سیلوا: به خاطر VAR دیگر بعد از گل خوشحالی نمی‌کنم!
۸۹۸۶۰۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۰
۳۰۵۸ 
برناردو سیلوا، هافبک پرتغالی سیتی مدعی شد دیگر بعد از گل های این تیم خوشحالی نخواهد کرد.

ورزش سه: برناردو سیلوا، هافبک پرتغالی سیتی مدعی شد دیگر بعد از گل های این تیم خوشحالی نخواهد کرد.

مشابه اتفاقی که فصل قبل و در مورد گل رحیم استرلینگ در لیگ قهرمانان برابر تاتنهام رخ داده بود، این هفته نیز در لیگ برتر تکرار شده و گل ثانیه های پایانی سیتی مردود اعلام شد. حالا برناردو سیلوا به این اتفاقات واکنش نشان داده است.

سیلوا: به خاطر VAR دیگر بعد از گل خوشحالی نمی‌کنم!

برناردو سیلوا گفت: "دیگر به اتفاقاتی که با تصمیمات VAR رخ می دهد عادت کرده ام و احتمالا دفعه بعد پس از گلزنی خوشحالی نخواهم کرد. فصل قبل و در لیگ قهرمانان ما با گل رحیم استرلینگ خوشحالی کردیم اما آن گل مردود اعلام شد و حالا و با مردود شدن این گل شرایط ناراحت کننده تر می شود."

همچنین برناردو سیلوا که دوران ناموفقی در بنفیکا داشت و چندان برای این تیم به میدان نرفت در مورد احتمال بازگشت به پرتغال گفت: "من همیشه گفته ام باید این ماجرا جبران شود.

زیرا من هرگز برای بنفیکا بازی نکردم. بنفیکا باشگاه من است و یک روز من این کار را انجام خواهم داد. وقتی بچه هستید همیشه آرزو می کنید برای بنفیکا بازی کنید و سپس به آنجا می روید و این اتفاق رخ نمی دهد و باعث آزار شما شود.

اما من کمی بیشتر که فکر می کنم به این نتیجه می رسم تصمیم جدایی صحیح و برای هر دو طرف بهترین اتفاق بود زیرا سرمربی روی من حساب باز نمی کرد. اما من روزی می خواهم برای بنفیکا در استادیوم این تیم بازی کنم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج