موتورسیکلت برقی چند؟
۸۹۸۳۸۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
۸۶۳۴ 
رییس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران با بیان اینکه موتورسیکلت‌های برقی شتاب موتورسیکلت‌های بنزینی را ندارند،‌ گفت: موتورسیکلت‌های برقی ۳۵۰ تا ۴۰۰ وات در طبقه ۴۰۰ دلار، موتورسیکلت‌های برقی ۱۵۰۰ وات در طبقه ۶۰۰ دلار و موتورسیکلت‌های برقی ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات در طبقه ۸۰۰ دلار قرار دارند.

خبرگزاری ایسنا: رییس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران با بیان اینکه موتورسیکلت‌های برقی شتاب موتورسیکلت‌های بنزینی را ندارند،‌ گفت: موتورسیکلت‌های برقی ۳۵۰ تا ۴۰۰ وات در طبقه ۴۰۰ دلار، موتورسیکلت‌های برقی ۱۵۰۰ وات در طبقه ۶۰۰ دلار و موتورسیکلت‌های برقی ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات در طبقه ۸۰۰ دلار قرار دارند.

ابوالفضل حجازی، اظهار کرد: قدرت موتورسیکلت‌های برقی ۳۵۰ تا ۲۵۰۰ وات است که قیمت آن‌ها به برند،‌ مدل شرکت واردکننده و فروشنده و خدمات شرکت وابسته است.

وی با بیان اینکه موتورسیکلت ۳۵۰ واتی بیشتر نقش دوچرخه را دارد، گفت: در حال حاضر در ایران تولیدکننده موتورسیکلت برقی نداریم و همه شرکت‌ها واردکننده هستند. همچنین ممکن است تعدادی از شرکت‌ها نیز مونتاژکننده باشند.

به گفته رییس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران، موتورسیکلت برقی وارداتی از چین از ۴۰۰ تا ۸۰۰ دلار قیمت دارد که برای تعیین قیمت نهایی این رقم باید با ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینه گمرک، پنج درصد هزینه حمل‌ونقل و ۹ درصد مالیات بر ارزش و ۲۰ درصد هزینه واردکننده جمع شود.

وی افزود: برای مثال قیمت موتورسیکلت برقی با قدرت ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات حدود ۸۰۰ دلار است که با در نظر گرفتن ارز ۱۲ هزار تومانی و سایر هزینه‌های ذکر شده، معادل ۱۴ تا ۱۶ میلیون تومان قیمت دارد.

به گفته حجازی، موتورسیکلت‌های برقی ۳۵۰ تا ۴۰۰ وات در طبقه ۴۰۰ دلار، موتورسیکلت‌های برقی ۱۵۰۰ وات در طبقه ۶۰۰ دلار و موتورسیکلت‌های برقی ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات در طبقه ۸۰۰ دلار قرار دارند.

رییس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران با بیان اینکه از نظر علمی معادل‌سازی موتورسیکلت‌های بنزینی و برقی امکان‌پذیر نیست، اظهار کرد: موتورسیکلت‌های برقی شتاب موتورسیکلت‌های بنزینی را ندارند و این دو نوع موتوسیکلت در شتاب اولیه و سرعت در یک مسافت یکسان نیز با هم تفاوت دارند.

به گفته وی، حداقل سرعت موتورسیکلت‌های برقی و بنزینی نیز به ترتیب ۵۰ و ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت است که این موضوع نیز از جمله دیگر تفاوت‌های این دو نوع موتورسیکلت است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1398/05/29
با کدوم دلار ؟۴۲۰۰ ؟نیمایی؟؟؟آزاد؟ راستی حقوق ما ریاله
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/05/29
که با این قیمتا مسخره کسی سمتش نمیره
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/05/29
بنظر من اون چینی که دراین تحریم ها نهایت سواستفاده رو کرد وماشینهای اشغال روانداخت به مردم وبعضی ازشرکتهاش رفتن نباید اجازه وارد کردن وبه یغما بردن پول مردم رو پیدا کنه
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/05/29
ملت دانا === بهترین خدمات و امکانات برای تمامی مردم
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/05/29
یکی نیست به اینا بگه مالیات بر ارزش افزوده زمانیه که شما خودت تولید کرده و ساخته باشی. مثلا آرد رو تبدیل به نون کرده باشی یا با پارچه لباس دوخته باشی.
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/05/29
ولی قیمت موتور برقی تو بازار خیلی بیشتر لز این قیمتهاست
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1398/05/29
بعدازانداختن ماشین های بدون خدمات وبی کیفیت چینی حالا نوبت موتور برقی شده به این میگن اشتغالزایی برای جمعیت تعمیرکار
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1398/05/29
ملتی که بلد نیس پول خرج کنه بهتر است برود ب یغما
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1398/05/29
چه به سر ما اومده .چهارده میلیون موتور سیکل
Iran, Islamic Republic of
02:47 - 1398/05/30
چه خبره نخواستیم بابا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج