خاص‌ترین گالری مبل در تهران
۹۰۴۸۲۴
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
۴۱۷۲۲ 
محتوای حمایت‌شده
به این موضوع دقت کنید که با توجه به افزایش قیمت مبلمان و کوچک شدن خانه‌های ما، معمولاً تنها امکان قراردادن یک دست مبلمان در منزل وجود دارد. با این اوصاف باید مبلی را انتخاب کنید که هم با سلیقه کلاسیک ایرانی هماهنگ باشد و هم خصوصیات یک مبلمان مدرن را به همراه داشته باشد. خانه مبل دقیقا همین نوع مبل را در اختیارتان می‌گذارد.

برترین‌ها: هرچند صنعت مبلمان در سطح بین‌المللی بیش از پنج قرن عمر دارد، اما در ایران حدود یک قرن است که تولید و خرید مبلمان همه‌گیر شده است. با در نظر گرفتن این موضوع متوجه می‌شویم که در کشور ما برخلاف صنایعی مثل فرش، مبلمان یک صنعت مدرن و تازه به‌حساب می‌آید.

در ایران هنوز هم خانه‌هایی هستند که به‌صورت سنتی چیده می‌شوند و در محل نشستن اعضای خانواده و مهمانان، از مبلمان استفاده نمی‌شود. دانش اندکی که از این صنعت وجود دارد باعث می‌شود تا پیش از خرید و هزینه کردن، نیاز به کسب اطلاعاتی در زمینه کیفیت، ترکیب رنگ‌ها و طراحی مبلمان باشد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی دکمه زیر کلیک کنید.
خاص‌ترین گالری مبل در تهران

به‌هرحال اگر در زمینه مبل تخصص ندارید و یا قصد دارید دانش فعلی خود را در این زمینه افزایش دهید، این مقاله می‌تواند راهکاری مناسب برای شما باشد. ما در این مطلب نه تنها به کیفیت ظاهری، طراحی و ساخت یک مبلمان خواهیم پرداخت، بلکه راهکار‌هایی را برای انتخاب یک فروشگاه مبل با کیفیت، به شما معرفی خواهیم کرد.

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

چه مبلی برای شما مناسب است؟

اولین پرسشی که در زمینه انتخاب یک مبلمان مناسب مطرح می‌شود، شکل و طراحی ظاهری یک مبل است. آیا باید به سراغ مبل‌های کلاسیک و سلطنتی برویم یا یک دست مبل راحتی خریداری کنیم؟ پاسخ این پرسش، ارتباطی مستقیم با سلیقه و دکوراسیون منزل شما دارد.

در نظر داشته باشید که به‌روز بودن طراحی مبل، ارتباطی با شکل کلی مبلمان ندارد. شما می‌توانید در بین مبل‌های کلاسیک نیز طراحی‌هایی مدرن‌تر را پیدا کنید، هرچند سبک‌های جدید طراحی مبل، همیشه سورپرایز‌های بیشتری برای شما خواهد داشت. به‌هرحال درصورتی‌که چیدمان و دکوراسیون خانه شما از نوع کلاسیک است، بهتر است مبلمانی با این سبک طراحی را انتخاب کنید.

به این موضوع دقت کنید که با توجه به افزایش قیمت مبلمان و کوچک شدن خانه‌های ما، معمولاً تنها امکان قراردادن یک دست مبلمان در منزل وجود دارد. با این اوصاف باید مبلی را انتخاب کنید که هم با سلیقه کلاسیک ایرانی هماهنگ باشد و هم خصوصیات یک مبلمان مدرن را به همراه داشته باشد. خانه مبل دقیقا همین نوع مبل را در اختیارتان می‌گذارد.

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

با این اوصاف باید از فروشنده مبلمان بخواهید که طراحی‌هایی را به شما معرفی کند که خصوصیات کلاسیک و مدرن را به‌صورت مشترک به همراه داشته باشد و هر دو حس را به شما و اعضای خانواده شما منتقل کند. خانه مبل یکی از مراکز معتبر و خوشنام در زمینه تولید انواع مبل در ایران است که می‌توانید برای انتخاب و خرید مبل مناسب منزل خود، به آن‌ها اعتماد کنید.

ارگونومی مبلمان بسیار مهم است

مبلمان علاوه بر این‌که یک کالای دکوری است، یک وسیله کاربردی نیز به‌حساب می‌آید. در پایان این شما هستید که بیشترین بازخورد را با یک دست مبلمان خواهید داشت. با این اوصاف باید راحتی مبل خریداری‌شده را نیز در نظر بگیرید.

فاصله نشیمنگاه از قسمت پشتی مبل، فاصله مبلمان از زمین و زاویه قرارگیری مبل، از جمله مواردی هستند که در راحتی مبلمان تأثیرگذارند. بهتر است پیش از خریداری مبل، چنددقیقه‌ای را در حالت‌های مختلف، بر روی مبلمان انتخابی سپری کنید. خانه مبل به شما اجازه می‌دهد تا مبلمان انتخابی خود را پیش از خرید تست و بررسی کنید.

ارگونومی مبل در طراحی مبل خلاصه نمی‌شود و به شکل قرارگیری مبلمان در منزل نیز مرتبط است. بهتر است همیشه مبلمانی کوچک‌تر از چیزی که مدنظر خودتان است را انتخاب و خریداری کنید. چیدمان مبلمان به‌هیچ‌وجه نباید فشرده باشد و بهتر است فاصله‌ای مناسب را در بین مبل‌ها و دیگر لوازم خانه در نظر بگیرید.

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

دقت به ترکیب رنگ‌ها

انتخاب رنگ مبل یکی از مهم‌ترین مراحل خرید مبلمان است. بهتر است پیش از مراجعه به فروشگاه، در زمینه رنگ انتخابی تصمیم‌گیری کنید. کارشناسان فروش در خانه مبل به شما در زمینه انتخاب رنگ کمک می‌کنند.

به همراه داشتن یک تصویر از محل قرارگیری مبل در خانه نیز می‌تواند گزینه‌ای مناسب در هنگام خرید باشد. این عمل باعث می‌شود تا تصویرسازی بهتری را در ذهن خود تجربه کنید.

در زمینه انتخاب رنگ ممکن است در آغاز سراغ رنگ‌های بروید که با دیگر وسایل منزل هماهنگی دارند، اما در بیشتر مواقع بهتر است مبلمان در تضاد با دیگر وسایل انتخابی باشد. هماهنگی رنگ می‌تواند با یکی دو وسیله دور و نزدیک از مبل همراه باشد و لازم نیست تمامی وسایل را همرنگ انتخاب کنید.

انتخاب بهترین مبل، مناسب خانه شما

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

رنگ قهوه‌ای تیره با رنگ‌های زرد، قرمز، سبز و مشکی هماهنگ است و می‌تواند یک پارادوکس زیبا را در چشم بیننده ایجاد کند. قهوه‌ای روشن نیز بهتر است با دیوار‌هایی ست شود که ترکیب رنگی تیره‌تر دارند.

دقت کنید که می‌توانید پایه‌ها و بدنه مبلمان را با دیوار‌های منزل و رنگ قسمت پارچه‌ای را به وسایل خانه ست کنید. این کار باعث می‌شود که مبلمان به‌سرعت به جزئی از دکوراسیون کلی خانه شما تبدیل شود.

درهرصورت حتی اگر قصد دارید مبلمان در تضاد با دیگر وسایل منزل باشد، بهتر است طیف رنگ انتخابی را در نظر داشته باشید. ترکیب دو رنگ سرد و گرم، نیاز به تغییر بسیاری از وسایل منزل دارد. انتخاب رنگ هماهنگ از نظر طیف، گزینه‌ای امن‌تر و راحت‌تر برای ست کردن مبلمان با وسایل خانه است.

خانه مبل یکی از مراکز معتبر و خوشنام در زمینه تولید انواع مبل در ایران است که می‌توانید برای انتخاب و خرید مبل مناسب منزل خود، به آن‌ها اعتماد کنید.

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

چه عواملی در کیفیت ساخت مبل تأثیرگذار است؟

مسائل مختلفی در زمینه کیفیت ساخت مبل تأثیرگذار هستند که باید پیش از خرید به آن دقت کرد. دقت کنید که جنس مبل هرچند در کیفیت مبل تأثیرگذار است، اما مهم‌ترین فاکتور در طراحی یک مبلمان با کیفیت به‌حساب نمی‌آید.

جنس بخش‌هایی از مبلمان ممکن است چوبی، فلزی و یا حتی پلاستیکی باشد، اما در همه موارد می‌توان از مواد با کیفیت و یا بی‌کیفیت در ساخت آن استفاده کرد. درصورتی‌که به خرید مبلمان چوبی علاقه دارید، بهتر است جنس چوب استفاده‌شده را مد نظر داشته باشید.

چوب گردو، گیلاس، راش و چوب روسی، چوب‌های با کیفیتی هستند که در طراحی مبل استفاده می‌شوند. مبل‌های ارزان‌قیمت اغلب از چوب‌های لایه‌گذاری شده مانند ام‌دی‌اف استفاده می‌کنند که کیفیتی پایین‌تر و قیمتی ارزان‌تر دارد.

درصورتی‌که در مبلمان انتخابی از فلز استفاده‌شده، به محل جوش و کیفیت اتصال فلز به دیگر قسمت‌های مبل دقت کنید. یک مبلمان با کیفیت علاوه بر زیبایی باید از ساختاری مناسب نیز برخوردار باشد. تراز بودن مبلمان در راحتی شما و همچنین عمر مفید مبلمان تأثیرگذار است. همه‌ی این ویژگی ‌ها را در مبلمان‌های خانه مبل خواهید یافت.

درهرصورت در اغلب مواقع، چوب می‌تواند بهترین گزینه برای ساخت یک دست مبل با کیفیت باشد. چوب از زیبایی، انعطاف‌پذیری و عمر مفید مناسبی برخوردار است.

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

جنس پارچه و رویه مبل بیشتر با سلیقه شما هماهنگ است و چه از نوع چرم باشد و چه پارچه، جیر، مخمل و یا حتی پلاستیک، می‌تواند با کیفیت و یا در نقطه مقابل، چیپ و ارزان‌قیمت باشد.

نکته مثبت در زمینه انتخاب پارچه این است که کیفیت آن را می‌توانید با لمس کردن حس کنید. ضخامت مناسب رویه مبل، نرمی، انعطاف‌پذیر بودن و ترک نخوردن، از خصوصیاتی است که باید در زمینه انتخاب پارچه و چرم به آن دقت کنید.

این موضوع را هم در نظر داشته باشید که کیفیت مبل تنها به موارد ظاهری خلاصه نمی‌شود و ماده‌ای که سطح درونی مبلمان را تشکیل داده نیز در عمر مفید مبلمان و راحتی این وسیله تأثیرگذار است.

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

مبل‌های ارزان‌قیمت و بی‌کیفیت اغلب با موادی پر می‌شوند که به‌سرعت خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهند و پس از مدت کوتاهی یک هزینه اضافه را روی دست کاربر خواهند گذاشت.

تولیدکننده‌های معتبر خانه مبل، از اسفنج‌های با کیفیت در طراحی و ساخت مبل استفاده می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود که عمر مفید مبلمان خریداری‌شده بالا برود و در عمل در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود.

با کیفیت‌ترین اسفنج استفاده‌شده در مبلمان، اسفنج یورتان آلمانی است که این‌روز‌ها به دلیل گران بودن، به‌ندرت مورداستفاده قرار می‌گیرد. مبلمانی که از اسفنج یورتان استفاده کرده باشد می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای خرید باشد. با یک پرسش ساده از کارشناس فروش مبل موردنظر می‌توانید از نوع اسفنج استفاده‌شده در مبلمان آگاه شوید. 

 

در نظر داشته باشید که ممکن است خرید یک مبلمان ارزان‌قیمت، وسوسه کننده باشد، اما در پایان با عمر بسیار پایین این شکل از مبلمان و با اضافه شدن هزینه تعمیرات، عملاً هیچ سودی را نصیب خریدار نخواهد کرد. بهتر است در هنگام خرید مبل، تعادل را رعایت کنید و مبلمانی را خریداری کنید که قیمتی متعادل با قیمت بازار داشته باشد. 

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

چرا «خانه مبل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

با توجه به ویژگی‌هایی که در بالا ذکر شد و اطلاعات اجمالی که درباره ویژگی‌های یک مبل مناسب و یک فروشگاه مبل خوب آموختید، باید در هنگام خرید مبل برای منزل خود به این ویژگی ها توجه بیش از پیش داشته باشید که خانه مبل پیشنهاد ایده‌آل ما به شماست. یک فروشگاه خوشنام و تولیدکننده‌ی کاربلد که تمامی مراحل ساخت مبل را با بهترین ابزار و باکیفیت‌ترین مواد اولیه ازجمله اسفنج‌های یورتان آلمانی در کارگاه‌های اختصاصی انجام می‌دهد و جزو معدود تولیدکننده‌های مبل در ایران می‌باشد که از این اسفنجِ باکیفیت برای ساخت مبلمان استفاده می‌کند. تنوع مدل و طرح مبلمان یکی دیگر از ویژگی‌های بازر خانه مبل است، به طوری که همزمان هر کسی را با هر سلیقه‌ای، چه کلاسیک و چه مدرن، می‌تواند راضی و دست‌پر از گالریِ خود راهی کند، از گالریِ جذابی که به مثابه یک موزه می‌تواند ساعت‌ها شما را جذب خود کند و با نمایش خیره کننده محصولات خود، کیفیت و زیبایی آن‌ها را به رخ همگان بکشد.

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر به صفحه اینستاگرام خانه مبل مراجعه نمایید.

@furniture.house

آیا خاص‌ترین گالری مبل در تهران را می‌شناسید؟
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج