اعتراض ترافیکی توهین‌آمیز، جنایت شبانه را رقم زد
۸۹۹۵۶۰
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۳
۱۲۳۵۶ 
دعوای ترافیکی سرنشینان دو خودرو در بزرگراه فجر مشهد، جنایت شبانه وحشتناکی را رقم زد که از اعتراض به محل نامناسب پارک خودرو آغاز شد.

روزنامه خراسان: دعوای ترافیکی سرنشینان دو خودرو در بزرگراه فجر مشهد، جنایت شبانه وحشتناکی را رقم زد که از اعتراض به محل نامناسب پارک خودرو آغاز شد.

این حادثه دلهره آور ساعت ۳ بامداد روز گذشته هنگامی رقم خورد که یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره‌ای در سراشیبی سه راهی طبرسی شمالی متوقف شده بود در این لحظه راننده یک دستگاه پژو ۲۰۶ که قصد داشت به سرعت از کنار ۴۰۵ عبور کند دچار مشکل ترافیکی شد. سرنشین ۲۰۶ شیشه خودرو را پایین کشید و به راننده ۴۰۵ اعتراض کرد! این اعتراض که به توهین و فحاشی کشید با رجزخوانی سرنشینان ادامه یافت و ناگهان تعقیب و گریز خودرو‌ها برای «زهرچشم گرفتن» و «قدرت نمایی» آغاز شد تا این که هر دو خودرو در خیابان نظام دوست متوقف شدند.

گزارش ها حاکی است، در تاریکی شب، سرنشینان ۴۰۵ و ۲۰۶ که زودتر خود را از درون خودرو‌ها بیرون کشیده بودند، یقه یکدیگر را گرفتند و این گونه نزاع بین آن‌ها شکل گرفت، اما در این میان ناگهان تیغه چاقویی که دست راننده ۲۰۶ بود در تاریکی شب درخشید و از سوی دیگر راننده چماق به دست ۴۰۵ نیز از خودرو پیاده شد.

نزاع شبانه وحشتناکی با فریاد‌های دلخراش، رقم خورده بود که در یک لحظه سرنشین ۴۰۵ که رضا نام داشت تلوتلو خوران به یک دستگاه سمند پارک شده در همان منطقه تکیه داد. ضربات عمیق چاقویی که بر قفسه سینه، زیر بغل و پهلوی چپ او فرو رفته بود، نای ایستادن را از وی گرفت. جوان ۲۱ ساله که غرق در خون بود بعد از حدود ۱۰ ثانیه دیگر نتوانست روی پاهایش بایستد و نقش بر زمین شد.

بیشتر بخوانید: شگرد روانشناس قلابی برای کشاندن زنان افسرده به خلوتگاه ترسناک/ با فیلمبرداری حین آزار و اذیت از آن‌ها اخاذی می‌کردم

در همین لحظه خودروی گشت انتظامی که در آن اطراف مشغول انجام وظیفه بود به طرف محل نزاع حرکت کرد، اما سرنشینان ۲۰۶ با سرعت سرسام آوری در حالی از محل جنایت گریختند که جوان ۲۱ ساله مجروح دیگر نفس نمی‌کشید و جان خود را از دست داده بود!

دقایقی بعد نیرو‌های انتظامی ماجرای این جنایت وحشتناک را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و با حضور شبانه قاضی کاظم میرزایی در بولوار طبرسی شمالی، تحقیقات میدانی در این باره آغاز شد. با دستور مقام قضایی جسد جوان ۲۱ ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت و بررسی شماره پلاک خودرو‌ها در اولین مرحله از عملیات تحقیقات میدانی مورد توجه قرار گرفت.

با مشخص شدن پلاک پژو ۲۰۶ سفید رنگ، بلافاصله دستور توقف خودرو به کلیه گشتی‌های پلیس اعلام شد، اما هنوز ساعتی از این ماجرا نگذشته بود که مالک ۲۰۶ با بیان شماره خودروی خود به نیرو‌های پلیس ۱۱۰، اعلام کرد که خودرواش سرقت شده است! زمانی که این شماره پلاک در بی سیم‌های پلیس پیچید بلافاصله قاضی با تجربه شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی وانقلاب مشهد، دستور دستگیری مالک خودرو را به نیرو‌های انتظامی ابلاغ کرد چرا که تجربه جنایی مقام قضایی نشان می‌داد در پس ماجرای اعلام سرقت ساختگی، پنهان کردن راز قتل وجود دارد! بنابراین نیرو‌های کلانتری میرزا کوچک خان مشهد وارد عمل شدند و در حالی مالک جوان پژو ۲۰۶ را دستگیر کردند که مشخص شد خودروی ۲۰۶ مذکور نیز در خیابان شهید علیمردانی رها شده است.

این جوان که در ابتدا سعی داشت خود را از همه ماجرا‌های وحشتناک یک ساعت قبل بی خبر نشان بدهد وقتی چشم در چشم قاضی میرزایی دوخت دیگر نتوانست بیشتر از این به داستان سرایی بپردازد چرا که این جمله قاضی که «تا ساعت ۳ بامداد خودت سوار بر خودرو بودی!» او را مات و مبهوت در جایش میخکوب کرد. این جوان درحالی که بیان می‌کرد با متهم فراری پسرخاله است در تشریح ماجرا گفت: ما در ۱۰۰ متری فجر حرکت می‌کردیم که یک دستگاه پژو ۴۰۵ در سراشیبی سه راهی پل فجر متوقف شده بود! همین موضوع ترافیکی به مشاجره لفظی توهین آمیز کشید و ما برای آن که شماره پلاک ۴۰۵ را برداریم که سرنشینان آن شیشه خودروی ما را شکسته بودند به تعقیب آن‌ها پرداختیم، ولی در خیابان نظام دوست درگیری بین ما رخ داد و من از پسرخاله ام خبری ندارم!

گزارش ها حاکی است: دقایقی بعد و با رصد‌های اطلاعاتی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی که با راهنمایی‌های قاضی میرزایی همراه بود، سرنخ‌هایی از همسر صیغه‌ای متهم فراری در خیابان نظام دوست به دست آمد و کارآگاهان با دستور قاضی ویژه قتل عمد به منزل همسر صیغه‌ای وی عزیمت کردند، اما متهم به قتل از آن جا گریخته بود! همسر صیغه‌ای وی به مقام قضایی گفت: همسرم هراسان به منزل آمد و با تعویض لباس هایش در حالی که به شدت نگران و مضطرب بود از خانه بیرون زد!

بنابراین گزارش، منزل پدر متهم نیز که دقایقی بعد از جنایت با آن‌ها تماس گرفته بود در خیابان شهید علیمردانی شناسایی شد تاکنون چند نفر از عوامل مرتبط با این قتل دستگیر شده اند و تحقیقات همچنان برای دستگیری قاتل ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:19 - 1398/06/02
بازم مشهد.آخه چخبره توی این شهر.یاامام
رضا حالا به کی پناه ببریم .ببین چی برسراین شهر ودیار اوردند.خودت ریشه شون و بکن ای غریب ارض توس.
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
امام رضا چکار کنه وقتی مردم روانی شدن شما مردم شریف ایران انتظار دارین خدا یا امام رضا با چوب بشینه بالا سر مردم بگه اون کارو نکن
AAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
جالب این جا است که هیچ کس نبوده جلوی این‌کار را بگیرد
همه خواب بودن خخخخخخخخ
AAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
جالب این جا است که هیچ کس نبوده جلوی این‌کار را بگیرد
همه خواب بودن خخخخخخخخ
-
03:40 - 1398/06/02
خدایا کمکم کن تو اینجور مواقع خشم خودمو کنترل کنم که از این اتفاقا نه برای من نه هیچ هموطنی بیوفته منم از رانندگی بعضی به اصطلاح راننده ها یوقتایی خونم بجوش میاد ولی با کمک خدا سعی کردم خشم خودمو کنترل کنم و چیزی نگم اما اینکه چاقو دست بگیری و طرفو آبکش کنی دیگه خیلی ظلمه اصلا دست گرفتن سلاح سرد و گرم خودش استارت دعوا خشونت و ادم کشیه حتی اگه طرف واقعا نیتش این نباشه اونایی ک این چیزارو نگه میدارن به خودشون میگن برا ترسوندن طرفه ولی حماقته محضه
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1398/06/02
پلیس جای گیر دادن به حجاب بیاد وظیفه اصلی خودش که
جمع کردن این اوباش از جامعه هست انجام بده
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1398/06/02
بازم مشهدتگزاس ناامن ایران
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1398/06/02
خودمون برا خودمون سه متر زبان داریم همو بیخودی تیکه پاره میکنیم و مسئولین هم به ریشمون میخندن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج