بوکسور میان وزن ایران تاریخ‌سازی می‌کند؟
۹۰۸۰۴۲
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۸
۵۶۴۲ 
بوکسور میان وزن تیم ملی ایران در صورت کسب پیروزی در مبارزه مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جهانی، تنها مدال آور تاریخ ایران در این مسابقات می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: بوکسور میان وزن تیم ملی ایران در صورت کسب پیروزی در مبارزه مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جهانی، تنها مدال آور تاریخ ایران در این مسابقات می‌شود.

در ادامه رقابت‌های بوکس قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در روسیه، امروز (دوشنبه ۲۵ شهریور ماه) دو بوکسور اوزان ۷۵ کیلوگرم و مثبت ۹۱ کیلوگرم ایران مقابل رقبای خود به روی رینگ رفتند که یک برد و یک باخت حاصل کار آن‌ها بود. این اتفاق در حالی است که بوکسور میان وزن ایران می‌تواند با برتری در مبارزه بعدی خود تاریخ‌سازی کند.

بوکسور میان وزن ایران تاریخ‌سازی می‌کند؟

به این ترتیب شاهین موسوی بوکسور وزن ۷۵ کیلوگرم ایران با برتری مقابل "تانگلاتیهان" از چین به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کرد.

نماینده ایران در صورت پیروزی در دیدار بعدی خود به نخستین بوکسور مدال آور تاریخ بوکس ایران در مسابقات جهانی تبدیل خواهد شد. موسوی پیش از این موفق به شکست بوکسورهایی از چین تایپه و فلسطین شده بود.

موسوی روز چهارشنبه هفته جاری در مرحله یک‌چهارم نهایی باید مقابل "اومیر مارسیال" بوکسور پرافتخار فیلیپینی قرار بگیرد.

اما ایمان رمضانپور نماینده وزن ۹۱+ کیلوگرم ایران امروز با شکست در پایان سه راند مقابل "روگاوا" بوکسور اوکراینی، از دور مسابقات کنار رفت.

پیش از این مسلم مقصودی، سجاد کاظم‌زاده، احسان روزبهانی و محمد شوریان با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت‌ها خارج شده بودند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج