واعظی: حضور زنان در ورزشگاه‌ها به مصلحت نیست
۹۰۶۰۵۶
۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
۵۲۱۷ 
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: با فضای فعلی که طرفداران تیم‌ها علیه یکدیگر فحش می‌دهند و درگیری وجود دارد حضور زنان در ورزشگاه به مصلحت نیست.

خبرگزاری مهر: رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: با فضای فعلی که طرفداران تیم‌ها علیه یکدیگر فحش می‌دهند و درگیری وجود دارد حضور زنان در ورزشگاه به مصلحت نیست.

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه نشست هیئت دولت درباره اخراج جان بولتون، اظهار داشت: ما خوشحالیم تحولی که در دهه گذشته در دولت جدید آمریکا اتفاق افتاد، راه به جایی نبرد چراکه این دولت تصور می‌کرد می تواند همه چیز را به عقب بازگرداند و با یک سیاست رادیکال و جنگ‌طلبانه می‌تواند به اهدافش برسد، به همین جهت بولتون را به عنوان دبیر شورای امنیت ملی خود انتخاب کرده بودند اما پس از مدتی مجبور به اخراج وی شدند.

وی ادامه داد: این اتفاق نشان دهنده آن است که حتی دولت تندروی آمریکا هم به این نتیجه رسیده دوران جنگ طلبی و رویکردهای تهدید به سرآمده است و اگر قرار است با دنیا تعامل کند، راهش منطق است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور متذکر شد: جان بولتون از گذشته فردی تند و جنگ طلب بوده و زمانی هم که در شورای امنیت ملی آمریکا منصوب شد به هیچ یک از اهدافش نرسید و اقداماتی که در ارتباط با ونزوئلا، کوبا و افغانستان انجام داد، شکست خورد.

واعظی با اشاره به اینکه سیاست های جان بولتون علیه جمهوری اسلامی ایران هم به شکست منتهی شد، ادامه داد: دشمنی جان بولتون با ایران قابل مقایسه با کشورهای دیگر نبود چرا که وی در دورانی که مسئولیت نداشت حقوق بگیر سازمان منافقین بود و پس از آنکه در شورای امنیت ملی آمریکا منصوب شد، درباره موضوعات مرتبط با ایران با اعضای سازمان منافقین مشورت می‌کرد و از آنها نظر می خواست.

وی بیان کرد: جان بولتون به دنبال آن بود حکومت جمهوری اسلامی ایران دیگر وجود نداشته باشد اما به اهداف خود نرسید و با مقاومت مردم بزرگ ایران شاهدیم مردم و حکومت جمهوری اسلامی ایران با قوت باقی است و کسانی که آرزوی نابودی ایران را داشتند، رفتند.

واعظی گفت: به نظر می‌رسد دنیا هم از رفتن جان بولتون استقبال کرده است به این معنا که قیمت نفت هم روز گذشته کاهش پیدا کرد که نشان می‌دهد کسی که جنگ طلب و تندرو بود دیگر در شورای امنیت ملی آمریکا نیست.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: اکثر پیشنهادات جان بولتون به گفته ترامپ مورد قبول قرار نمی‌گرفت و این پیشنهادات صرفا مربوط به ایران نیست بلکه وی سیاست جنگ طلبانه‌ای نسبت به همه کشورها داشت.

وی ادامه داد: دولت ترامپ وارد انتخابات شده است و بر این اساس نیاز دارد که برخی سیاست‌های غلط خود را اصلاح کند تا بتواند علامت مثبتی به مردم آمریکا برای انتخابات سال آینده بدهد. به نظر می‌رسد اخراج بولتون در این راستا باشد.

وی در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه دولت عربستان اخیراً از حماس درخواست کرده که روابطش با ایران را قطع کند، اظهار داشت: طبیعی است که عربستان سعودی باید چنین ژست‌هایی بگیرد چرا که ارتباطات گسترده‌ای با رژیم صهیونیستی چه به صورت پنهان و چه آشکار دارد.

واعظی با بیان اینکه این درخواست مورد تائید حماس و دیگر گروه‌های انقلابی فلسطینی و لبنانی قرار نمی‌گیرد، گفت: بر این اساس، این درخواست عربستان صرفاً تلاش‌هایی است که از سوی آنان صورت می‌گیرد اما قطعاً نتیجه آن معکوس است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره مصوبات امروز هیئت دولت اظهار داشت: در جلسه امروز هیئت دولت، مباحث مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت از جمله آنکه به عظمت عزاداری‌های حسینی اشاره و گزارشی ارائه شد.

وی ادامه داد: مایه افتخار است که امام حسین (ع) نه تنها ملت ایران، بلکه بسیاری از مردم جهان را زیر یک خیمه جمع کرده است و ما دو روز تاریخی را در تاسوعا و عاشورای حسینی پشت سر گذاشتیم.

واعظی با اشاره به اینکه در جلسه امروز هیئت دولت درباره آئین‌نامه به‌کارگیری دهداری‌ها بحث و بررسی شد، تصریح کرد: این مسئله یکی از مطالباتی بود که در زمان برگزاری همایش دهداری‌ها از رئیس‌جمهور شده بود و رئیس‌جمهور قول داده بود که این مشکل حل و فصل شود، بنابراین روی این آئین‌نامه در دولت بحث و بررسی صورت گرفت و امروز به تصویب رسید.

رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به حمله به عزاداران حسینی در نیجریه گفت: در همه کشورهای دنیا، هرکسی با هر دین باید مورد تکریم و احترام قرار گیرد، امنیت افراد باید برقرار باشد و باید به اندیشه و اعتقادات یکدیگر احترام بگذاریم.

وی درباره حضور سرپرست آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ایران بیان کرد: گام سوم ایران در کاهش تعهدات برجامی بسیار حائز اهمیت است و عملاً با این تصمیمی که در گام سوم گرفتیم، همه راه‌هایی که بازه زمانی آنها مربوط به سال‌های آینده بود، منع آن اقدامات را برداشتیم و این اقدامات از همین حالا آغاز می‌شود.

واعظی افزود: در مجموع سرپرست آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ایران آمد، بررسی کرد که تا چه حد اقدامات ایران در کاهش تعهداتش در برجام مهم است و وی در مصاحبه‌های خود در ایران و خارج از کشور تأکید کرد که پیشرفت‌های ایران در زمینه فنی بسیار مهم است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه برخی افراد در عزاداری‌های حسینی، انتقادهایی را به دولت و برجام کرده‌اند، تصریح کرد: بنده بسیار متأسفم که مجالس مذهبی را تبدیل به محلی برای تسویه‌حساب‌های سیاسی و جناحی کنیم.

وی ادامه داد: مجالس عزاداری ما به ویژه در ایام محرم و صفر، باید مجالس وحدت میان مسلمانان باشد و عظمت و اقتدار شیعه و ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهد اما متأسفانه گروه اندکی به مسائل انتقادی می‌پردازند که نتیجه‌ای جز تفرقه به دنبال نخواهد داشت.

واعظی تأکید کرد: تفرقه در همه شرایط به ضرر کشور است و این مسئله در شرایط فعلی حادتر است چرا که آمریکا و دیگر دشمنان جمهوری اسلامی به دنبال آن هستند که از هر فرصتی در راستای منافع خود استفاده کنند و کسانی که این مسائل را مطرح می‌کنند، ناآگاهانه در خدمت سیاست‌های دشمنان نظام هستند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی پیرامون خودسوزی اخیر یک دختر گفت: خانم ابتکار گروهی را به بیمارستان برای عیادت این فرد فرستاد و با خانواده این فرد صحبت کردند، خانواده ایشان گفتند که وی مشکلاتی داشته است لذا ما از یک طرف با خانواده‌ وی ابراز همدردی می‌کنیم و از سوی دیگر به هیچ وجه اقدام به خودسوزی را تائید نکرده و نمی‌پسندیم.

وی اظهار داشت: حقوق خانم‌ها باید اجرایی شود، آقای رئیس‌جمهور گفتند که انتخابات مجلس و ریاست جمهوری بهترین فرصت است تا بتوانیم خواسته های خود را بیشتر مطرح کنیم.

وی اظهار داشت: در دولت چند ماه قبل در این خصوص صحبت کردیم، اعتقاد ما این است که اگر فضای ورزشگاه‌ها مناسب حضور خانم‌ها باشد از نظر ما منعی ندارد، اما با فضای فعلی که طرفداران تیم‌ها علیه یکدیگر فحش می‌دهند و درگیری وجود دارد حضور زنان در ورزشگاه به مصلحت نیست.

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: وزیر ورزش مامور شد تا با لیدرهای تیم های ورزشی صحبت کند تا فضا از نظر اخلاقی برای حضور زنان فراهم و علاوه بر این جای مناسبی برای ورود خانم‌ها، دستشویی و نشستن آنها آماده شود. اگر فضا در ورزشگاه اخلاقی و درست باشد از نظر ما حضور زنان در ورزشگاه‌ها منعی ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 52
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1398/06/20
به مصلحت چه کسی نیست ؟! اگه بحث مصلحت باشه روی کار موندن امثال تو هم به مصلحت مردم نیست !
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/06/20
خدا کنه فیفا فوتبال ایران رو تعلیغ کنه شاید با فوتبال به خودمون بیاییم
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/06/20
خیلی هم خوب و به مصلحته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
خجالت بکش ....بر وموهایت رنگ بکن....مردم رنگ نمیشوند!!!
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/06/20
فقط فکر مصلحت و خودشون هستند
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/06/20
یه طرف مملکت را سیل برده ،
فقر و اختلاف طبقاتی بیداد می کنه،
اختلاس ، ویژه خواری، رانت و دزدی اقتصاد را فلج کرده ،
هر سال جمعیت بیشتری به زیر خط فقر مطلق می روند،
و......
رئیس جمهور و معاونین محترم به فکر یکی از اساسی ترین مشکلات کشور هستند(ورود دختران به ورزشگاه)
این که حل بشه مشکل اب خوردن و ریز گردها و تحریم حل می شود
پیدا کنید پرتقال فروش را
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
مشکلات رو با هم قاطی نکن به ظاهر محترم. هم شادی لازمه واسه مردم یه جامعه هم اقتصاد و آبادانی. چرا نصف جمعیت باید از شادی محروم باشن؟ حالا محروم باشن و ورزشگاه نرن مشکلات اقتصادی سریع حل میشه؟ بابا اگه میخواستن حل کنن که تا حالا حل میکردن چرا تا بحث حقوی زنان میشه به یاد مشکلات دیگه میوفتین؟ بذارید ما یه ذره نفس بکشیم زن ستیزا
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/06/20
خودتون اصلاح کنید جامع اصلاح است شما خودتون کم باهمدیگر درگیر نیستی مردم از شماها بی اخلاقی یاد گرفتن
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1398/06/20
اگرخدا بخواد انگار دلشون به رحم اومده واسه صدسال اینده حتمامونث ها هم میتونن برن ورزشگاهها .
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/06/20
شما کی هستیدکه مصلحت زنان رو تعیین میکنید
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/06/20
جهان سوم یعنی همین مردم دارند میروند تو فصا ما روی زمیت درباره شرع و فقه حرف میزنیم
United States
12:52 - 1398/06/20
والا محیطش برای مردها هم سالم نیست
نود دقیقه فحش مادر و دودسیگار و. هزارتا بی اخلاقی و کثافت کاری دیدن نداره که
شده جنگ رسانه ای سلبریتی و طیف خاص برای به گندکشیدن مردم
ااین همه خبری که برای چرت درست کردن
برای سالم سازی فوتبال و محیطش خرج میکردن الان شرایط اماده بود. منتها همش شده سلبریتی بازی و رسانه پولی برای نقد و تغییری که بدرد مردم نمیخوره و برای همین سلبریتی ها و رسانه های طیف خاص هزینه ندارد
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/06/20
مصلحت مردم رو تو تشخیص میدی؟
United Kingdom
12:55 - 1398/06/20
حضور زنان را آزاد کنید و اگر مردان فحاشی کردند آنها را از حضور محروم کنید !!!!
مگه میشه وقتی یکی دیگه مرتکب خطا میشه شخص دیگری را بخاطر آن خطا مورد تنبیه قرار داد ؟؟؟؟؟
فرد خاطی را از حضور محروم کنید سپس خواهید دید دفعه بعد اگر فردی فحاشی کند سایر مردها بخاطر محروم نشدن مجدد با فرد خاطی برخورد میکنند و جلوی او را میگیرند
اینجوری هم امر به معروف و نهی از منکر را احیا کردید هم جفا و ظلم به زنان را خاتمه دادید
مردیم از مصلحت اندیشی های نا عادلانه شما مسئولین
پاسخ ها
ر ی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
آفرین منم همون حرف شما رو گفتم که نذاشتن تو نظرات
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/06/20
همه اش بخاطر چند ده تا زن این همه جار و جنجال درست کردند.یعنی این مملکت مشکل دیگری نداره؟ یا رفتن زن به استادیوم به اندازه کودک همسری مهمه که اینقدر بزرگش می کنند؟
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/06/20
یه باندی وجود داره که سر هر چیز بی اهمیتی جنجال درست میکنه و مدام داره مردمو میندازه به جون هم و مسائل اصلی رو از حیز انتفاع میندازه .افسار فکر یه عده نادان هم در دستشه
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/06/20
اگر با ورزشگاه رفتن زنان و شنیدن فحش های رکیک مشکلات کشور و امار طلاق و بیکاری و تورم کم میشه اجازه بدید به صورت امتحانی چند بار برن تا با فضای واقعی ورزشگاه و کلمات زیبای تماشگران متعصب اشنا بشن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
قرار نیست این مشکلاتی که هیچ ربطی بهم ندارن حل بشه قراره خانما به حقوق بدیهی و پیش پا افتادشون برسن. انسان باش
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/06/20
امتحان نکرده دروغ میگی ! فحش خودبخود کم میشه بازی پرسپولیس هم نشونی ش ؛ وقت اذان هست خدا بهتون شفا نده یکم بخندیم کاری که برا مردم نمیکنید ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
تو بازی پرسپولیس یه دونه فحشم ندادن انصافا
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/06/20
خخخخخ این همه دولتتون ...یک کلام اینها همه باهم هستند و اگر میبینید مثلا باهم اختلافی دارند و اصلاح طلب و اصول گرا بازی راه انداختند واسه سیاه کردن مردمه که اگر گندی زده شد گردن اون گروه بندازند و برعکس حالا باز برید رای بدید و بگید اگر فلانی انتخاب نشه و جاش اون یکی بیاد چه شود و چه شود حالا دیدید که هیچ فرقی بینشون نیست ؟والله اگر ببنید باز هم موقع انتخابات میرید رای میدید
Germany
13:14 - 1398/06/20
میشه بگی چی مصلحته تو کی هستی که تعیین‌تکلیف‌میکنی
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/06/20
مصلحت اینه تا جایی پیش بریم که فوتبال ما در عرصه بین المللی تعلیق بشه!!!؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1398/06/20
خجالت بکش دیگه ... تو دنیا ابروتون رفته
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/06/20
حرف شما درست که جَو ورزشگاه ها خرابه.
ولی باید از یه جایی شروع بشه دیگه.
اگه اینجوری که شما میگی
رفتن بانوان به پارکها ممنوعه
اصلا رفتن بانوان به خیابون هم ممنوعه
چون جَو پارک و خیابون از ورزشگاه بدتره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
مگه حالیشون میشه؟
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/06/20
شما مادر زنان این مملکت نیستید ! مرگ بر دلواپسان ...
Japan
13:42 - 1398/06/20
حضور شما هم در راس کار به مصلحت نیست.بزن به چاک
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/06/20
تو يكي مواظب رنگ موهات باش نميخواد مصلحت انديشي كني !
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/06/20
حالا با دروغ دختر آبی چکنیم ، با اسکی سواری سلبرینیها چی؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
با تو چیکار کنیم؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/06/20
تنها چیزی که به مصلحت نیست ماندن شما ها در قدرته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1398/06/20
توبیخودکردی به عنوان طرفداری اززنان آنهاراحقوق ابتدایی شون محروم میکنید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
امیدوارم فوتبال ایران تعلیق بشه
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1398/06/20
عه اشتباه شده مگه اینارو نباید دلواپسا میگفتن و اصلاح‌طلبا باهاش مخالفت میکردن!!؟؟
United Arab Emirates
14:49 - 1398/06/20
نا این دولت هست مردم آرامش نمی بینند .
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1398/06/20
موندن امثال شماها در مویریت کشور به صلاح نیست
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/06/20
دمت گرم با غیرت حرف حساب جواب نداره مرسی
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1398/06/20
اگشال نداره ببرین تو مصلحت نظام درستش میکنن
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1398/06/20
ای................................................................
Russian Federation
17:55 - 1398/06/20
آقای واعظی پس لطفا منبعد از طرف مردم اظهار نظر نکنید شما که ردون در نظر گرفتن خواست مردم میگوئید حضور زنان دز ورزشگاه مصلحت نیست پس در بقیه مسائل هم از مردم و رهبری هزینه نکنین لطفا فقط بگین من دوست این کار بشه و یا نشه
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1398/06/20
اگر ما خودمون تا یک مدتی ورزشگاه ها را تحریم کنیم
و اجازه بهره برداری و تبلیغات ندهیم. همه چی درست میشه. فقط یک فصل
یا نیم فصل و وارد ورزشگاه نشویم.
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1398/06/20
این موضوعی نیست اینقدر درباره ان حاشیه بسازید ول کنید شما خود بخود حل میشود شما کارهای بزرگتری دارید یک شیطان بزرگ با شما درگیر شده مواظب اون باشید چیکار دارین با این چیزها ی کوچک و پیش پا افتاده .اصلا موضوعیت نداره ازاد کنید چیکار دارین هرکی دوست داشت بره حتی اگر فحش هم بود
United Arab Emirates
01:18 - 1398/06/21
مصلحت اینه که شما از طرف خانومها حرف نزنی.
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1398/06/21
فحاش های بی ادب و بی فرهنگ رو خونه نشین کنید و به ورزشگاه راه ندید
واقعا با کدوم منطقی همچین حرف مزخرفی رو به زبون میارید
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1398/06/21
حضور فرزندان سیاسیون در آمریکا چه طور مصلحت هست یا نه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج