در دیپلماسی حرف اول و آخر را باید ظریف بزند
۸۹۸۵۴۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵
۴۵۷۹ 
محمدرضا تابش، نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس، گفت: با توجه به اطلاعات و شناختی که از ظریف و آقای سلیمانی دارم، می‌دانم که هر ۲ آنها سربازان پاکباخته نظام و انقلاب در عرصه‌های دیپلماسی و نظامی هستند. بنابراین هرچه تعامل و هماهنگی میان آن ۲ بیشتر باشد، نتایج مطلوب‌تر و موثرتری خواهیم گرفت.

اعتمادآنلاین: محمدرضا تابش، نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس، گفت: با توجه به اطلاعات و شناختی که از ظریف و آقای سلیمانی دارم، می‌دانم که هر ۲ آنها سربازان پاکباخته نظام و انقلاب در عرصه‌های دیپلماسی و نظامی هستند. بنابراین هرچه تعامل و هماهنگی میان آن ۲ بیشتر باشد، نتایج مطلوب‌تر و موثرتری خواهیم گرفت.

محمدرضا تابش، نماینده اردکان و نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در مورد شائبه ایجاد دوقطبی میان وزارت امور خارجه و سپاه در کشور، گفت: معتقدم میان سپاه و وزارت امور خارجه در کشور دوقطبی‌ای ایجاد نشده و شاید این تلقی برخی از بدخواهان نظام و انقلاب باشد.

او ادامه داد: جلسات تعامل و هماهنگی موثر میان دیپلمات‌ها به عنوان ستاد و نظامیان به صف، باید بیشتر شود. البته آقای ظریف اشاره کردند که جلسات دوستانه‌ای وجود دارد.

در عرصه دیپلماسی حرف اول و آخر را باید ظریف بزند

نقش شورای عالی امنیت ملی در هماهنگی بیشتر میان وزارت امور خارجه و سپاه

نایب‌رئیس فراکسیون امید با تاکید بر لزوم اقدام شورای عالی امنیت ملی به منظور هماهنگی بیشتر وزارت امور خارجه و سپاه، گفت: شورای عالی امنیت ملی در راستای هماهنگی بیشتر، بهتر و موثرتر حوزه نظامی با حوزه دیپلماسی، اقدام و تلاش کند. با توجه به اطلاعات و شناختی که از دکتر ظریف و آقای سلیمانی دارم، می‌دانم که آنها سربازان پاکباخته نظام و انقلاب در عرصه‌های دیپلماسی و نظامی هستند. بنابراین هرچه تعامل و هماهنگی میان آن ۲ بیشتر باشد، نتایج مطلوب‌تر و موثرتری خواهیم گرفت.

تابش ادامه داد: قاطعانه اعلام می‌کنم در عرصه دیپلماسی حرف اول و آخر را باید وزیر امور خارجه بزند؛یعنی وزیر امور خارجه ما باید بیانگر نظرات کشور در حوزه سیاست خارجی باشد. اگر ما این موضوع را مراعات نکنیم، کم‌کم کشورها گرفتار این عارضه می‌شوند که حرف اول و آخر را در ایران چه کسی می‌زند. بنابراین با رئیس‌جمهور حرف‌هایشان را می‌زنند و بعد اگر ببینند که رئیس‌جمهور هم در این عرصه قدرت ندارد، با مقام معظم رهبری صحبت خواهند کرد؛ در صورتی که این اهانت به ساحت ایشان است که درباره کوچک‌ترین مسائل دیپلماتیک از ایشان نظرخواهی کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1398/05/29
متاسفانه ظریف نه سر پیازه نه ته پیاز و مترسکی صوری بیش نیست!!!
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1398/05/29
پس کی میزدالان به این روزبدانداخته
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/05/29
عجب صحبتهای دوپهلو و بوداری.!!
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/05/29
خنده تلخ تو از گریه غم انگیز تر است
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/05/29
آقای تابش فهمیدی چی گفتی؟ حال وجدانا آقای ظریف واقعا درسیاست خارجی حرف اول واخر میزنه؟؟ پس چرا استعفا کرد؟ آقای ظریف انسان خوب هست ولی ترسو هست البته ترس هم از عقل و منطق و سیاست هست
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/05/29
حرف اول و اخر رو ایشون زدن که الان اوضاع مملکت اینه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
ن عزیز ترامپ زد حرف آخرو ک وضع اینه... اواخر دولت اوباما ک تحریما رفع شد و 150 میلیارد دلار ک ما ندبدیمش و پای اقتصادهای جهانی ک ب کشور وا شد کجا بودی! اونموقع بد نبود؟! اگ ترامپ از برجام خارج نمیشد و الان کشور تورمش توی حداقل خودش بود مثلأ 6،7 درصد بازم اینو میگفتی؟! هه... یکم کلی بین و منطقی باشید!
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/05/29
حرف اول و اخر رو ایشون زدن که الان اوضاع مملکت اینه
Iran, Islamic Republic of
03:26 - 1398/05/30
ظریف اگر بخواهیم عادلانه قضاوت کنیم شاید تو سیصد نفر اول که نظر میدن تو کشور نظرش صدوپنجاهومین نفرباشه نه نفر اول دیپلماسی.کشور ما جزیره ای اداره میشه قبلا هم گفتم حتی رئس جمهور بشاید پنجاهمین نفره تو کشوره از لحاظ نظر دادن
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1398/05/30
بسیار عالی. فقط بیزحمت یک تحقیقی کنید ببینید بستگان درجه یک همین آقای نماینده در کدام کشور زندگی و خدمت میکنند و خودشان چه تابعیتی دارند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج