رستم‌پور: رؤیایم با بازی برای پیراهن ایران محقق شد
۹۰۴۱۲۶
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۸
۵۲۹۶
جام‌جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ - چین
ملی‌پوش دو رگه (ایرانی - آمریکایی) بسکتبال ایران گفت: بازی در این پیراهن رویای من بود که به حقیقت تبدیل شد.

خبرگزاری ایسنا: ملی‌پوش دو رگه (ایرانی - آمریکایی) بسکتبال ایران گفت: بازی در این پیراهن رویای من بود که به حقیقت تبدیل شد.

مایک رستم‌پور ملی‌پوش پست ۴ تیم ملی بسکتبان ایران پس از باخت برابر اسپانیا گفت: با انگیزه خیلی زیادی بازی کردیم چون اسپانیا یکی از مدعیان قهرمانی است. همه چیز در چند ثانیه پایانی مشخص شد. آن‌ها در چند ثانیه آخر بهتر از ما بودند.

ملی‌پوش بسکتبال ایران تاکید ‌کرد: در حالی به این بازی آمدیم که دو بازی قبل را باخته بودیم و از دو شکست قبلی احساس بدی داشتیم، می‌خواستیم برای ترک این شهر و رفتن به مرحله دیگر این شرایط سخت را تغییر دهیم، فکر می‌کنم موفق شدیم با سری بالا گوانگ‌ژو را ترک کنیم.

او در مورد شرایط روحی خود برای این بازی نیز گفت: من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و هروقت سرمربی بخواهد با سرعت خودم را می‌رسانم و وارد زمین می‌شوم. کار من همین است و در این بازی فقط کارم را انجام دادم. اولین روزی نیست که سر این کار می‌آیم و می‌دانم چه کاری باید انجام دهم.

ملی‌پوش دو رگه بسکتبال ایران اظهار کرد: بازی کردن برای این لباس یک افتخار بزرگ بود چون این لباس سرزمین پدری من است. بازی کردن برای لباس ایران رویایی بود که برای من به حقیقت تبدیل شد. بسیار خوشحالم که می‌توانم این لباس را به تن کنم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج