ونگر: فعلا برای بازگشت به آرسنال زود است
۹۰۵۵۰۴
۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۷
۳۵۲۳ 
آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال مدعی شد فعلا برنامه ای برای بازگشت به این تیم ندارد.

ورزش سه: آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال مدعی شد فعلا برنامه ای برای بازگشت به این تیم ندارد.

یک سال و نیم قبل و بعد از دو دهه موفق روی نیمکت توپچی ها، آرسن ونگر بالاخره تصمیم گرفت از آرسنال جدا شده و جای خود را به اونای امری بدهد.

ونگر: فعلا برای بازگشت به آرسنال زود است

حالا این سرمربی باتجربه و فرانسوی مدعی شد تماس چندانی با باشگاه سابق خود نداشته، زیرا می خواسته به گروه جدید اجازه دهد کار خود را انجام دهند. آرسن ونگر همچنین در مورد دلایل عدم بازگشت به عرصه مربیگری در ماه های اخیر نیز صحبت کرد.

آرسن ونگر گفت: "شاید من با برخی افراد در باشگاه آرسنال در تماس بوده ام، اما شما وقتی اینگونه تیمی را ترک می کنید نباید دیگر حضوری نصفه و نیمه داشته باشید. می خواستم اجازه بدهم کادر جدید کار خود را انجام دهد و به دنبال فاصله گرفتن کامل با آرسنال بودم و حالا برای بازگشت به آرسنال کمی زود است."

ونگر همچنین فاش کرد که چرا پس از ترک آرسنال، از قبول پیشنهادات برای بازگشت به عرصه مربیگری خودداری کرده است. ونگر گفت: "من کمی از فوتبال فاصله گرفتم و فهمیدم که 35 سال مثل کسی در اغما بود زندگی می کردم و حالا انگار از خواب بیدار شده ام و چیزی متفاوت از زندگی به جز باشگاه، فوتبال و کارم می دیدم.

من تصور کردم که شرایط را تحلیل کرده و فاصله بیشتر با فوتبال داشته باشم. گاهی وسوسه شدم اما می ترسیدم دوباره خیلی زود به عرصه فوتبال بازگردم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج