زندگی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می‌گذرد؟
۹۰۱۱۹۵
۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
۱۱۲۷۳
در شرایطی که طلاق برانجلینا هنوز به طور کامل نهایی نشده و نبرد کثیف آن‌ها برای گرفتن حضانت فرزندانشان ادامه دارد، آنجلینا جولی در سه سال اخیر مجرد انگاشته شده و در خانه‌ای زندگی می‌کند که اطراف او را فرزندان نوجوانش گرفته‌اند. اما زندگی مجردی و تنهای آنجلینا جولی چگونه می‌گذرد؟

برترین‌ها: آنجلینا جولی در سال‌های گذشته با برچسب‌های متفاوتی مواجه شده است از جمله وحشی بودن، عصبی بودن و حتی سابقه خشونت. او به عنوان یک ستاره هالیوودی همیشه زیر ذره‌بین رسانه‌ها قرار داشت، اما پس از آغاز رابطه‌اش با برد پیت در سال ۲۰۰۴، جولی بیش از پیش به یک چهره خبرساز تبدیل شده و این زوج نام برانجلینا را به خود گرفتند.

زندگی مجردی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می‌گذرد؟

این دو بعد‌ها پس از داشتن ۶ فرزند (سه فرزند از طریق فرزندخواندگی و سه فرزند دیگر متعلق به خودشان) در سال ۲۰۱۴ به طور رسمی ازدواج کردند و به نظر می‌رسید که این خانواده هشت نفره برای همیشه در خوبی و خوشی کنار هم زندگی خواهند کرد. اما در سپتامبر ۲۰۱۶ و بعد اتفاقی که در جت شخصی آن‌ها رخ داد، آنجلینا جولی به دلیل آنچه که او آن را «به خاطر سلامت خانواده» توصیف کرد تصمیم به جدایی از برد پیت گرفت.

در شرایطی که طلاق این دو هنوز به طور کامل نهایی نشده و نبرد کثیف آن‌ها برای گرفتن حضانت فرزندانشان ادامه دارد، آنجلینا جولی در سه سال اخیر مجرد انگاشته شده و در خانه‌ای زندگی می‌کند که اطراف او را فرزندان نوجوانش گرفته‌اند. اما زندگی مجردی و تنهای آنجلینا جولی چگونه می‌گذرد؟

آنجلینا جولی همراه با بچه‌هایش در یک آپارتمان ۶ تختخوابه زندگی می‌کند

بعد از جدایی از برد پیت در اواخر سال ۲۰۱۶، آنجلینا جولی در ابتدا ۶ فرزندش را در خانه‌های اجاره‌ای نگه می‌داشت. اولین خانه اجاره‌ای آن‌ها در مالیبو، کالیف بود، خانه‌ای متعلق به برایان سینگر، کارگردان جنجالی فیلم «مردان ایکس» (X-Men) که گفته می‌شود اجاره ماهانه آن ۸۰.۰۰۰ دلار بوده است. دومین خانه آن‌ها ملکی در هیدن هیلز، کالیف متعلق به دنیس ریچاردز، بازیگر و مدل سرشناس بود که بر اساس گزارش‌ها، جولی هر ماه ۳۰.۰۰۰ دلار بابت اجاره آن می‌پرداخت.

با این وجود، در سال ۲۰۱۷، جولی مبلغ قابل توجه ۲۴.۵ میلیون دلار را برای خرید یک عمارت بزرگ ۶ تختخوابی در منطقه لس فلیز در لس آنجلس هزینه کرد. این خانه بزرگ قبلاً متعلق به سیسیل بی دمیل، کارگردان مشهور سینمای کلاسیک هالیوود بوده و چارلی چاپلین نیز مدتی در یک خانه کوچکتر در داخل این مجموعه زندگی می‌کرد، خانه‌ای که تعداد اتاق‌های آن برای فرزندان جولی مناسب بود. آنجلینا جولی علت خرید این خانه را نه گذشته و ارتباط آن با سلبریتی‌های مشهور و البته معماری خارق‌العاده آن بلکه نیاز او و خانواده‌اش به پیدا کردن یک خانه خوب در کمترین زمان ممکن، جایی بدور از دسترس رسانه‌ها و با اتاق‌های فراوان اعلام کرده بود.

مادر تنها یک زندگی شلوغ و کثیف دارد

زندگی مجردی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می‌گذرد؟

آنجلینا جولی اعتراف کرده که گاهی آرام بودن برای وی دشوار می‌شود که البته با توجه به اطلاعاتی که در مورد رفتار او داریم موضوع غیرمنتظره‌ای نیست. او در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۵، بزرگ‌ترین چالشش پس از عبور از سن ۴۰ سالگی را اینگونه توصیف کرده است: «زندگی هر روزه کلیشه‌ای و ثابت... از درون کمی دچار تنش هستم». با این وجود وی دو سال بعد در مصاحبه‌ای دیگر تصویری کاملاً متفاوت از خود ارائه داد و زندگی خود را «شلوغ، آرام و طبیعی» توصیف کرد.

با این وجود اگر چه ممکن است فکر کنیم که او یک زندگی بسیار تمیز و مرتب به سبک یک سلبریتی طراز اول را تجربه می‌کند، اما برخی جزییات زندگی او خبر از چیزی کاملاً متفاوت می‌دهند؛ برای مثال پتویی کثیف که دخترش ویوین همواره همراه خود داشت و البته اشتیاق کامل جولی در اجازه دادن به سگش، داستی، برای رفتن روی کاناپه‌های سفیدشان در طول یکی از این مصاحبه‌ها.

وقتی پای زندگی خانوادگی به میان می‌آید، جولی گفت که یک روز معمولی او با بیدار شدن در میان شلوغی خانه و در زیر دست و پای فرزندان و سگش آغاز می‌شود: «در حال حاضر، در شرایطی هستم که همه در اتاق من هستند و این بسیار هیجان انگیز است. معمولاً بلند می‌شوم و سعی می‌کنم در مورد این که چه کسی سگ را بیرون ببرد، چه کسی قرار است پنکیک‌ها را آماده کند و آیا اینکه همه دندان‌هایشان را مسواک زده‌اند فکر کنم».

احتمالا برخی افراد به آنجلینا جولی در کار‌های خانه کمک می‌کنند

بدنبال جدایی‌اش از برد پیت، گفته می‌شد که جولی ۶ پرستار بچه، یکی برای هر کدام از فرزندانش، استخدام کرده است. اگر چه رسیدگی به امور این پرستاران و مدیریت آن‌ها مدتی بر عهده منی جیمز هاون، برادر جولی، بود، اما به نظر می‌رسد که جولی در سال ۲۰۱۷ و به خاطر نگرانی‌هایی که داشت دیگر به برادرش اجازه رفتن به خانه خود را نداد: «وظیفه جیمز این بود که اگر یکی از بچه‌ها در طول شب بیدار می‌شد آنجا باشد و اگر پرستاران مشکلی داشتند به آن‌ها رسیدگی کند».

بر اساس گزارش‎‌ها، مدیریت کامل خانه و خانواده به دست برادر جولی افتاده و این برای جولی دردسرساز شده بود. اگر چه بدون شک اداره یک خانه بزرگ با ۶ فرزند کار بسیار سختی است، اما هنوز مشخص نیست که چه مقدار از کار‌های خانه را خو جولی و چه مقدار را پرستاران و خدمتکاران انجام می‌دهند. با این وجود به نظر می‌رسد که فرزندان او شرایط خوبی داشته و از زندگی خود راضی هستند و جولی نیز هیچگاه سعی نکرده چیزی را مخفی کند: «من یک مادر تنها با دو کار که هر روز باید به آن‌ها رسیدگی کنم نیستم. من بسیار بیشتر از دیگران مورد حمایت قرار می‌گیرم، بیشتر از بسیاری از زنان این جهان؛ و من ابزار‌های مالی برای داشتن یک خانه و خدمات بهداشتی و غذا را نیز دارم».

جولی خود برای فرزندانش صبحانه درست می‌کند

زندگی مجردی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می‌گذرد؟

در سال ۲۰۱۰، جولی تایید کرده بود که گاهی برای فرزندانش آشپزی می‌کند و اینکه در آشپزی تبحر چندانی ندارد: «من بهترین آشپز نیستم. پکس [که آن زمان ۶ سال داشت] آشپز بهتری نسبت به من است. پکس آشپزی کردن را دوست دارد. اما هر وقت بتوانم من هم سعی می‌کنم آشپزی کنم. در هر خانه‌ای که باشیم با هم غذا درست می‌کنیم. اما وقتی که خودم آشپزی می‌کنم بچه‌ها بسیار خوشحال و شاد هستند».

بعد‌ها جولی گفت که هنوز بر روی مهارت‌های آشپزی خود کار می‌کند، البته با رویکردی بسیار واقع‌گرایانه: «من فقط می‌خواهم که یک صبحانه درست تهیه کرده و خانه‌داری کنم. این علاقه من است. به درخواست بچه‌هایم در کلاس‌های اشپزی شرکت کرده‌ام». در حالی که او روی مهارت‌هایش در آشپزخانه کار می‌کند، جولی همواره بچه‌هایش را برای صرف صبحانه بیرون می‌برد.

برای مثال، یک روز پس از کریسمس ۲۰۱۸، او و ۴ فرزند کوچکترش در حال صبحانه خوردن در بیرون از خانه در لس آنجلس دیده شدند. اینکه آیا جولی در خانه آشپز دارد مشخص نیست، اما با اطمینان می‌توان گفت که وقتی در آشپزی کردن تبحر پیدا کند خیلی چیز‌ها برای خانواده عوض خواهد شد، زیرا هزینه یک آشپز به طور سالانه دستکم ۲۰۰.۰۰۰ دلار است.

آنجلینا جولی از زمان جدایی از برد پیت با مشکلات جسمی مواجه شده است

تقریباً یک سال پس از آنکه جولی درخواست طلاق از برد پیت را کرد، در مورد برخی از مشکلات جسمی خود سخن گفت. وی در مصاحبه‌ای گفته بود که به فشار خون و فلج بل (فلج شدن بخشی از صورت) مبتلا شده و به دلیل این که به سلامتش اهمیت نداده، عوارض و نشانه‌های این بیماری‌ها در او بیشتر شده است: «گاهی اوقات زنان در خانواده خود را در آخرین اولویت قرار می‌دهند تا اینکه این موضوع در سلامتشان خود را نشان می‌دهد».

وی گفته که هر دو مشکل جسمی‌اش را با طب سوزنی درمان کرده است. همچنین همانطور که بسیاری می‌دانند او در سال ۲۰۱۳ و پس از اطلاع از اینکه ریسک سرطان سینه در او بالاست، جراحی ماستکتومی را روی هر دو سینه خود انجام داد و بعد‌ها نیز به دلیل نشانه‌های مشابهی از خطر ابتلا به سرطان تخمدان، تخمدان‌ها و لوله‌های فالوپ خود را نیز با جراحی خارج کرد. پس از این ماجراها، جولی اعلام کرده که قصد دارد بیشتر مراقب خودش باشد: «اکنون در مورد انتخاب‌هایم بسیار هوشمندانه عمل می‌کنم و خانواده را در اولویت قرار می‌دهم و کنترل زندگی و سلامتم را نیز در دست دارم. وقتی که فکر می‌کنم دارم بیش از حد کار می‌کنم از شدت کارم می‌کاهم و وقتی که خانواده‌ام نیاز دارند کمی بیشتر برای آن‌ها وقت می‌گذارم».

او نقش یک مادر قوی و شجاع را برای فرزندانش ایفا می‌کند

از زمان جدایی‌اش از برد پیت، جولی سعی داشته که خود را جلوی فرزندانش ضعیف جلوه ندهد تا حس ثبات را به فرزندانش منتقل کند: «بسیار نگران مادرم بودم، خیلی زیاد. نمی‌خواهم که فرزندانم نگران من باشند. به نظر من خیلی مهم است که در حمام گریه کرد و نه در مقابل آن‌ها. آن‌ها باید بدانند که همه چیز درست خواهد شد حتی زمانی که مطمئن نباشید همه چیز خوب پیش می‌رود».

علاوه بر تلاش‌های جولی برای اینکه در مقابل همگان قوی جلوه کند، ۶ فرزند نیز او به نوبه خود سعی کرده‌اند قوی باشند و در یکی از چالش برانگیزترین دوران زندگی مادر مشهورشان در کنار او بوده‌اند. جولی در سال ۲۰۱۷ در این باره چنین گفته است: «آن‌ها حقیقتاً خیلی به من کمک می‌کنند. ما یک واحد واقعی هستیم. آن‌ها بهترین دوستانی هستند که تاکنون داشته‌ام. هیچ کسی در زندگی‌ام به اندازه آن‌ها در کنار من نایستاده است».

آنجلینا جولی برای خوش گذشتن به فرزندانش هر کاری می‌کند

زندگی مجردی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می‌گذرد؟

به نظر می‌رسد آنجلینا جولی از آن مادرانی است که هر کس دوست دارد داشته باشد. گفته می‌شود که وقتی پای وقت گذرانی با ۶ فرزندش به میان بیاید او ایده‌های جذاب و مفرحی دارد. وی گفته که فرزندانش زندگی او بوده و هر روز در کنار آن‌ها برایش یک ماجراجویی تازه است. برای مثال او همیشه فرزندانش را برای تفریح و خرید با خود به بیرون از خانه می‌برد و اوایل سال جاری او فرزندانش را علیرغم مشغله کاری به محل فیلمبرداری فیلم جدیدش با نام «آن‌هایی که آرزوی مرگم را دارند» (Those Who Wish Me Dead) برده و اطمینان حاصل کرد که به آن‌ها خوش بگذرد.

او کالسکه‌های پر از اسباب بازی و وسایل ورزشی به فرزندانش هدیه می‌دهد و سعی می‌کند تا جایی که می‌تواند آن‌ها را با چیز‌های جدید آشنا کند، از جمله حیوانات خانگی جدید.

آنجلینا جولی علیرغم جدایی از برد پیت با او رابطه خوبی دارد

آنجلینا جولی و برد پیت پس از جدایی تلخشان در سال ۲۰۱۶، راه درازی را آمده و به ندرت بحثی بین آن‌ها در می‌گیرد. به ادعای برخی منابع خبری، علیرغم دعوای حقوقی‌شان بر سر حضانت فرزندان، این دو هنگام بحث در مورد فرزندشان و برنامه‌ریزی برای آن‌ها بسیار آرام بوده و به بزرگ کردن آن‌ها به طور مشترک تعهد دارند. این موضوع در شرایطی است که آنجلینا جولی درگیری فیزیکی پیت با پسر بزرگشان مدوکس که آن زمان ۱۵ سال داشت را در یک سفر با جت شخصی‌شان، انگیزه خود برای جدایی از برد پیت اعلام کرده بود. این ادعا‌ها باعث شد که برد پیت برای مدتی مورد انتقاد قرار گرفته و حتی به خاطر بدرفتاری با فرزندان پای پلیس و بخش قضایی به میان آمد که البته بعد‌ها برد پیت از این اتهامات تبرئه شد.

از آن زمان ببعد، آنجلینا جولی از سخنان انتقادی نسبت به پیت در رسانه‌ها خودداری کرده و بار‌ها بر تعهد مشترکشان به خانواده تاکید داشته است. وقتی در مصاحبه با بی بی سی نیوز در این باره از جولی سوال شد وی چنین پاسخ داد: «دوران بسیار سختی بود. ما یک خانواده هستیم و همیشه یک خانواده باقی خواهیم ماند. از این دوران عبور خواهیم کرد و به خاطر آن امیدوارم که یک خانواده قوی‌تر از آب دربیاییم».

جولی به طور مرتب فرزندانش را به دیدار پدرشان می‌فرستاد

زندگی مجردی آنجلینا جولی به عنوان یک مادر تنها چگونه می‌گذرد؟

رابطه بین جولی و پیت در یک سال اخیر چنان بهبود یافته که این دو با هم برای تابستان ۲۰۱۹ فرزندانشان برنامه‌ریزی کردند. در شرایطی که ۶ فرزندشان در حال حاضر در نیو مکزیکو، محل فیلمبرداری جدیدترین فیلم جولی، همراه مادرشان زندگی می‌کنند، اما همچنان آن‌ها می‌توانند وقت قابل توجهی را در کنار پدرشان باشند و دائماً برای دیدن او به لس آنجلس می‌روند. همچنین برد نیز در تابستان چند بار به نیومکزیکو آمده تا رفت و آمد برای فرزندانش سخت نباشد.

این دو در دسامبر ۲۰۱۸ به توافقی خارج از دادگاه دست یافتند که حضانت فیزیکی و قانونی را به صورت مشترک به هر دوی آن‌ها می‌داد و از آن پس بود که پیت توانست به طور مرتب با فرزندان خود دیدار داشته باشد، به ویژه زمانی که آن‌ها یک شب قبل از تولد ۵۵ سالگی برد پیت، شب را در خانه او خوابیدند.

منبع: nickiswift

حسین علی پناهی
انتشار یافته: 33
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1398/06/09
به اين ميگن شعور
دختراي ايراني مهريه اجرا ميذارن و شوهر بيچاره را روانه زندان ميكنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
عزیزم شوهر این خانم برد پیت بود
نه یه پسر ایرانی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
خوب جالبه که بدونی قانون اونا به زن حق انتقال اموال تا نصفو میده،یعنی موقع طلاق مرد باید نصف اموالی رو که بعد از ازدواج به دست آورده بده به زنش و قطعا با این شرایط اونا احتیاجی به مهریه ندارن چون چندین برابر یه مهریه گیرشون میاد،تازه منهای اینکه اونجا زنهاشون حق طلاق دارن و خانم جولی برد پیتو به خاطر اینکه دست رو پسرشون بلند کرده بود طلاق داد نه مثل زنهای بیچاره ی ایرانی که خودشونم کتک میخورن و نمیتونن ثابت کنن و بازم میشینن سر زندگیشون یا مجبور میشن مهرشونو ببخشن تا شوهرشون راضی به طلاق بشه...فقط بلدین هر موجودی رو که میبینید با زن ایرانی مقایسه کنید و آخرم نتیجه بگیرید که زن ایرانی باید یه چیزایی رو یاد بگیره!!!کاش شما همونقدر که مصر بودید زن ایرانی باید یاد بگیره مهریه نگیره و مثل زنهای هالیوود فلان باشه و بهمان باشه همونقدر هم خودتون دنبال چیز یاد گرفتن بودید و حق و حقوق انسانی زن ایرانی رو بهش میدادید همونطور که اون زنهایی که تو سر زنهای ایرانی میزنیدشون از حق و حقوق طبیعیشون بهره مند میشن
ح
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
از همین نتیجه گیریت کاملا مشخصه چقد بی شعوری
بدون نام
-
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
هر موقع شما برد پیت شدید ما هم آنجلینا جولی می شیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
آنجلينا كه مجرده برو خواستگاريش
بدون نام
Sweden
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
اين بحثها رو كنار بگذاريد چون خيلى نخ نما شده
زن و مرد در هر جامعه اى مثل در و تخته با همديگه تناسب دارند
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1398/06/09
بهترین مادر. کاشکی مامانم بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
متاسفم برای برترینها...
که یک زن فاحشه فیلمهای غیراخلاقی و با روحیات جنگ طلبانه آمریکایی رو به عنوان الگو تبلیغ کرده تو رسانه اش!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
این فاحشه ای که میگی می‌دونی چه قدر به آفریقایی ها کمک کرده
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1398/06/09
تنها کسی که انجلیکا جولی رو درک میکنه رضا عطارانه
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1398/06/09
خیلی برام جالبه که با وجود شش تا پرستار برای شش تا بچه و همچنین داشتن خدمتکار و آشپز چه جوری میشه که خونه ی آدم کثیف بمونه؟!حالا زنهای ایرانی باید هم به بچه ها برسن هم کار خونه رو انجام بدن هم بعضیاشون سر کار برن اما بازم مرداشون توقع دارن که به اندازه ی آنجلینا جولی به خودشون برسن،تو خونه چیزی کم نباشه،بچه ها به بهترین شکل بهشون رسیدگی بشه،همیشه هم دارن غر میزنن که زن ایرانی فلان زن ایرانی بهمان!
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/06/09
سه تا فرزند مشترکشون رو من نمیتونم تشخیص بدم دخترن یا پسر
سه تاشون عین همن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
از بس خنگي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
ادب داشته باش
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1398/06/09
احمق تو جای مادرتو به زنی میدی که بابرادرخودش رابطه عاشقانه داشته؟؟؟ هیچ حسی به پای حس مادرواقعی یه نفرنمیرسه! چقدتو جو زده ای بدبخت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
جو زده درسته
و البته تاسف بر رسانه هایی که امثال آتجلینا جولی دربه داغون رو بزرگ و الگو میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1398/06/09
رسانه ها افراد مشهور را انطور که دوست دارن معرفی میکنند....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
دقیقا!
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1398/06/09
چرا انقدر رو کلمه ی کثیف تاکید کردی؟ منظورت از زندگی کثیف چیه؟ اون فقط به نظرات فرزندانش احترام میذاره.خودش هزاران بار گفته که مهم هر تصمیمی هست که خودشون بگیرن و در نهایت حمایتشون میکنه. چون بچه اش پتوی بچگیشو دوست داره پس زندگیش کثیفه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
پتوی بچگیو نمیشه شست؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
شاید پتو واقعا کثیف بوده
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1398/06/09
آخي آنجليناي عزيز! تو فقط لب تر كن هزار تا مرد خود گنده بين ايراني حاضرند بيان و از تجرد و تنهايي درت بيارن. تنها سرمايه شونم ...
United States
20:53 - 1398/06/09
برادپیت قبلا نامزد جنیفر انیستون بود و انجلینا جولی وارد رابطشون شد و نامزدیشون بهم خورد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
چند سال شوهرش بود تو تازه ميگي نامزدش بوده؟
United States
21:02 - 1398/06/09
آنجلینا شوهر نمیخاد؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
چرا برو خواستگاریش حتما زنت میشه!مردای ایرانی هر چی ندارن عوضش اعتماد به نفسشون خیلی زیاده
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/06/10
واین گروه سیرنشده از همه چی! مردان سرزمینمان
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1398/06/10
انجلینا جولی با اون همه پول وثروت
بعد می نوسید مادر تنها?
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
و اون همه دوست پسر و اون همه بچه
United Arab Emirates
22:34 - 1398/06/10
فکرم موند پیش جولی! خدا رو شکر لااقل از اجاره نشینی نجات پیدا کرد.
Romania
23:24 - 1398/06/10
جدا از همه چی تعهد هر دوشون برای سالم بزدگ شدن بچه هاست هر چند که واقعا ما انسان ها هیچ وقت کسب رو واقعا نمی شناسیم به خصوص سلبریتی های عجیب و غریب و فقط چیزی رو که خودمون دوست داریم رو به دیگران نسبت می دیم
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/07/10
هرچند براى خانم جولى احترام قائلم، اما واقعا جاى تاسفه كه از هنرمندان خارجى انقدر تعريف و تمجيد ميكنيم اما قدر هنرمندان داخلى را اصلا نميدانيم و مرتب به هر بهانه دنبال توهين و تحقير آنها هستيم. اين اصلا كار خوبى نيست. خود من هر زمان كه از هنرمند مردمى و خوب و مهربان كشور خودمان خانم قريشى چيزى گفتم سيل منفيها بود كه روانه شد :(
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج