نصب مخازن سی. ان. جی دست دوم ممنوع!
۹۰۲۲۰۹
۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
۲۲۴۷
مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به خطرآفرین بودن مخازن سی ان جی هشدار داد: مالکان نسبت به خرید و نصب مخازن دستکاری شده و دست دوم روی خودرو‌ها خودداری کنند.

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به خطرآفرین بودن مخازن سی ان جی هشدار داد: مالکان نسبت به خرید و نصب مخازن دستکاری شده و دست دوم روی خودروها خودداری کنند.

به گزارش از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری گفت: مالکان خودروهای گازسوز در صورت لزوم تعویض و جایگزینی مخازن سی. ان. جی روی خودروهای خود، برای اخذ برگه و برچسب معاینه فنی، تحت هیچ شرایطی نباید از مخازن دست دوم، بازسازی‌شده و نظیر آن خریداری و استفاده کنند.

وی با تشریح اینکه مخازن دست دوم بازسازی شده، گاهی به عنوان مخازن نو در مراکز صنفی غیرمجاز عرضه می‌شود، گفت: این مخازن مورد تایید سازمان ملی استاندارد نیست، خریداری و نصب آن ممنوع بوده و انتظار می‌رود شهروندان در صورت مشاهده، مراتب را از طریق سامانه گویای ۱۵۱۷ به اداره کل استاندارد استان تهران اعلام کنند.

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به گذشت دو سال از آغاز اجرای مراحل عملیاتی طرح بازرسی و آزمون دوره‌ای مخازن سی. ان. جی نصب شده روی خودروهای گازسوز در کشور گفت: در جریان فرآیند معاینه فنی خودروهای گازسوز، ۲۵ هزار مخزن سی ان جی غیراستاندارد و ناایمن نصب‌شده روی خودروهای گازسوز، تنها در کلان‌شهر تهران شناسایی و تعدادی از آن‌ها، بدلیل عدم رفع نقص و انطباق با استاندارد، معدوم شد.

طاهری ادامه داد: با رفع نواقص و تعویض مخازن مذکور، سطح ایمنی مالکان، سرنشینان و شهروندان به نحو چشمگیری ارتقاء یافته است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1398/06/09
لامصب پس ما چیکار کنیم یه مرکز اعلام کنید برای نصب سی ان جی تا دست دوم نخریم فقط چرت وپرت میگید
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1398/06/09
لامصب پس ما چیکار کنیم یه مرکز اعلام کنید برای نصب سی ان جی تا دست دوم نخریم فقط چرت وپرت میگید
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1398/06/09
فضامجازی درگروه های تلگرامی هم اعلام فروش میشودکه ایمن نیستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج