تمجید پُرشور «هیلاری کلینتون» از «مگان مارکل»
۹۰۵۴۱۴
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
۵۸۹۰ 
هیلاری کلینتون کاندیدای پیشین ریاست جمهوری ایالات متحده و سیاستمدار سرشناس دموکرات در قالب یک پست اینستاگرامی مگان مارکل عروس خاندان سلطنتی انگلیس را مورد تحسین قرار داد.

انتخاب: هیلاری کلینتون کاندیدای پیشین ریاست جمهوری ایالات متحده و سیاستمدار سرشناس دموکرات در قالب یک پست اینستاگرامی مگان مارکل عروس خاندان سلطنتی انگلیس را مورد تحسین قرار داد.

به نقل از دیلی میل، هیلاری کلینتون ضمن اشاره به فعالیت های خیریه مارکل نوشت: "من بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام."

هیلاری ، 71 ساله، مگان 38 ساله را به خاطر همکاری با خیریه هایی که به دختران بیکار ، خیاطی و مهارت های دیگر را آموزش می دهد ، به اینستاگرام رفت و پست گذاشت.به عنوان بخشی از ادای احترام ، او یک عکس سیاه و سفید از دوشس ساسکس را در هنگام آغوش کشیدن بانویی که به او کمک کرده بود، به اشتراک گذاشت.

تمجید پُرشور «هیلاری کلینتون» از «مگان مارکل»

کلینون ضمن اشاره به فعالیت های مارکل نوشت: قدرت جامعه ترکیبی از به دست آوردن حقوق اولیه هر فرد و برابری مالی ، اجتماعی و فرهنگی دختران است و احتمالاً همه این موارد با برخی مناسبات آغاز می شود."

تا مدتی پیش عروس دیگر خاندان سلطنتی کیت میدلتون به لحاظ امور خیریه در بورس خبرها قرار داشت و از این طریق به محبوبیت دست یافته بود اما اکنون شرایط متفاوت شده است و مگان مارکل نیز در امور خیریه مورد توجه واقع شده است. اگرچه هنوز هم بسیاری از شهروندان انگلیسی کیت را به خاطر اصالت و ریشه خانوادگی به مگان ترجیح می دهند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1398/06/17
ثابت شد که ترکيب يک پيرزن و يک سياه پوست ميتونه هشتاد ميليون ايراني رو بدبخت کنه و اختلاس گران رو خوشحال
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1398/06/18
نکند به سرنوشت دیانا گرفتار و مورد خشم عجوزه باکینگهام قرار گیرد چقدر هم شبیه دیاناست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج