سرانجام پیشنهاد جابه‌جایی ریلیِ سربازان
۹۰۵۸۰۰
۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
۱۰۴۷۸ 
چند سال پیش و پس از وقوع چند حادثه برای اتوبوس حامل سربازان بود که پیشنهاداتی در مورد جابجایی سربازان با قطار مطرح شده، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا سرانجام این پیشنهادت توضیحاتی را ارائه کرده است.

خبرگزاری ایسنا: چند سال پیش و پس از وقوع چند حادثه برای اتوبوس حامل سربازان بود که پیشنهاداتی در مورد جابجایی سربازان با قطار مطرح شده، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا سرانجام این پیشنهادت توضیحاتی را ارائه کرده است.

سردار تقی مهری درباره اینکه آیا امکان اعزام سربازان به پادگان و مراکز آموزشی از طریق قطار وجود دارد یا خیر، اظهارکرد: اعزام سربازان در حال حاضر به دو صورت دسته جمعی و انفرادی انجام می شود، اما در مورد اینکه این افراد با قطار جابه جا شوند، باید توجه کرد که در هیچ پادگانی ایستگاه قطار نداریم که سربازان ما را تا دم در ببرد و پیاده کند.

وی ادامه داد: به همین دلیل نیز در سراسر کشور جابجایی سربازان از طریق حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس انجام می شود اما نظارت بر این اتوبوس ها و راننده هایشان هم از سوی پلیس راهور و هم از سوی نیروهای مسلح وجود داشته و ایمنی خودرو و شرایط رانندگان مدام بررسی و رصد می شود.

رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا در مورد سربازانی که بخواهند شخصا به مراکز آموزشی اعزام شوند، گفت: برخی از سربازان فاصله شان با این مراکز نزدیک است و قصد دارند که به صورت انفرادی بروند، مانعی برای این افراد وجود ندارد و البته باید در راس ساعت در محل حاضر شوند. به این سربازان برگه ای داده می شود و می توانند خودشان تردد کنند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1398/06/19
هیچ کاری نشد ندارد شما به فکر منافع خودتان هستین برایتان اهمیت ندارد که سرباز به راحتی و امنیت به پادگان برسد با قطار بروند استان مورد نظر ازانجا اتوبوس تا پادگان داخل شهر ببرد حتما باید ریل تا در پادگان باشد مگر مردم ریل جلوی در منزلشان هست
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1398/06/19
خدا خیرتون بده. فرزندان مردم دست،شما امانت هستند
Turkey
20:22 - 1398/06/19
کسی نمیره خدمت الکی زور نزن
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1398/06/23
همچنین با اعتماد به نفس صحبت میکنه انگار همه پادگان ها رو میشناسه.ما دو کوهه اندیمشک بودیم ایستگاه دو کوهه هم دقیقا کنار پادگان ما بود و خیلی پادگانهای دیگه رو هم سراغ دارم.نادان دروغگو جون سربازها هیچ اهمیتی واسه شما نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج