خاطیان در ماجرای گردشگر آلمانی دستگیر شدند
۸۹۸۷۶۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
۴۸۰۵
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور جدیدترین جزئیات از برخورد با خاطیان ماجرای گردشگر خارجی در شمال کشور را تشریح کرد و گفت: امنیت داخلی کشور برای گردشگران مطلوب است.

خبرگزاری تسنیم: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور جدیدترین جزئیات از برخورد با خاطیان ماجرای گردشگر خارجی در شمال کشور را تشریح کرد و گفت: امنیت داخلی کشور برای گردشگران مطلوب است.

علی‌اصغر مونسان در پاسخ به این سوال که برای ارتقاء سطح امنیت گردشگران خارجی چه اقداماتی به انجام رسانده‌اند اظهار داشت: خوشبختانه می‌توانیم بگوییم که سطح امنیت توریست و گردشگری در کشور ما بسیار بالا و مطلوب است و در مورد واقعه رخ داده در شمال کشور برای یک گردشگر خارجی باید بگوییم که در تمام دنیا ممکن است برای یک گردشگر انفرادی حادثه رخ دهد.

وی افزود: درپی اتفاق رخ داده بسیار متاسف هستیم و نسبت به دلجویی از گردشگر مذکور اقدام کرده‌ایم، همچنین در این زمینه باید بگوییم که در حوزه گردشگری کمیته‌ای تحت عنوان کمیته امنیت فعالیت دارد که در این کمیته تمامی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی عضویت دارند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور تصریح کرد: در مورد اتفاقی که در شمال کشور و برای گردشگر خارجی رخ داد بلافاصله نیروی انتظامی نسبت به آن واکنش لازم را نشان داد و افراد خاطی را دستگیر و به مراجع قضائی تحویل دادند، در صورت تکرار چنین وقایعی به‌طور قطع به شدت برخورد می‌کنیم.

مونسان ادامه داد: امنیت داخلی کشور برای گردشگران مطلوب است و خرسندیم که بگوییم کشور ما در منطقه از جایگاه امنیتی بسیار بالایی برخوردار است و در مجموع می‌توانیم بگوییم در حوزه امنیت در دنیا زبان‌زد هستیم، تمامی شهرهای گردشگرپذیر دنیا از ضریب امنیتی کمتری برخوردارند و باید بگوییم ممکن است به‌صورت موردی چنین اتفاقاتی رخ دهد که از رخ دادن حتی یک مورد آن نیز متاسفیم و همین یک مورد نیز غیرقابل بخشش است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1398/05/30
واقعا دیگه مثل قضیه معروف نشود.
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1398/05/30
خاطی!؟خاطی؟!خاطی!؟مگرکسی یاکسانی انهم باتعدادنه9نفروبیشتریکنفرخارجی بی سلاح وبی دفاع رابزنندانهم باان جراحات اسمش خاطی است!؟وبعدان ایرانی بخاطرمخارجش گروکشی یعنی گروگان ودراسلام وقانون ممنوع است!؟بفرماییدبکجااینهمه شتابان!؟اصلاموضوع چیست!؟اروپایی لمریکایی ممنوع ولی عراق سعودی ووازاد!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/05/30
روغن ریخته شده را چگونه جمع کنیم
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1398/05/30
خاطیان یا مجرمان؟!!!اینا آدم دزدیدن وکتک زدن فکر کنم دیه فک اون المانی بیچاره صد میلیونی بشه
Iran, Islamic Republic of
07:10 - 1398/05/31
بی فرهنگیشون رانشون دادندوگرنه سالیانه ساله که توریست به اصفهان وشیرازمیادبرای دیدن اماکن تاریخی وهیچ موقع برخوردبدباتوریستهانداشته اند.متاسفانه بعضی ازمردم شمال باخودهموطنامون هم همین حرکتهاراانجام میدندوبارهاشاهدش بودیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج