قبرستان خودروهای کلاسیک در سوئد +عکس
۹۰۵۹۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۸
۱۰۶۸۷ 
این قبرستان که در وسط جنگلی در سوئد واقع شده است، حدود 4000 خودروی قراضه کلاسیک دهه پنجاهی دارد که هر کدام از این خودروهای کلاسیک شاید رویای هر کلکسیونر خودرویی باشد که حالا در این جنگل در حال پوسیدن است.
 
 
 

برترین ها: این قبرستان که در وسط جنگلی در سوئد واقع شده است، حدود 4000 خودروی قراضه کلاسیک دهه پنجاهی دارد که هر کدام از این خودروهای کلاسیک شاید رویای هر کلکسیونر خودرویی باشد که حالا در این جنگل در حال پوسیدن است.

این قبرستان توسط دو برادر ساخته شده و خودروهایی که از جنگ جهانی دوم باقی مانده بود در آن جمع آوری شدند. خودروهای کلاسیکی که در این قبرستان به چشمتان می خورند شامل اوپل، فورد، ولوو، بیوک، آئودی و ... می شوند. حالا این خودروها در میان جنگل خزه بسته بند و از میان آنها درخت رشد کرده است.

ارزش قراضه این ماشین ها به تنها 400 هزار پوند است.

اسوین نوردروم، عکاس 54 ساله سوئدی، از میان جنگل انبوه، عکس های شگفت انگیزی از این خودروها انداخته است. به نظر او این خودروها حالا بخشی از طبیعت منطقه هستند. او می گوید: «بعضی ها در سوئد می خواهند این خودروها را از جنگل خارج کنند و از بین ببرند، ولی طرفداران محیط زیست می خواهند این قراضه ها در جنگل بمانند. ظاهراً پرندگان و حیوانات دیگر داخل آنها لانه و آشیانه ساخته اند.»نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج