عوارض آزادراه‌ها تا پایان امسال الکترونیکی می‌شود
۸۹۸۳۹۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
۴۸۳۲ 
مدیرکل بهره‌برداری آزادراه‌های کشور از تجهیز همه آزادراه‌ها به سیستم اخذ عوارض الکترونیکی تا پایان امسال خبر داد و گفت: آزادراه همت-کرج و منطقه یک آزادراه تهران-شمال نیز در مرحله دوم مجهز به این سیستم خواهند شد و تا پایان امسال همه آزادراه‌ها تجهیز می‌شوند.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل بهره‌برداری آزادراه‌های کشور از تجهیز همه آزادراه‌ها به سیستم اخذ عوارض الکترونیکی تا پایان امسال خبر داد و گفت: آزادراه همت-کرج و منطقه یک آزادراه تهران-شمال نیز در مرحله دوم مجهز به این سیستم خواهند شد و تا پایان امسال همه آزادراه‌ها تجهیز می‌شوند.

سیستم اخذ عوارض الکترونیکی در آزادراه‌های کشور طی ماه‌های گذشته در چند آزادراه کشور راه‌اندازی شد و مردم پس از استفاده از آن با دریافت پیامک، متوجه می‌شوند که چقدر عوارض باید برای استفاده از آن آزادراه پرداخت کنند.

بهنام داودی - مدیرکل بهره‌برداری آزادراه‌های کشور- در این باره به ایسنا گفت: در ابتدا و در مرحله آزمایشی چهار آزادراه تهران-ساوه، قزوین-زنجان، تهران-قم و کرج- قزوین را مجهز به سیستم اخذ عوارض الکترونیکی کردیم و در مرحله دوم ضمن آسیب شناسی مرحله نخست ۱۱ آزاد را ه دیگر نیز به این سیستم مجهز می‌شوند و این اتفاق تا شهریور ماه امسال رخ می‌دهد.

وی افزود: آزادراه‌های همت-کرج و منطقه یک آزادراه تهران-شمال نیز همزمان با راه اندازی و افتتاح، مجهز به این سیستم خواهند شد که به زودی انجام می‌شود و ۱۱ آزادراه مورد نظر در مرحله دوم مسیرهای قم-کاشان، کاشان-نطنز-اصفهان، زنجان-تبریز، قزوین-رشت، ساوه-سلفچگان، تهران-تبریز، کنارگذر شمالی مشهد، مشهد-باغچه، بندرعباس-بندر شهید رجایی، ارومیه-تبریز، کنارگذر غربی اصفهان است.

تجهیز همه آزادراه‌ها به سیستم دریافت الکترونیکی عوارض تا پایان امسال

مدیرکل بهره‌برداری آزادراه‌های کشور با بیان اینکه پس از استقرار سیستم دریافت عوارض الکترونیکی همه دکه‌ها و ابنیه مورد نظر ایستگاه‌های دریافت عوارض برداشته خواهد شد، گفت: مقرر شده تا پایان امسال همه آزادراه‌های کشور و دو آزادراه دیگر نیز که تا پایان امسال راه‌اندازی می‌شوند به سیستم دریافت عوارض الکترونیکی مجهز شوند که به حدود ۲۴ آزادراه می‌رسد.

داودی گفت: یکی از اهدافی که در استقرار این سیستم دنبال می‌کردیم ایجاد بانک اطلاعاتی است که در آزادراه‌های مجهز به این سیستم قابل دسترسی است و می توان اطلاعاتی مانند تعداد ترددها را به صورت دقیق به دست آورد، همچنین با الکترونیکی شدن عوارض در مسیر عدالت اجتماعی قرار گرفته‌ایم چراکه مردم گله‌مند بودند که در صورت ورود به این آزادراه‌ها، هر قدر از آن استفاده کنند باید به یک میزان عوارض پرداخت کنند در حالی که در این طرح، پیمایشی کردن عوارض را نیز در مسیر ها دنبال کردیم و قرار است عوارض به میزان استفاده از رانندگان دریافت شود و این به نفع مردم است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1398/05/29
مگه قرار نبود تا آخر تیرماه همه الکترونیکی شوند؟ الان که یک ماه هم گذشته. چرا وعده های توخالی میدهید؟
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/05/29
این هم یک نوع کلاهبرداری است بنده شمال رفتم همان روز عوارض بزرگراه ساوه امده
United Arab Emirates
11:02 - 1398/05/29
آموزش نحوه الترونیکی نمودن استفاده ازخدمات عوارضی را نمیدایم.
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/05/29
اینی رو که .... رو بزرگ کنید تا بعد... برای هرکس هرچی دلش می خواهد می زند. من رفتم قزوین برایم پیامک آمده عوارض قزوین زنجان را بریز. کرج تا قزوین عوارضی 500 تومان است، برای من 4500 تومان آمده. ایمیل زدم. ثبت شکایت کردیم. اگر شما پاسخی دریافت کردید، من هم دریافت کردم!
همه جای دنیا طرحی رو اول آزمایشی برگزار می کنند تا عیب و ایرادش مشخص بشه و بعد اجرای نهایی ولی ما اول اجرای نهایی می کنیم و همه رو به دردسر میندازیم و شاید هم کلا لغوش کنیم!!
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1398/05/29
آیا امکان داره عوارض آزاد راه ها را رایگان اعلام کنید?
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1398/05/29
دارند همه بی کار میکنن ی مشت بدبخت تو عوارضی ها کار می کردن اونا هم بی کار شدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج