کاهش ۱۴ تا ۳۵درصدی ترافیک تهران در تیرماه
۸۹۸۴۵۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
۲۹۷۴ 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از انتشار گزارش وضعیت ترافیکی مردادماه در روزهای آتی خبر داد و گفت: مجموع کل روزهای تیرماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد ترافیک در محدوده کنترل آلودگی هوا و خارج از رینگ حلقه اول و دوم، بسیار کاهش پیدا کرده است.

خبرگزاری ایسنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از انتشار گزارش وضعیت ترافیکی مردادماه در روزهای آتی خبر داد و گفت: مجموع کل روزهای تیرماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد ترافیک در محدوده کنترل آلودگی هوا و خارج از رینگ حلقه اول و دوم، بسیار کاهش پیدا کرده است.

محسن پورسیدآقایی با بیان اینکه افراد براساس حس شخصی خود افزایش و کاهش ترافیک را قضاوت می‌کنند، عنوان کرد: این حس دقیق نیست چرا که باید براساس قرارگیری در نقاط مختلف شهر و ساعت‌های متفاوت باشد. مهم این است که براساس آمارها و دوربین‌ها، طول ترافیک را اندازه گیری و تحلیل کرد.

وی در مورد اظهارنظرهای ترافیکی بیان کرد: آمار ترافیک تهران تنها در اختیار شرکت کنترل ترافیک است. اظهارنظر پلیس راهنمایی و رانندگی برای افزایش یا کاهش ترافیک نیز براساس حس تجربی از خیابان‌های مختلف است و مبتنی بر آمار، اعداد و ارقام نیست. به منظور دقیق بودن گزارشات ترافیکی باید به آمار و ارقام دوربین‌های شرکت کنترل ترافیک توجه کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اضافه کرد: البته اظهارات پلیس مربوط به افزایش ترافیک در رینگ بیرونی محدوده کنترل آلودگی هوا یعنی بزرگراه‌های همت، چمران، بعثت و امام علی (ع) است.

به گفته پورسیدآقایی، مجموع کل روزهای تیرماه جاری نسبت به تیرماه گذشته نشان می‌دهد که ترافیک در محدوده کنترل آلودگی هوا و خارج از رینگ حلقه اول و دوم، بسیار کاهش و سرعت تردد ماشین‌ها افزایش یافته است. در تیرماه، محدوده طرح ترافیک و رینگ بیرونی آن 14 تا 35 درصد کاهش ترافیک داشته است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح ترافیک اولیه در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی موجب بروز این بی نظمی ترافیکی شد، تصریح کرد: طرح اولیه در آغاز به یک عده محدود اجازه تردد در سطح شهر را می‌داد اما روز به روز این استثنائات گسترش پیدا کرد تا اینکه طرح به همه مقامات دولتی و اقشار خاص اجازه تردد داد در حالی که استفاده مردم عادی از طرح ترافیک ممنوع بود.

پورسیدآقایی ادامه داد: پیشرفته‌ترین طرحی که درحال حاضر در دنیا اجرا می‌شود همان طرح ترافیکی است که از اول تیرماه در تهران اجرا می‌شود. طرح ترافیک جدید ابزار کنترلی را به دست خودمان داده تا در صورت مشاهده رفتار غیرقابل پیش بینی، براساس نوع آلایندگی خودرو، ساعت، تعداد روزهای مجاز و عوارض آن را بتوان تغییر داد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1398/05/29
کاهش ترافیک تابستان تهران مربوط به عرضه مدیریتی تو نیست! بلکه عادیه تو به خودت نگیر!
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1398/05/29
اگه کاهش ترافیک داشتیم به خاطر تعطیلی مدارس و دانشگاهها و مسافرت مردم بوده نه بخاطر طرح کاسبی شما!
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/05/29
توجیه پولکی شما،آثارتخیلات شماست!!!
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1398/05/29
... پس این ترافیک وحشتناک تو امام علی وحکیم وخیابونا چیه چقدر دروغ اخه لعنتیا
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/05/29
آمار های من درآوردی این آقا فقط برای توجیه کردن جیب بری مردم است
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1398/05/29
اخه بی وجود مردمو فقط داری بدهکار میکنی ..این حرف زدنه تو معلومه از ترسه که مبادا درامد شهرداری رو کسر کنن یا این طرح و ملقا کنن ....حتما پشت پرده این حرفا ترس از لغو این طرحو داره که مسئولایه شهرداری دارن دست و پا میزنن
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1398/05/29
بیخود کردی 7صبح بیا بیرون ترافیک را مشاهده کن لعنت بر این طرحی که به خاطر خالی کردن جیب مردم اجرا کردید از،اول مهر معلوم میشود که گندی زدید لعنت بر تو و شهرداری
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1398/05/29
آسیاب به نوبت منتظر میمونیم تا محاکمه تو بیلیاقت را هم ببینیم
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1398/05/29
من نمیدونم چرا هر مدیری یا مسئولی که تو کل کشور از کار برکنار میشه میبریدش شهرداری خوب عزیز من برای همینه که روزبروز بدهی شهرداری بیشتر میشه و شهر دچار گره های کور میشه اینا اگر باسواد بودن محل خدمت قبلیشون کار میکردن یکیش همین آقا
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1398/05/29
جالبه که همه دارن داد میزنن و از شکست طرح ترافیک جدید خبر میدن اونوقت تو داری تبلیغ میکنی اونیکه به مردم نسبت میدی خودتی
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1398/05/29
علت کاهش ترافیک مهاجرت مردم ازتهران بعلت گرانی اجاره خانه است نه طرح ترافیک جدید ،پورفسور!!!
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1398/05/29
این آمار را از کجا در می آوری ما که هر روز لعنت خدا را بر شما عقب مانده ذهنی نثار میکنیم امیدواریم مثل خودرو سازان یک روز هم شما غارتگران مردم را در پشت میله زندان ببینیم میدانیم خدا در جای حق است
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1398/05/29
این طرح نا عادلانه برای اهالی واقع دراین محدودهاست.و منبع درامد برای شهرداری و سایر ارگانهای مرتبط با این طرح است.اقای سید! اقایی مرتب امار تیر ماه را اعلام میکند که تازه طرح اجرا شده بود وبعلت های مختلف بخصوص گرمی هوای امسال مردم کمتر از خانه خارج میشدند.ضمن اینکه ترافیک در محدوده طرح بعد از ساعت 7 بعداز ظهر بسیار بیشترشده .که باعث مشکلاتی در این مناطق شده است.
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/05/29
خود گویی وخود خندی عجب مرد هنرمندی خارج طرح ترافیک 10 برابر شده بعد چرا در تابستان آلودگی هوا داریم الحمدالله که مسولین پاسخگو نیستند فقط سعدی جان ومال مردم هستند.
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1398/05/30
اصلا شهرداری خودش اومده ببینه که حرف مفت میزنه مسخره ترین ماه بود تیر از شلوغی و ترافیک صبح شلوغ ظهر شلوغ بداز ظهر شلوغ همیشه شلوغه احتمالا اینا ۳صبح اونجا تردد کردن
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1398/05/30
خداگرفتارت کنه که مردم وگرفتارکردی
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/05/30
آقای محترم احتیاجی نبود که به این شکل جیب مردم رو خالی کنی . فقط یه شماره کارت میدادی تا مردم صدقات خودشون رو به کارتت بریزن . چرا با شعور مردم بازی میکنی ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج