ایگواین: عاشق پیراهن یوونتوس هستم
۹۰۲۶۲۴
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
۱۹۳۷ 
مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس تأکید کرد که خیال جدایی از بانوی پیر را ندارد و برای ماندن در تورین به این تیم برگشته است.

خبرگزاری تسنیم: شب گذشته (شنبه) برای گونسالو ایگواین شب خاصی بود. مهاجم آرژانتینی یوونتوس در بازی خانگی این تیم مقابل تیم سابقش ناپولی که با نتیجه 4 بر 3 پیروز شد، به زیبایی گل دوم بانوی پیر را به ثمر رساند.

یوونتوس در این بازی 3 بر صفر پیش افتاد، اما در عرض 16 دقیقه سه گل خورد و در حالی که به نظر می‌رسید باید به تساوی خانگی رضایت دهد، با گل به خودی حریف بازی را برد.

گونسالو ایگواین که اولین گل خود را در اولین بازی خانگی‌اش برای یوونتوس پس از بازگشت به این تیم به ثمر رساند، پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، اظهار داشت: اوه، عجب بازی پرفرازونشیبی بود. آنها خیلی سریع دو گل زدند، اما دیگر نباید اجازه دهیم که این اتفاق تکرار شود. ما کنترل‌مان بر بازی را از دست دادیم و حواس‌مان پرت شد و به همین دلیل آنها توانستند کار را به تساوی بکشانند. با این حال خوشبختانه ما توانستیم در پایان بازی را ببریم.

ایگواین افزود: بازی بسیار مهمی بود. ما هنوز خیلی باید پیشرفت کنیم، اما تمام تلاش‌مان را در زمین بازی انجام دادیم و در نهایت هم مزد آن را گرفتیم.

مهاجم آرژانتینی یوونتوس برای دومین هفته متوالی در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت و این در حالیست که بانوی پیر در بازار نقل‌وانتقالات تابستان امسال قصد داشت او را بفروشد.

بازیکن سابق ناپولی در این باره هم اظهار داشت: من با انگیزه ماندن به یوونتوس آمدم. من عاشق این پیراهن، این باشگاه و این هواداران هستم. از اولین ثانیه‌ای بازگشتم به یوونتوس، می‌دانستم که می‌خواهم بمانم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج