دومین پیشنهاد رسمی بارسلونا برای نیمار
۸۹۸۲۲۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
۴۸۸۱ 
بارسلونا-نیمار جدی‌تر شد
طبق ادعای رادیو راک 1 امروز جلسه ای در باشگاه بارسلونا برگزار شده و در آن پیشنهاد رسمی دیگری برای نیمار تنظیم شده است.

ورزش سه: طبق ادعای رادیو راک 1 امروز جلسه ای در باشگاه بارسلونا برگزار شده و در آن پیشنهاد رسمی دیگری برای نیمار تنظیم شده است.

بارسلونا قصد ندارد تحت هیچ شرایطی در قضیه بازگرداندن نیمار عقب نشینی کند.

امروز انتقال فیلیپه کوتینیو به بایرن رسمی شد و در واقع یکی از گزینه های اصلی برای معاوضه با نیمار از دست رفت؛ اما سران بارسا که هنوز امیدوار به جذب نیمار هستند، در جلسه ای فوری شرکت کرده و پیشنهاد دوم خود برای نیمار را تنظیم کردند. پیشنهادی که کتبا به پی اس جی ارائه خواهد شد.

سه شنبه گذشته اولین دور مذاکرات با پی اس جی بی نتیجه پایان یافت. پی اس جی 100 میلیون یورو بعلاوه دو بازیکن از بارسا را می خواهد ولی در بارسلونا فقط به معاوضه بازیکن فکر می کنند.

گفته می شود در پیشنهاد جدید، انتقال قرضی با بند خرید دائمی غیراجباری نیمار مطرح شده است که البته بعید است با آن موافقت شود.

در حال حاضر تنها می توان به عثمان دمبله به عنوان بازیکنی اشاره کرد که پی اس جی حاضر است در ازای واگذاری نیمار، او را به خدمت بگیرد اما ستاره فرانسوی هم تمایلی برای جدایی از بارسا ندارد.

در جلسه امروز، جوزپ بارتومئو (رئیس) اسکار گرائو(مدیر ارشد) و اریک ابیدال و رومن پلانس از تیم مدیریت ورزشی حاضر بودند و این احتمالا آخرین پیشنهاد بارسا برای نیمار خواهد بود. تنها 15 روز دیگر به پایان نقل و انتقالات باقیمانده و بارسا قرار است قضیه بازگشت نیمار را زودتر یکسره کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج