خلیلی: قانون ۹۰ به ۱۰ در دربی قابل اجرا نیست
۹۰۸۰۰۶
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
۳۹۴۶ 
محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که در حال حاضر نمی‌شود قانون ۹۰ به ۱۰ را در دربی اجرایی کرد.

خبرورزشی: محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی این تیم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: سه امتیاز باارزشی را بعد از بدشانسی بازی قبلی گرفتیم. بازی خوبی انجام دادیم و بچه‌ها باغیرت و تمام توان کار کردند.

از هواداران‌مان نیز تشکر می‌کنم که در بازی وسط هفته هم ما را تنها نگذاشتند. انتظار اینکه ورزشگاه پر شود، نیازمند همکاری بیشتر از سوی سازمان لیگ است.

خلیلی: قانون ۹۰ به ۱۰ در دربی قابل اجرا نیست

وی افزود: ما تیم پرهواداری هستیم و انتظار داریم که بازی‌های بیشتری از ما در روز تعطیل برگزار شود. فوتبال نیاز به هوادار دارد و تمام دنیا هزینه می‌کنند که تعداد هواداران خود را بالاتر ببرند.

ما خودمان این پتانسیل را داریم و اگر با ما بیشتر همکاری شود و بازی‌ها در روز تعطیل برگزار شود، می‌توانیم هواداران بیشتری داشته باشیم، چون بیشتر هواداران سر کار هستند و نمی‌توانند به ورزشگاه برسند. همین تعداد هم که آمده بودند، دست‌شان درد نکند و امیدوارم که باز هم از تیم حمایت کنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این سؤال که محرومیت علیرضا بیرانوند با حاشیه‌هایی نیز همراه بود که حتی خداحافظی او از فوتبال را به دنبال داشت و سپس خودش این خبر را تکذیب کرد، گفت: این اتفاق تمام شد و رفت. بهتر است دیگر در این باره صحبت نکنیم.

به نظرم باید در این خصوص در شهر‌های مختلف هم فرهنگ‌سازی هم شود. اگر قرار باشد چند ده هزار نفر به بازیکن و خانواده‌اش توهین کنند، بازیکن هم واکنش نشان می‌دهد و ما باید خودمان را جای او بگذاریم.

یک مقدار باید صبر بیشتر شود و هواداران سایر تیم‌ها نیز بهتر با بازیکنان تیم رقیب صحبت کنند. همه‌ی ما ایرانی هستیم و این جوان‌ها نیز سرمایه و آینده فوتبال کشور هستند که باید احترام آن‌ها را حفظ کنیم.

خلیلی با اشاره به موضوع خداحافظی بیرانوند از فوتبال پس از محرومیت یک جلسه‌ای خاطرنشان کرد: علیرضا با قدرت در تمرینات حاضر شد و صحبت‌هایی هم که از زبان او زده شد را قبول ندارم. او خیلی با انگیزه تمرین کرد و بازهم با تمام توان برای تیم ملی کشور و تیم محبوب‌مان پرسپولیس شرکت خواهد کرد.

وی در واکنش به این صحبت خبرنگار که محرومیت تعلیقی بیرانوند دو جلسه‌ای بوده و چرا یک جلسه محروم شده است، گفت: به‌هرحال کمیته انضباطی تصمیم گرفته یک جلسه محروم شود و اگر شما دوست دارید، او را دو جلسه محروم کنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه قرار است قانون ۹۰ به ۱۰ تماشاگران در دربی پیش‌رو اجرایی شود و اگر اجرا نشود آیا پرسپولیس به عنوان میزبان بازی برگشت این قانون را اجرا خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: اگر اجرا نشود، ما هم اجرایی نمی‌کنیم. هم باید در بازی رفت اجرایی شود و هم در بازی برگشت.

این جذابیت زیادی دارد که تیم‌ها امتیاز میزبانی خودشان را داشته باشند و دربی هم ۹۰ به ۱۰ شود، اما هنوز مشکلاتی وجود دارد و بلیت فروشی هنوز به درستی انجام نمی‌شود. با این حال باید شرایط بهتر شود.

من از هواداران‌مان هم یک بار دیگر تشکر می‌کنم که از سایت بلیت خریدند، به ورزشگاه آمدند و همکاری کردند. ما هم نیاز به همکاری دو جانبه از سمت هواداران‌مان و شرکت توسعه نیاز داریم و امیدوارم که این وضعیت روز به روز بهتر شود.

خلیلی درباره اینکه گویا در بازی با صنعت نفت تماشاگری هم بدون بلیت وارد ورزشگاه نشده است، یادآور شد: قبلاً هم گفته بودیم بدون بلیت به ورزشگاه نیایند.

به‌هرحال بیشتر آن‌ها هم گوش کردند و بدون بلیت به ورزشگاه نیامدند. بلیت‌فروشی یک منبع درآمد هم برای باشگاه است که با بلیت‌فروشی حساب باشگاه را شارژ می‌کنند تا درآمدی هم حاصل شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1398/06/28
كسي از نظر نخواست ....جسد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج