حذف لوگوی باشگاه رئال از روی پیراهن تیم زنان
۹۰۷۷۳۷
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
۴۱۰۸ 
بازیکنان تیم تازه تأسیس زنان باشگاه رئال مادرید با پیراهنی به میدان رفتند که هیچ اثری از نشان این باشگاه روی آن دیده نمی‌شد.

خبرگزاری تسنیم: تنها چند روز پس از شکست عجیب 9 بر یکش مقابل بارسلونا در اولین ال‌کلاسیکوی تاریخ فوتبال زنان اسپانیا، تیم زنان باشگاه رئال مادرید باز هم جنجال‌ساز شد.

به گزارش نشریه آس زنان فوتبالیست باشگاه رئال مادرید که هنوز تحت عنوان تیم «تاکون» در لیگ زنان فوتبال اسپانیا بازی می‌کنند و نام این باشگاه بعد از خرید سهامش توسط باشگاه رئال مادرید، هنوز تغییر نیافته است، روز گذشته (یکشنبه) در حالی در زمین خانگی‌اش والده‌بباس (زمین تمرینی تیم فوتبال مردان باشگاه) مقابل تیم اسپورتینگ اوئلوا به پیروزی 3 بر صفر دست پیدا کرد که شاگردان تحت هدایت داوید آسنار با پیراهن‌هایی بدون لوگوی باشگاه رئال مادرید به میدان رفتند.

حذف لوگوی باشگاه رئال از روی پیراهن تیم زنان

حذف لوگوی باشگاه رئال از روی پیراهن تیم زنان

این در حالی بود که آنها در بازی قبلی‌شان مقابل بارسلونا پیراهن‌هایی به تن داشتند که پشت آن زیر شماره‌شان نشان باشگاه پایتخت اسپانیا به چشم می‌خورد. حالا اما با دقت بر شماره‌های درج شده روی شورت ورزشی اعضای این تیم، مشاهده می‌شود که لوگویی دیگر که احتمالا لوگوی همان تیم تاکون است زیر این شماره‌ها نصب شده است.

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید روز گذشته در مجمع سالانه اعضای باشگاه اعلام کرد که خرید سهام باشگاه تاکون در ازای 300 هزار یورو قطعی است و اینکه بودجه قابل توجهی برای تقویت این تیم اختصاص پیدا خواهد کرد که 810 نفر از 894 عضو باشگاه رئال مادرید به آن رأی مثبت دادند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج