برای معاملات ملکی در لرستان محدودتی نداریم
۹۰۶۲۱۳
۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
۱۱۹۸۳ 
فرماندهی انتظامی لرستان در واکنش به تصویر نامه منتشر شده در فضای مجازی تاکید کرد که تاکنون ممنوعیتی برای معاملات افراد غیر بومی در این استان اعمال نشده است.

خبرگزاری مهر: معاونت اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی لرستان در واکنش به تصویر نامه منتشر شده پیرامون فروش املاک به غیربومی ها در یکی از شهرستان های لرستان، اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

درپی انتشار نامه ای مربوط به فرماندهی انتظامی یکی از شهرستان های تابعه استان لرستان در فضای مجازی مبنی بر دریافت مشخصات خریداران ملکی در استان لرستان به اطلاع می رساند صدور این گونه نامه ها برابر روش جاری در همه استانها به منظور کنترل تغییرات و آمایش جمعیتی و معاملات ملکی فارغ از هر گونه سوگیری قومیتی صورت می گیرد که این مهم از وظایف عمومی پلیس در سراسر کشور می باشد.

لازم به ذکر است که نامه فوق سال گذشته صادر شده است و تاکنون نه تنها ممنوعیتی برای معاملات افراد غیر بومی در این استان اعمال نشده بلکه در بسیاری از موارد از این گونه معاملات در جهت توسعه اقتصادی استان استقبال شده است.

بر کسی پوشیده نیست که استان لرستان با استان خوزستان از دیرباز دارای حسن همجواری تاریخی می باشد که این همراهی و همدلی در طول ۸ سال دفاع مقدس به اوج خود رسید. در آن دوران مردم شهید پرور لرستان پذیرای هموطنان گرانقدر از استان خوزستان بویژه عرب زبانان عزیز بوده که بیشتر آنها در شهرستان بروجرد ساکن و پیرو آن رابطه و علقه های سببی نیز بوجود آمده است. بعدها نیز در جریان سیل خوزستان و لرستان علیرغم مشکلات بوجود آمده مردم این دو استان به یاری یکدیگر شتافتند.

فلذا کسانی که با نیت سوء اقدام به انتشار این گونه مکاتبات نموده اند هدفی جز اختلاف افکنی و ایجاد شبهه در اذهان نداشته که قطعاً با هوشیاری مردم فهیم هر دو استان این نقشه نیز مانند سایر توطئه ها نقش بر آب خواهد شد.

متن نامه منتشر شده در فضای مجازی را در تصویر زیر می توانید بخوانید:

برای معاملات ملکی در لرستان محدودتی نداریم

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1398/06/20
من عنوان یک عرب خوزستانی هیچ مشکلی با لرها نداریم و این شایعات هیچ تاثیری روی رابطه دو استان ندارد
اتفاقا همین قبل ماه رمضان با لرها در بندر امام کار میکردیم و مثل یک برادر باهم بودیم
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1398/06/20
استان خوزستان متشکل از قومیت عرب و لر بختیاری است چرا در نامه فوفق فقط به اعراب اشاره شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/06/20
مردم بروجرد و خوزستان از قدیم رابطه بسیار دوستانه و حتی خویشاوندی داشته و دارند و نامه نگاری اداره اماکن برای بررسی خرید و فروش املاک کشاورزی نمیتونه دلیل بر نارضایتی و یا بی حرمتی باشه.
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1398/06/21
خبر درست است از این لحاظ که اعراب عراقی و اماراتی به شدت دنبال خرید ملک در شمال ایران و سایر سرزمین ایران زمین بنام اعراب منطقه جنوب ایران هستند .مسولین به فکر باشن فلسطین بعدی اتفاق نیفتد
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/06/21
دمب خروس یا قسم حضرت عباس ؟!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج