامی نمیکنید
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1398/05/27
کشتن سگها و توله های اونها با اسید کاری وحشتناکه و خوی غیر انسانی و لذت از درد و رنج حیوانات نشون میده چرا پیگیری نمیکنید چرا این زبون بسته ها در شهرداری کهریزک کشته میشن
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1398/05/27
ایرانی ها حیوان آزارترین مردم جهان هستن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج