تکسیرا: ۱۳ سال پیش اجازه ندادم نیمار به رئال برود
۸۹۸۲۳۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
۳۳۳۸ 
مارسلو تکسیرا رئیس سابق باشگاه سانتوس کسی بود که سال 2006 اجازه انتقال نیمار را به رئال مادرید نداد.

ورزش سه: مارسلو تکسیرا رئیس سابق باشگاه سانتوس کسی بود که سال 2006 اجازه انتقال نیمار را به رئال مادرید نداد.

رئیس باشگاه سانتوس می‌گوید اینکه نیمار در سن 14 سالگی فرصت عقد قراردادی حرفه‌ای با رئال مادرید را از دست داد، زیر سر او بوده است.

مارسلو تیکسیرا که در زمان حضور نیمار در سانتوس، ریاست این باشگاه را برعهده داشت، در گفت‌و‌گویی با آس، اعتراف کرد که او سال 2006 مانع از رفتن این بازیکن برزیلی به مادرید شده است.

تکسیرا: ۱۳ سال پیش اجازه ندادم نیمار به رئال برود

تکسیرا در این رابطه گفت:« نیمار شیفته کهکشانی‌ها بود. با این حال، در آن زمان ما توانستیم پدرش را پیدا کنیم و به او پیشنهادی در حدود یک میلیون دلار ارائه کنیم. او هم به راحتی قبول کرد. همه اطرافیان من در آن زمان مرا به خاطر ارائه آن پیشنهاد، دیوانه خطاب کردند اما همه ما می‌دانستیم که نیمار بازیکن متفاوتی است.

برای سانتوس نگه داشتن او با تمام پتانسیلی که داشت، بسیار حیاتی بود. تصمیم سختی بود که باید به تنهایی می‌گرفتم اما فکر می‌کنم که به موقع انجام شد. در آن زمان ما صحبتی با رئال مادرید انجام ندادیم.»

تکسیرا ادامه داد:« همانطور که به شما گفتم، اینکه نیمار 13 سال پیش به رئال مادرید نرفت، به خاطر آن بود که من از او خواستم این کار را نکند.

البته رابطه باشگاه سانتوس با رئال مادرید در زمان ریاست من، جالب نبود و دلیلش هم مربوط به اختلافات‌مان در مورد انتقال روبینیو به آنجا بود. در نهایت اما حقوق باشگاه سانتوس پرداخته و رابطه دو باشگاه خوب شد.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج