خرید جدید رئال‌مادرید جدا می‌شود؟
۸۹۷۸۶۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
۵۵۴۲ 
اینتر در اقدامی غافلگیرانه در حال تلاش برای جذب لوکا یوویچ، مهاجم تازه وارد رئال مادرید است.

ورزش سه: اینتر در اقدامی غافلگیرانه در حال تلاش برای جذب لوکا یوویچ، مهاجم تازه وارد رئال مادرید است.

فعالیت اینتر در بازار نقل و انتقالات تابستانی به پایان نرسیده و بعد از منتفی شدن انتقال ادین ژکو به سن سیرو، آنها دور تازه مذاکرات خود برای خرید مهاجم را آغاز کرده اند.

خرید جدید رئال‌مادرید جدا می‌شود؟

به نظر می رسد انتقال الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی منچستریونایتد به اینتر قطعی شده باشد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این انتقال به زودی نهایی خواهد شد اما کوریره دلا اسپورت مدعی شد امکان انتقال لوکا یوویچ، مهاجم صربستانی رئال مادرید به این تیم نیز وحود دارد.

رئال مادرید با پرداخت 62 میلیون یورو برای جذب لوکا یوویچ اقدام کرده و این مهاجم 22 ساله تبدیل به گران ترین مهاجم تاریخ این باشگاه شد، اما اخبار حاکی از آن است که زین الدین زیدان از عملکرد یوویچ در اردوهای پیش فصل راضی نیست و احتمال دارد این مهاجم جوان به طور رضی و برای یک فصل از رئال مادرید جدا شده و راهی اینتر شود.

لوکا یوویچ در اولین دیدار رئال مادرید که دیروز مقابل سلتاویگو برگزار شده و منجر به پیروزی پرگل کهکشانی ها شد نیز نیمکت نشین بود و در دقایق پایانی راهی میدان شد. در صورت انتقال نیمار به برنابئو، شرایط لوکا یوویچ برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دشوارتر خواهد شد و احتمال جدایی وی و انتقال به اینتر وجود دارد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج