شکایت عجیب یک زن به خاطر بوی کبابِ همسایه
۹۰۴۱۹۹
۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۵
۸۱۳۴
سیلا کاردین، ساکن شهر پرت در غرب استرالیا می‌گوید که کار‌های همسایه هایش از جمله کباب درست کردن و سیگار کشیدن و همچنین سر و صدای بچه‌های در حیاط، قوانین شهرنشینی را نقض کرده است.

رکنا: سیلا کاردین، ساکن شهر پرت در غرب استرالیا می‌گوید که کار‌های همسایه هایش از جمله کباب درست کردن و سیگار کشیدن و همچنین سر و صدای بچه‌های در حیاط، قوانین شهرنشینی را نقض کرده است.

او از دادگاه خواست که دستوری دهد که جلوی همسایه‌هایش گرفته شود، اما دادگاه، ادعای او را غیرمنطقی و فاقد شواهد کافی دانست و درخواست او را رد کرد.

فهرست درخواست‌های او شامل این بود که وی از همسایه دیوار به دیوارش و یک همسایه دیگر خواسته بود که نور ایوان خانه‌شان را کم، حیوانات خانگی‌شان را ساکت و چند بوته گیاه را به حیاط مشترک منتقل کنند.

خانم کاردن که گیاهخوار مطلق (وگان) است در دادگاهی که ماه گذشته تشکیل شده بود گفت که همسایه هایش دائم کباب درست میکنند و او دائم بوی ماهی احساس می‌کند و نمی‌تواند از حیاط پشت خانه‌اش استفاده کند.

دادگاه اداری دولتی استرالیای غربی که به شکایت این زن رسیدگی می‌کرد درخواست‌های او را رد کرد. یکی دیگر از خواسته‌های او این بود که دادگاه دستور دهد که بچه‌های همسایه‌ها هنگام بازی بیرون خانه ساکت باشند.

دادگاه اولیه که در ماه فوریه تشکیل شده بود چنین درخواستی را رد کرد و اعلام کرد که همسایه‌ها "در حیاط پشت خانه‌شان زندگی می‌کنند و این خانه آن‌ها به عنوان یک خانواده است. "

بر اساس آنچه که در دادگاه مطرح شد، حتی یکی از همسایه‌ها برای دلجویی از خانم کاردن، پیش از جلسه دادگاه بساط کباب خود را به جای دیگری منتقل کرده بود.

در دادگاه گفته شد که همسایه‌های این زن، "از ترس او چندین ماه اجازه ندادند که بچه هایشان شب به حیاط بروند و چراغ‌های تراس خود را روشن نکردند. "

خانم کاردن به رای دادگاه اولیه در ماه مارس اعتراض کرد. به گفته قاضی دادخواست تجدید نظر او نزدیک به ۴۰۰ صفحه بوده است.

رئیس دادگاه عالی که درخواست تجدیدنظر او را رد کرده، گفت: "با توجه به حجم مطالبی که دراین شکایت‌نامه مطرح شده به نظر می‌رسد که این موضوع به شدت بر شاکی اثر گذاشته است. "

خانم کاردن به رسانه‌های استرالیا گفت که او تصمیم دارد اقدامات قانونی دیگری انجام دهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
-
09:27 - 1398/06/14
کاش میشد از بوی سیگار همسایه که چهار ساعت پست سر هم تو تراس دیوار به دیوارمون سیگار میکشه شکایت کنیم
دیگه یه وضعی شده که مجبوریم پنجره رو حتی تابستون ببندیم باز هم تمام لباسها و اتاق خواب بوی گند سیگار میده
خدا نگذره از مردم ازار
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1398/06/14
در کشورهای پیشرفته این امر بسیار متداول است .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج