حسینی: طلای المپیک را هم می‌خواهم
۹۰۶۷۶۴
۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
۲۳۹۷
ملی‌پوش تکواندوی ایران پس از قهرمانی در مسابقات گرندپری ژاپن، گفت: ابتدا سهمیه و سپس مدال طلای‌ بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را می‌خواهم.

خبرگزاری ایرنا: ملی‌پوش تکواندوی ایران پس از قهرمانی در مسابقات گرندپری ژاپن، گفت: ابتدا سهمیه و سپس مدال طلای‌ بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را می‌خواهم.

«میرهاشم حسینی» روز جمعه پس از کسب مدال طلای گرندپری ژاپن که با غلبه بر نفرات مطرح جهان به دست آورد، اظهار داشت: خدا را شکر توانستم دل مردم را شاد کنم و ممنون افرادی هستم که در این روزهای عزیز، ورزشکاران را با دعای خیر خود، یاری کردند.

حسینی: طلای المپیک را هم می‌خواهم

وی گفت: پنج مبارزه سخت داشتم و دیدار فینال برابر حریفی از انگلیس بسیار سخت بود که با هدایت مناسب سرمربی تیم ملی، روند بازی را تغییر داد و به پیروزی رسیدم.

حسینی در خصوص کسب دومین طلای پیاپی در رقابت‌های گرندپری، عنوان کرد: گرندپری با حضور بهترین‌های جهان برگزار می‌شود و حریف آسان وجود ندارد.

تکواندوکار وزن ۶۸ کیلوگرم ایران ادامه: مسابقات بسیار سنگین بود و خوشحالم که به دومین طلای متوالی رسیدم. تاکنون در هیچ رویدادی دست خالی نمانده ام و تلاش می‌کنم در مسابقات بعدی نیز به بهترین نتایج برسم.

وی گفت: اول سهمیه را می خواهم و سپس به فکر طلای المپیک هستم تا آروزی مربی‌ام که رسیدن به طلای بزرگترین رویداد ورزشی جهان است را برآورده کنم.

«فریبرز عسکری» سرمربی تیم ملی ایران نیز، گفت: پس از کارشکنی‌های انگلیس و صادر نشدن رویداد حسینی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان او از روحیه خوبی برخوردار نبود و اکنون بسیار خوشحالم که با کسب ۲ مدال طلای متوالی، حقانیت خود را ثابت کرد.

وی افزود: ۲ مرحله گرندپری دیگر را تا رسیدن به سهمیه المپیک در پیش داریم و تلاش ما رسیدن به سهمیه‌های لازم است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج