سولسشر: نقش لینگارد در یونایتد فوق‌العاده است
۹۰۲۳۲۸
۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
۲۶۰۴ 
با وجود اینکه جسی لینگارد مهاجم یونایتد در فصل جاری تا کنون موفق به گلزنی نشده ولی سولسشر با تمجید از او می‌گوید نقش لینگارد در تیمش فوق‌العاده بوده است.

ورزش سه: با وجود اینکه جسی لینگارد، مهاجم منچستریونایتد در فصل جاری لیگ برتر تا کنون نه موفق به گلزنی شده و نه پاس گلی به هم‌تیمی‌هایش داده ولی اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد بار دیگر به دفاع از او برخاسته و می‌گوید لینگارد در فصل جاری در تیمش نقشی فوق‌العاده داشته است.

لینگارد 26ساله در واقع از ماه دسامبر 2018 تا کنون نتوانسته در لیگ برتر برای یونایتد گلزنی کند و بعد از آنکه شیاطین سرخ دو هفته پیاپی در مقابل ولوز و کریستال پالاس امتیاز از دست دادند حجم انتقادها از لینگارد بالا گرفته و عده زیادی حضور او در ترکیب را غیرمنطقی می‌دانند.

ولی سولسشر با دفاع از این مهاجم خود گفت:" جسی هیچوقت مهاجم مرکزی‌ای نبوده که در مقابل دروازه حریف گلهای زیاد بزند. او خصوصیت‌های دیگری دارد و در فصل جاری در تیم ما نقش خیلی مهمی داشته است. او از روز اول در تمرینات ثابت کرده که قصد دارد در ترکیب اصلی بماند و این را با تلاش در تمرین‌ها و بازی‌ها نشان داده است".

سرمربی یونایتد در ادامه گفت:" البته شکی نیست که بعضی وقتها همه می‌خواهیم که او در مقابل دروازه دقیق‌تر باشد ولی او چنان نقش مهمی دارد و در حوزه‌های دیگر چنان تاثیری در روند بازی تیم می‌گذارد که این را می‌پوشاند".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج