هزینه دکور به نیازمندان پرداخت می‌شود
۹۰۴۷۱۰
۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
۷۴۴۵
محمدرضا زائری در پستی در صفحه شخصی اش نوشت: بعضی کارها قشنگ است و حتى شاید همین تابلوی بزرگ سخنران معنی و تأثیرش از خیلی چیزها بیشتر باشد.

شفقنا: محمدرضا زائری در پستی در صفحه شخصی اش نوشت: بعضی کارها قشنگ است و حتى شاید همین تابلوی بزرگ سخنران معنی و تأثیرش از خیلی چیزها بیشتر باشد.

احتمالا اگر این هیأت میلیونها تومان خرج دکورش می کرد و در پایان محرم از حاضران مجلس می پرسیدیم که دکور چه بوده باید فکر می کردند تا یادشان بیاید ولی مطمئنا این تصویر را هرگز فراموش نخواهند کرد. البته هیأت هایی هم که دکور دارند و برای تزیین و طراحی داخلی فضای هیأت خرج می کنند شاید به شکل دیگری برای نیازمندان اقدام خواهند کرد ولی کار هیأت عشاق الحسین این قدر جالب توجه بود که مناسب دانستم خداقوتی به آنها گفته شود. شما هم تشویقشان کنید. امیدوارم همه ما به آنها تأسی کنیم.

هزینه دکور به نیازمندان پرداخت می‌شود

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Germany
06:27 - 1398/06/16
وای چقدر خوشگل خدا برات حفظ کند برو بریم داش قنبر
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1398/06/16
یعنی کمک به نیازمندان تا این حد مهجور شده که اگر کمکی که وظیفه ماست و باید انجام دهیم را ادای وظیفه کنیم ، حتما باید با بوق و کرنا اعلام کنیم،حتی در مراسم عزاداری امام حسین علیه السلام ؟!؟ پس وای بر ما و این نوع آموختهایمان از ایمان و دینداری و اسلام.
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1398/06/16
مگه به دکور نیاز داره عزاداری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج