از کجا بفهمیم عاشق کسی شده‌ایم؟
۸۹۸۷۴۵
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
۷۹۲۴ 
گاهی درک تفاوت میان دوست داشتن و عاشق شدن کار سختی است، اما به گفته‌ی کارشناسان علائمی وجود دارند که می‌توانید بفهمید کسی را دوست دارید یا عاشقش شده‌اید.

برترین‌ها: اگر عاشق شده باشید می‌دانید که چه حسی دارد: بیقرارید، دوست دارید مدام با او در ارتباط و باخبر باشید و دوست دارید همیشه برایش هدیه بخرید و خوشحالش کنید. وقتی تازه عاشق کسی می‌شوید، احساسات‌تان می‌توانند واقعا شدید باشند و هیجانی دارید که به سختی می‌توانید با کلمات توصیف‌شان کنید.

گاهی درک تفاوت میان دوست داشتن و عاشق شدن کار سختی است، اما به گفته‌ی کارشناسان علائمی وجود دارند که می‌توانید بفهمید کسی را دوست دارید یا عاشقش شده‌اید.

از کجا بفهمیم عاشق کسی شده‌ایم؟

شما شاد هستید و البته کمی مضطرب

وقتی عاشقید کلا آدم شادتری هستید. گویی احساس سرخوشی می‌کنید و حتی تصور وقت گذراندن در کنار محبوب‌تان شما را هیجان زده می‌کند و نگاه کردن به سلفی‌هایی که با هم گرفته‌اید هم کافیست تا لبخند بر لبان‌تان بنشاند. اما این عشق کمی مضطرب‌تان هم می‌کند. کمی نگران آنچه در آینده روی می‌دهد هستید و دقیقا هم نمی‌دانید چه قرار است پیش بیاید.

فقط می‌دانید که می‌خواهید رابطه‌تان همیشگی باشد. خیلی از افراد عشق را با چیزی مقایسه می‌کنند که نمی‌توانند آن را از دست بدهند یا با بی‌تفاوتی از کنارش رد شوند و شک و تردید‌ها نسبت به نتیجه‌ی ناشناخته‌ی این عشق هیجان انگیز است.

همه چیز تازه و هیجان انگیز است

وقتی عاشق هستید حتی نسبت به کار‌هایی که قبلا میلیون‌ها بار انجام داده‌اید، اما این بار در کنار فرد محبوب‌تان انجامش می‌دهید هیجان دارید. شاید قبلا از تماشای مسابقات ورزشی متنفر بودید، اما حالا می‌توانید با لذت تمام کنار فرد مورد علاقه‌تان بنشینید و چهار ساعت مسابقه ورزشی تماشا کنید.

همه‌ی این‌ها به این علت است که عشق، تغییر جدیدی در شما ایجاد کرده است. وقتی عاشق می‌شوید، اساس دریافت‌های شما تغییر می‌کند. می‌توان این تغییر را مانند بیدار شدن و هیجان زده شدن واقعی تصور کرد. شما کسی را پیدا کرده‌اید که با او هر چیزی حس تازگی برای‌تان دارد، حتی لم دادن روی کاناپه و فیلم تماشا کردن!

از کجا بفهمیم عاشق کسی شده‌ایم؟

ارتباطات‌تان به راحتی صورت می‌گیرد

بودن در کنار او برای‌تان درد سری ندارد و مجبور نیستید به خودتان فشار بیاورید تا زمانی برای با هم بودن پیدا کنید. حتی شاید مثل آدم‌های دیگر با هم اختلاف نظر‌هایی هم پیدا کنید، اما این اختلاف‌ها هرگز آنقدر شدید نیستند که آزارتان دهند، چون وقتی عاشق‌اید، الویت شما رابطه‌تان است، نه غرورتان. اصلا اهمیت نمی‌دهید که شما اول کوتاه بیایید و بحث را خاتمه دهید، زیرا نمی‌توانید زندگی‌تان را بدون او تصور کنید. حتی یک روز دوری از محبوب‌تان، مثل یک سال به نظر می‌رسد.

تمام مدت به فکرش هستید

وقتی عاشق‌اید او همیشه در ذهن‌تان وجود دارد. ممکن است ناگهان تصمیم بگیرید به او زنگ بزنید، چون یکی دو ساعت از آخرین باری که با هم حرف زدید می‌گذرد و یا ممکن است وارد فروشگاهی شوید تا برای خود لباسی بخرید، اما در نهایت با هدیه‌ای که برای محبوب‌تان خریده‌اید، از فروشگاه خارج می‌شوید. وقتی عاشق‌اید مدام به او فکر می‌کنید و ذهن‌تان درگیر اوست، اما این درگیری شما را آشفته نمی‌کند، بلکه احساس آرامش و امنیت به شما می‌دهد که شما را غرق لذت می‌کند.

از کجا بفهمیم عاشق کسی شده‌ایم؟

کمی حسود می‌شوید

کمی حسادت طبیعی است. قابل درک است که عاشق حسود باشد، زیرا می‌خواهد محبوبش فقط و فقط مال خودش باشد. حسادت زمانی خطرناک می‌شود که حالت وسواسی به خود بگیرد و شما را وادار کند مدام در حال تجسس و کنکاش او باشید. تحت کنترل گرفتن فرد مورد علاقه یک رفتار سمی است و نشان می‌دهد رابطه‌ی سالمی ندارید.

دوست دارید او را وارد تمام جنبه‌های زندگی‌تان کنید

وقتی واقعا عاشق کسی هستید دوست دارید او را به تمام جنبه‌های زندگی‌تان راه دهید. دوست دارید او را به خانواده و دوستان‌تان معرفی کنید، چون مطمئن‌اید که آن‌ها نیز او را دوست خواهند داشت. وقتی تمایل دارید فرد مورد علاقه‌تان در همه جای زندگی‌تان حضور داشته باشد نشاندهنده‌ی این است که خواهان رابطه‌ی همیشگی با او هستید.

آدم بهتری می‌شوید

بودن در کنار کسی که می‌دانید کامل‌تان می‌کند، باعث می‌شود خودتان را بهبود بدهید. این بهتر شدن می‌تواند هدف‌های جدید باشد یا رسیدن به یک نگرش مثبت‌تر. فرد محبوب شما باید شما را تشویق به بهتر شدن کند.

اگر فرد مقابل‌تان کمکی به پیشرفت شما نکند، پس باید عشق را جای دیگری پیدا کنید، فرقی نمی‌کند او چه ویژگی‌های دیگری دارد، ممکن است به اشتباه تصور کنید که عاشق او هستید و در واقع فریب خورده باشید. وقتی عاشق کسی هستید با تمام وجودتان دوست دارید او موفق باشد و موفقیت و رشد او را رشد و موفقیت خودتان می‌دانید، زیرا می‌خواهید آینده‌ای درخشان و ثابت برای خودتان خلق کنید.

برای آینده‌تان نقشه می‌کشید

وقتی واقعا عاشق کسی هستید، می‌دانید که می‌خواهید همیشه در زندگی‌تان باشد، بنابراین او را در تمام برنامه‌های‌تان برای آینده جا می‌دهید و حضور او در هدف‌های‌تان دیده می‌شود. وقتی تصمیمات مهم و بزرگ می‌گیرید او را نیز مدنظر دارید و حتی شاید به او بیشتر از خودتان اهمیت بدهید.

و، اما دلایل علمی که نشان می‌دهند عاشق شده‌اید!

خوشبختانه بدن شما هم راه‌های زیرکانه‌ای دارد که به شما ثابت کند در دام عاشقی گرفتار شده‌اید و حسی که دارید صرفا یک حس گذرا نیست.‌

نمی‌توانید چشم از او بردارید

اگر برای‌تان پیش آمده که محبوب‌تان مچ‌تان را در حالیکه عاشقانه به او خیره شده‌اید بگیرد پس واقعا عاشق شده‌اید! مطالعات علمی دریافته‌اند زوج‌هایی که به هم خیره می‌شوند، احساسات قوی‌تری در ارتباط با هم دارند.

از کجا بفهمیم عاشق کسی شده‌ایم؟

احساس سرخوشی و سرمستی می‌کنید

وقتی عاشق‌اید کاملا طبیعی است که احساس سرخوشی کنید. مطالعه‌ای نشان داده مغز کسی که عاشق است شبیه مغز کسی است که کوکائین مصرف کرده است. این حالات خود را باید مدیون دوپامین باشید که در هر دو حالت عاشقی و مصرف کوکائین ترشح می‌شود و حس سرخوشی می‌دهد. علت غیرمنطقی رفتار کردن عشاق نیز همین می‌تواند باشد!

به فکرش معتاد شده‌اید

وقتی عاشق کسی هستید احساس می‌کنید به هیچ روشی نمی‌توانید فکر او را از سرتان بیرون کنید. زیرا مغز شما فنیل اتیل آمین ترشح می‌کند که به آن هورمون عشق نیز می‌گویند. این هورمون احساس شیفتگی نسبت به طرف مقابل در شما ایجاد می‌کند. شما اگر عاشق نشده باشید هم با این حس آشنا هستید، زیرا فنیل اتیل آمین در شکلات هم وجود دارد و به همین دلیل است که بعد از خوردن یک تکه شکلات نمی‌توانید جلوی خودتان را بگیرید و تکه‌های بعدی را هم می‌خورید.

دوست دارید او شاد و خوشحال باشد

رابطه یک جور شراکت است، اما وقتی واقعا عاشق کسی می‌شوید شاد و خوشحال بودن او برای‌تان بسیار مهم می‌شود. عشق همدلانه می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین علامت‌های یک رابطه سالم باشد. یعنی شما وقتی که عاشق‌اید می‌توانید فداکاری کنید تا او شادتر و راحت‌تر باشد.

از کجا بفهمیم عاشق کسی شده‌ایم؟

اخیرا استرس گرفته‌اید

هرچند عشق اغلب همراه با احساسی گرم و مطبوع است، اما می‌تواند منبع بزرگی از استرس هم باشد. عاشق بودن اغلب باعث می‌شود مغز شما هورمون استرس یعنی کورتیزول ترشح کند و به شما احساس گرگرفتگی بدهد؛ بنابراین اگر متوجه شدید صبر و تحمل‌تان کم شده و بیقرارید، شاید عاشق شده باشید.

درد را زیاد احساس نمی‌کنید

خیلی از افرادی که عاشق می‌شوند ادعا می‌کنند درد را کمتر احساس می‌کنند. پژوهشی نیز نشان داد وقتی افراد به عکس فرد مورد علاقه‌ی خود خیره شده بودند، دردی که حس می‌کردند ۴۰ درصد کمتر از حد واقعی خود دریافت شده بود.

ضربان قلب‌تان با او هماهنگ می‌شود

وقتی به محبوب‌تان فکر می‌کنید قلب‌تان تندتر می‌زند، اما مطالعه‌ای نشان داده که ضربان قلب عشاق با هم هماهنگ می‌شود. هر چند ممکن است شما خودتان این را حس نکنید، اما احساس ارتباط عمیق با او علامت خوبی است که نشان می‌دهد عاشق‌اید.

از کجا بفهمیم عاشق کسی شده‌ایم؟

بیشتر عرق می‌کنید

اگر حالت تهوع دارید و عرق می‌کنید، ممکن است مسموم شده باشید یا عاشق! مطالعه‌ای نشان داده عاشق شدن باعث می‌شود شما احساس ناخوشی کنید و علائم فیزیکی مشابه اضطراب و استرس بروز بدهید مانند عرق کردن. البته این احساس کاملا موقتی است و وقتی با محبوب‌تان صمیمی‌تر و راحت‌تر شدید، دیگر دچارش نخواهید شد.

عیب‌هایش را می‌بینید و نمی‌بینید

هر چند خیلی خوب است که آدم‌ها روی نقاط قوت هم تمرکز کنند نه ضعف‌ها، اما دیدن این ضعف‌ها نیز مهم است، مخصوصا در یک رابطه. اما وقتی عاشق هستید، با اینکه عیب‌ها و کاستی‌های او را می‌بینید، اما انگار نمی‌بینید و باز هم عاشق او هستید. شما می‌دانید محبوب‌تان چه ایراد‌ها و ضعف‌هایی دارد، اما باز هم با تمام وجودتان او را می‌خواهید و انتخابش کرده‌اید. شما او را بابت همین چیزی که هست می‌خواهید و عاشق خود واقعی او هستید.

عشق یکی از چیز‌هایی است که به انسان ارزش می‌دهد. در دنیا آشفتگی‌ها و اندوه‌های زیادی وجود دارد، اما وقتی به اطراف‌مان نگاه می‌کنیم و آدم‌هایی را می‌بینیم که عاشق هم‌اند، برای هم فداکاری می‌کنند و راحتی و شادی هم را می‌خواهند، می‌فهمیم که درد سر‌های دنیا ارزش تحمل کردن را دارند. عاشق بودن یکی از زیباترین اتفاق‌هایی است که می‌تواند برای کسی روی بدهد. اگر علائم گفته شده را دارید، قدردان باشید و بدانید که عشق و عاشقی شما زمان و موقعیتی است که باید به بهترین شکل از آن استفاده کنید.

منابع: seventeen، independent

هدی بانکی
انتشار یافته: 65
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1398/06/02
جالب بود و مفید منم همینطورم ولی فکر میکردم مشکل دارم
پاسخ ها
زی زی
-
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
پدر عشق بسوزد که در آمد پدرم
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1398/06/02
خدا رو شكر ميكنم كه تا الان كه چهل و اندى از عمرم ميگذره حتى يه لحظه عاشق كسى نشدم و اگر هم داشتم عاشق ميشدم فورا به خودم نهيب زدم و سعى كردم تمام عمرم فقط و فقط عاشق خدا باشم كه خالق همه خوبيها و زيباييهاست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
بگوساله عاشق پدر مادرتم نبودی؟ پس بااحترام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
عاشقی گر زین سر گر زان سر است
عاقبت مارا بدان سو رهبر است
بدون نام
-
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
دمت گرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
عشق به مخلوق، به‌نوعی تصدیق کننده‌ی عشق به خالقِ اونه!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اولا داری دروغ میگی امکان نداره تا الان عاشق نشده باشی شاید الان نباشی ولی قبلا حتما شدی این و میگی که مثلا این سنت و توجیه کنی که تا الان مجردی درثانی سنت انقدری زیاد نیست این فرهنگ توحش قجری بود که اسامی دختر ترشیده و ...رو میذاشتن و سن سن میکردن در آخر هم حتی اگر الان عاشق نیستی هیچوقت برای عاشق شدن دیر نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
کژ طبع جانواری
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
جای تاسفه ، عاشقی ... این احساس بشری رو از خودتون دور کردید و به این دلسردی مباهات هم می کنید . روح انسان با عشق کامل میشه . شما هنوز قدمهایی رو برای تکمیل پازل آدم بودن کم دارید . مواظب باشید دیر نشه. این حرفها رو توهین تصور نکنید
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۹
عاشق شو ورنه روزی کار جهان سرآید
نا خوانده نقش مقصود از کارگاه هستی
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/06/02
ای وای ای وای چه دورانی بود...به طور دقیق در لحظه زندگی می کنی و دیگر هیچ
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1398/06/02
ای بسوزه پدر عاشقی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
واقعا
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1398/06/02
بانكي عاشق شدي كه اينقدر مقالات چرت مرد پسند ميذاري؟ مردايي كه زن رو تحقير مي كنن به درد نمي خورند ولي خب لياقتت همينه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
چه بی‌ادب!
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1398/06/02
اینا هیچ کدام نشانه عشق نیست. من اینارو زیاد تجربه کردم نمیشه اسمشو عشق گذاشت.
عشق تو یه جمله حس دوست داشتن شدید قلبی هست...
پاسخ ها
aramesh
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
موافقم
اما لعنت ب عشقی ک یک طرفست و تهش .....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
کاملا موافقم...تعریف مشابهی از تعریف دکتر شریعتی از عشق کردید...باید بگم عشق آتش سوزان است و دوست داشتن لطافت دستان نسیم روی گونه هایت...براستی که"دوست داشتن از عشق برتر است"
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/06/02
من یکبار عاشق شدم ولی وقتی بعد یه سال رفتم به طرف گفتم، طرف قبول نکرد اونجا فهمیدم یه طرفس. از اون موقع به بعد حالم از هر چی عشق و عاشقیه بدم میاد. از اونم بدم میاد َدیگه نمیخوام چشام به چشش بیوفته. حیف حیفه اون گریه، شب بیداری های غصه دار، رویای که بهم میگفت برمیگرده
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
عشق دیوانگی است کار عاقلان نیست عشق از در که وارد میشود عقل از همان در بیرون میرود
بدون نام
United Kingdom
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
خب شما اشتباه کردی جانم هیچ وقت نباید به مردها بگی دوستشون داری اینطوری احساس قدرت میکنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
کاربر 11:23

تو غلط کردی کثافت بی شعور ، زنایی مثل تو رو نباید دوست داشت
بدون نام
United States
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
کاربر ۲۱:۴۲ ایشون حرف خودشون رو محترمانه گفتند ولی شما از الفاظ ناپسندی استفاده کردید امیدوارم بدونید که رفتار و گفتار هر شخصی میزان شعور اون شخص رو نشون میده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اه چه کاربر گستاخی. شما که خیلی بدتر جواب دادی چرا فحش میدی نظرت رو بده و برو
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/06/02
من هر هفته دچار این احساسات میشم و هر دفعه آدمش عوض میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
با ذکر مثال مردا ها رو بشناسید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
ایول
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
اقای وحید ، نرها همینطورن دیگه هر روز عاشق یکی میشن وچند ساعت بعد فارغ
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/06/02
عشق چیزه عجیبیه جداا
از ته دل دعا میکنم اسیر عشق یه طرفه نشید.
یکی رو دوست دارم که وابسته نمیشه هر سال رو با یکی میگذرونه ولی نمیدونم چرا انقد معتادشم دعا کنید واسم از سرم بپره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
حتما نوجوان هستید و اسیر احساسات. باید این دندون لق رو بکنید بندازید دور تا محکم و جدی تصمیم نگیرید نمیشه. همش وعده و وعید الکی دادن به خودتون هیچ چیز رو درست نمیکنه
zahrajon_1384
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
اره منم هوینطور نمیدونم یکطرفست یا نه؟؟؟،
United Arab Emirates
11:41 - 1398/06/02
ضربان قلبم با او هماهنگ است ...
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1398/06/02
منم عاشق شدم، باهاش ازدواج هم کردم، الان ک دارم باهاش زندگی میکنم میبینم مزخرف ترین ادم روي زمین، خیلی ها گفتن نکن این کارو، ولی من کر و کور شده بودم ، الان دگ از همه بدم میاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
خانم جان اینقدر سریال های الکی و پوچ نببین ضرر داره
شرط می بندم حتی ازدواج هم نکردی
برو ملت سیاه نکن
ناشناس
United Kingdom
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
توروخدا الکی عمرتو باها تلف نکن، هرچه زودتر طلاق بگیر
United Arab Emirates
15:00 - 1398/06/02
مگه عشق خبرمیکنه؟ هرکسی که توانایی غم عشقُ نداره! عاشق شدن حقیقی بدبختیه، نرسیدن مرگ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
از زلزله و عشق، خبر ندهد کس آنگاه خبر شوی که ویران شده ای
شفیعی کدکنی
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1398/06/02
عاشق شدم ولی رودربایستی و شرم، با توجه به علاقه و تمایل معشوق موضوع رو جدی نگرفتم. الان تنها موندم
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1398/06/02
منم عاشق شدم و خودما بدبخت کردم حالا باید بسوزم و بسازم لعنت به هر چی عشقه
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/06/02
منم عاشق شدم.همش بهش فکر میکنم و دلم میخواد کنارش باشم.براش هدیه میخرم و دلم براش تنگ میشه.ولی اون نه دلش تنگ میشه...نه هدیه میخره..نه برای بودن با من تلاش میکنه و وقت میزاره...نه زود به زود زنگ میزنه...به زور جواب پیامم رو میده...سه هفته میره مسافرت و اصلا انگار منو یادش میره.و منه خاک بر سر برای برگشتنش روز شماری میکنم...و ...و جالب اینه که اون به من پیشنهاد داد و منو وارد این رابطه مزخرف کشنده کرد...
پاسخ ها
Dr. setayesh
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
سریع خارج شو از این. رابطه‌ ک چيزی برلت جز نابودی نخواهد داشت دوست عزیز
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/06/02
البته براى نظرياتى كه درباره ى انسان مطرح مى شن ، نمى شه خروجى قطعى داد!چون تك تك آدما با هم فرق مى كنن ، مثلا شايد اگر كسى عاشق شد ميزان استرس بسيار پايين ترى نسبت به قبل داشته باشه يا ميزان حسادتش نسبت به هر چيزى به صفر برسه...
ولى اين ويژگى هايى كه در اين مقاله مطرح شد براى بيش از نصف افراد صدق مى كنه.
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1398/06/02
عشق
علاقه ای خالی از خودخواهی خالی از دلسوزی
و لبریز از بخشش و گذشت و فداکاری
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
واقعا درست گفتی.....
Dr. setayesh
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
کاملآ صحیح
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1398/06/03
بنظرتون طبیعیه تو نوجوونی ، هی عاشق بشی ؟!من نگرانم
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
بله ولی لطفا به کسی ابراز احساسات نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
عشق تو دوره نوجوانی الکیه فقط به خاطر ترشح هورموناس خودتو با چیزهای مفید مثل ورزش،ومطالعه وصحبت با یه رفیق بزرگتر وعاقل مثل پدر یا مادر سرگرم کن تا اثرش بره
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1398/06/03
متاسفانه نداشتن مهارت های ارتباط
ی و اجتماعی سبب میشود گاهی افراد بدون هیچ تحلیلی و صرفا کنشهای بیولوژیک و احساسی قدم در مسیرهای نادرست بگذارند .
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1398/06/03
والا چی بگم اینا ک گفتی هست ولی عاشقی به همون اندازه ک شیرینه به همون اندازه هم دردناکه....
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1398/06/03
عشق یعنی یه نفر رو خیلی بخوای ولی هیچوقتبهش نرسی.
اگه به کسی رسیدی عشق نیست،فقط دوست داشتن و علاقه است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
و دوست داشتن از عشق برتر است
(آفرین درست حدس زدی، همون کاربر بالایی ام...
بدون نام
Romania
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
عزیزم شما ظاهرا فیلم رومانتیک-درام زیاد می بینید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
وا . این دیگه چه مدلشه؟
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/06/03
مهرگان ازعشق قلمبه سلمبه ننویس. عشق خیلی سادست
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1398/06/03
عشق کاش دیگ همچین کلمه ای نشنوم پسرداییم دوسم داره منم همین طوراماب زور دخترعموشونشون کردن براش ی سال ونیم ک نشونه ومیگ عقدنمیکنم دختره حتی سلامشم نمیکنه ولی جواب مثبت داده بهش نمیدونم چرانزدیک ی ساله ک ب من اس میده مجبورم همش بهش بگم دوسش ندارم....
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/06/03
عشق حس خوبیه چون دیگه به هیچی فکر نمیکنی ومشکلات کمرنگ میشن
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1398/06/04
عشق ......................................................‌.‌‌‌‌................................
................................................................................................
................................................................................................
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1398/06/05
سلام یه سوال داشتم.
من عاشق یه خانمی شدم ولی نمیدونم چطور از نگاهش جذاب باشم. میخواستم بهم بگید چطور جذاب باشم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
عزیزم مردونه رفتار کن
Dr. setayesh
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
خودت باش فقط خودت برای‌ جذاب بودن واسه ی خانم نياز نیست ادا دربیاری خانمها با کمی توجه با کمی دقت فرد مقابل دلشون زیرو رو میشه باهاش بیشتر رفت. و آمد کن و سعی کن بیشتر تو چشمش باشی.
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1398/06/05
بابک ، یه کلاه شیپوری سر کن
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1398/06/19
جالب بود راستش من نمیدونم عاشق شدم یا نه چطوری بهش بگم؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1398/06/25
دقیقا منم همش رو دارم عاشق هم. هستم فقط خدا ازت میخوام اونم عاشقم بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج