شرط حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا
۹۰۳۷۵۴
۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
۳۰۹۰ 
رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال می‌گوید در صورتی که نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا فاقد تسویه حساب با طلبکاران خود باشند، از حضور آنها در این مسابقات جلوگیری می‌شود.

خبرگزاری ایرنا: رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال می‌گوید در صورتی که نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا فاقد تسویه حساب با طلبکاران خود باشند، از حضور آنها در این مسابقات جلوگیری می‌شود.

«داریوش مصطفوی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگویی اظهار داشت: اولین نشست کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال برگزار شد و خط مشی کلی این کمتیه را ترسیم کردیم.

وی افزود: برای تیم‌هایی که می‌خواهند در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند، قوانین و شرایط خاصی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر گرفته شده است که آنها ملزم به رعایت آن هستند.

رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد: نمایندگان ایران که می‌خواهند در مهمترین و معتبرین تورنمت باشگاهی قاره آسیا حضور داشته‌ باشند در پایان مهلت تعیین شده باید تسویه حساب مالی کامل از تمامی طلبکارانی به کمیته ارائه دهند و در غیر این صورت مجبور هستیم طبق قوانین برخورد کنیم.

مصطفوی تصریح کرد: تسویه حساب کامل به معنای پرداخت مطالبات تمامی افراد حقیقی و حقوقی است. البته طلبکاران می‌توانند طلب‌های خود را ببخشند اما آن چیزی که باید به کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال ارائه شود، تسویه حساب است.

وی تاکید کرد: ما اعلام کرده‌ایم و باز اعلام می‌کنیم که کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال علیه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا کوچک‌ترین اقدامی انجام نخواهد داد ولی اگر با طلبکاران تسویه حساب نشود از حضورشان در مسابقات آسیایی جلوگیری می‌شود.

رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال در پایان گفت: ما مجبور به برخورد با تیم‌هایی هستیم که از قوانین سرپیچی می‌کنند در غیر این صورت خود کمیته استیناف با جریمه 500 هزار دلاری از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبه‌رو می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج