پسر آنجلینا جولی علیه برد پیت شورید
۹۰۷۲۹۸
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
۱۰۲۴۵ 
برد پیت به طرز شگفت انگیزی پس از جدایی از جولی در شرایطی ایده آل قرار دارد و حتی زندگی هنری وی قوی‌تر شده است. اما مادوکس پسر ارشد خانواده سابق وی مثل یک اهرم فشار علیه پیت به نظر می‌رسد.

ایران آرت: برد پیت به طرز شگفت انگیزی پس از جدایی از جولی در شرایطی ایده آل قرار دارد و حتی زندگی هنری وی قوی تر شده است. اما مادوکس پسر ارشد خانواده سابق وی مثل یک اهرم فشار علیه پیت به نظر می رسد.

پسر آنجلینا جولی علیه برد پیت شورید

مادوکس 18 ساله به تازگی تحصیلات خود را در دانشگاه یونسی در اینچئون کره جنوبی آغاز کرده است. او دیروز در مصاحبه ای اشاراتی به پدرش نیز داشت. یکی از خبرنگاران از او پرسید آیا او همانقدر که مادرش را میبیند و با وی در ارتباط است، با پدرش نیز ملاقات می کند؟ مدوکس پاسخی برای این پرسش نداشت و گفت نمی‌دانم چه بگویم.

از سوی دیگر یک پرسش آن بود که ایا رابطه وی با پدرش خوب است؟ او پاسخ داد هر اتفاقی لازم باشد بیفتد میفتد و مسائل جانبی تاثیری روی رابطه پدر و فرزندی ندارند و برخی معتقدند این حرف‌ها با هدف ایجاد حس عذاب وجدان به پیت و نشان دادن عدم تعهد وی به فرزندانش گفته شده است.

یکی دیگر از مواردی که مورد توجه رسانه ها بود، حضور جولی همراه پسرش در روز اول دانشگاه و عدم حضور پیت بود. این موضوع و ناراحتی عمیق جولی از جدا شدن از فرزندش باعث شده بود که عده ای جای خالی پیت را در این روز مهم پررنگ تر ببینند. حتی حالت مظلوم و پایخ های با سیاست مادوکس نیز نشان می دهد وی کاملا به مادرش وابسته است.

درواقع نزدیکان این زوج سابق معتقدند جولی بدون آن که مستقیما خود را درگیر کند، به شکل غیر مستقیم از طریق مادوکس به دیگران نشان می‌دهد تا چه حد دلسوز فرزندانش است اما پیت اینگونه نیست.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1398/06/24
معلوم نشد کی به کیه ، کره ، برد پیت ، جولی ، مادوکس ، یعنی چی؟
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/06/24
چنتا بابا داره این پسره
پاسخ ها
۱۳
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
از کجا اومده اصن؟
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1398/06/24
چرندیات سایت های خارجی رو بلغور نکنید
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/06/24
مادوکس پسر خوانده شونه
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1398/06/24
بره گم شه پسره احمق. حالا که بزرگت کرده میایی گردن کلفتی میکنی .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج