دی لیخت: بازی کردن در ایتالیا آسان نیست
۹۰۳۷۴۵
۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
۲۰۷۹
ماتیاس دی لیخت، مدافع جوان یوونتوس به عنوان بهترین بازیکن سال 2019 کشور هلند انتخاب شده است.

ورزش سه: ماتیاس دی لیخت، مدافع جوان یوونتوس به عنوان بهترین بازیکن سال 2019 کشور هلند انتخاب شده است.

ماتیاس دی لیخت که فصل قبل نمایش فوق العاده ای در لباس آژاکس داشت و در نهایت در تابستان امسال بعد از کش و قوس های فراوان راهی یوونتوس شد، معتقد است بازی کردن در یک کشور جدید آسان نیست و این جایزه گواهی کیفیت نسل جدید ستاره های فوتبال هلند است.

دی لیخت: بازی کردن در ایتالیا آسان نیست

ماتیاس دی لیخت گفت: "اگرچه الان 20 ساله هستم، اما از اینکه در 19 سالگی عملکردی داشتم که منجر به کسب این جایزه شد به خودم افتخار می کنم.

من ستاره هایی امثال یوهان کرایوف، رونالد کومان، مارکو فان باستن و رود گولیت را می شناسم، اما متاسفانه هرگز بازی های این بازیکنان را به صورت زنده ندیده ام. یان فرتونگن الگوی من بود به عنوان یک مدافع شماره 4 در آژاکس بود و من هنوز هم اغلب با او صحبت می کنم.

شاید این مثال منفی به نظر برسد اما ما در ایتالیا نسبت به هلند بیشتر به بازی فردی فکر می کنیم. برای هر بازیکنی آنچه نیاز دارد و بوسیله آن می تواند بهتر شود مشخص شده و برای شما برنامه ای سفارشی ترسیم شده است.

من در یک کشور جدید بازی می کنم و می دانم که هیچ چیز آسان نیست. این جایزه تصدیق کننده نسل جدید فوتبال هلند است. رونالد کومان، رابین فان پرسی، آرین روبن و لوییس فان خال از نسل قدیم هستند و امیدوارم من نیز مانند آنها خدمات زیادی به فوتبال هلند ارائه بدهم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج