رضایی: روزی ترامپ را محاکمه می‌کنیم
۹۰۸۲۷۲
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
۶۰۳۲ 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: ما به کنار رفتن «بولتن» قانع نیستیم، روزی خواهد رسید که ترامپ را محاکمه کنیم.

خبرگزاری ایلنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: ما به کنار رفتن «بولتن» قانع نیستیم، روزی خواهد رسید که ترامپ را محاکمه کنیم.

 محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز (سه شنبه) در گردهمایی شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی در شهرستان آبعلی، گفت: امسال از سال های تعیین کننده انقلاب اسلامی است. همه‌ی سالهای انقلاب اثر گذار و مهم بوده اما امسال ویژگی های خاص خودش را دارد. امسال شیطان بزرگ و دشمن همیشگی ملت ما به مبارزه ملت ایران برای رویارویی جدید آمده است.

وی ادامه داد: زمانی بود که آمریکایی ها فقط در عرصه نظامی به جنگ ملت ها می آمدند. اما امروزه با جنگ فرهنگی و اقتصادی و سایبری جلو می آیند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آن چیزی که ابزارهای سخت آمریکا را بی خاصیت کرد، ملت مومن و فداکار ما بودند،اظهار داشت: ملت ما و جوانان مبتکر و ایثارگر، تجهیزات آمریکا را در اوج فناوری نظامی، بی خاصیت کرده اند و جنگ به میدان های جدید کشیده شده است.

رضایی تاکید کرد: دشمنان خیال می کنند که ایران در این عرصه های نو، ضعیف است. آنها در جنگ نظامی محدود شده اند و به محاصره نیروهای انقلابی ما در منطقه در آمده اند. آنها می خواهند در عرصه اقتصاد و فرهنگ ما و فضای مجازی را محاصره کنند.

وی با بیان اینکه در همه جهان این سوال مطرح است که آیا ایران در این رویارویی در مقابل آمریکاپیروز خواهد شد؟، آیا در صحنه سایبری ملت ایران پیروز خواهد شد؟ آیا محاصره اقتصادی شگسته خواهد شد؟،تاکید کرد: یک میدان جدید از مبارزه و فتح خرمشهری دیگر در میان است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه همه به دنبال تحلیل چگونگی مقابله و ایستادگی ما هستند،خاطرنشان کرد: نتیجه این جنگ های جدید به کجا کشیده می شود؟ حتی آقای ترامپ راضی شده است که سرپایی در مسیر عبور آقای روحانی، با رئیس جمهور ما عکس بگیرد و بگوید مذاکره کردم و برنده شدم.

رئیس جمهور نباید به ترامپ جز با مشت گره کرده نگاه کند

رضایی تصریح کرد: رئیس جمهور ما هم سرپایی و گذری هم نباید به آقای ترامپ جز با مشت گره کرده نگاه کند چرا که هرنوع عکسی که ترامپ بخواهد به عنوان مذاکره سو استفاده کند، خیانت به ایستادگی و انقلاب ماست. این علامت نباید برای دشمن ارسال شود. آنها دنبال این نمایش هستند.

وی با بیان اینکه خوشحال هستم که مقام معظم رهبری امکان هر نوع مذاکره ای با آمریکا را رد کردند و فرمودند ما هیچ نوع مذاکره ای نداریم،تاکید کرد: این فرموده سرآغاز شایسته ای برای نبرد کبیر جوانان ما با شیطان بزرگ است.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: خیلی ها به دنبال این هستند که صحنه ی مبارزه را منحرف کنند و جبهه را طور دیگری تعریف کنند. نیروهای انقلاب باید سلاح ها را به سمت دشمن اصلی نشانه بگیرند. امروز هرچه فریاد داریم باید سر آمریکا بکشیم.

رضایی با بیان اینکه برخی می خواهند تا روز ۱۳ آبان یا ۲۲ بهمن یا انتخابات مجلس کارهایی انجام دهند وافکار عمومی را از دشمن اصلی به جاهای دیگر بکشانند،اظهار داشت: نیروهای انقلاب، ان شا الله با پیروزی خودشان، آنها را ناامید می کنند و نشان خواهند داد که در ایران انقلابی علیه آمریکا رخ داده است.

وی با اشاره به خود گشی یک دختر و حواشی پیش آمده برای آن، گفت: خیلی ها به دختر آبی و نامه یک مسئول و سخنرانی یک مدیر می پردازند تا جبهه اصلی در مقابل هواداران آمریکا و اندیشه ی آمریکایی شکل نگیرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با طرح این پرسش که چه کسانی باید پاسخ گوی نارسایی در فرهنگ و آموزش و پرورش باشند؟ نیروهای انقلاب یا تکنوکرات ها و لیبرال ها؟،گفت: آیا اندیشه ای که در دفاع و امنیت حاکم بوده در اقتصاد و فرهنگ نیز حاکم بوده است؟ کسانی باید درمقابل گرانی و بیکاری و ارزش پول ملی پاسخگو باشند که، سیاست های کلی ابلاغی رهبر انقلاب را در اقتصاد اجرایی نکرده اند؟ چه کسانی عمل نکرده اند؟ مدافعان سیاست سرمایه داری و تکنوکرات ها باید پاسخگو باشند.

رضایی با بیان اینکه انهایی که عامل مشکلات اقتصادی طی سی سال اخیر بوده اند متهم ردیف اول هستند،تاکید کرد: عده ای جبهه های انحرافی برای جوانان ایجاد می کنند. امسال اوج مبارزه ملت ایران با تکنوکرات ها و لیبرال هاست. سیاست های کلی نظام که عمل نشده را مطابه کنید و پاسخ بخواهید.

برجام اوج پیروزی اندیشه دولتی ها و مجلسی‌های لیبرال بود

وی با بیان اینکه اگر مجلس انقلابی داشتیم به محض خروج ترامپ از برجام، باید اطلاعیه می دادند و از دولت می خواستند که دولت انقلابی تشکیل و روحیه انقلابی را در کشور حکم فرما کنند،افزود: برجام اوج پیروزی اندیشه دولتی ها و مجلسی های لیبرال بود که با خروج آمریکا از آن، بر باد رفت.

خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی باشد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آقایان هوادار غرب، آن سرمایه هایی که قرار بود وارد کشور شود کجا رفت،گفت: آن تکنولوژی های که قول داده بودید چه شد؟ در سی سال فقط تردید و انحراف در اقتصاد ایجاد کردند و حالا بدهکاران، طلبکارانه انگشت اتهام را به سمت نظام نشانه رفته اند! خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور ما باشد.

رضایی تصریح کرد: اروپایی ها، آقای مکرون را جلو فرستاده اند که به آقای ترامپ بگوید که زحمات چهل ساله ی غرب را به باد ندهد و بگذار اقتصاد ایران در تردید و بلاتکلیفی بماند. آنها به ترامپ گفتند که قرار است یک تماس تلفنی بین ایران و آمریکا باشد و پانزده میلیارد دلار به ایران داده شود ولی بقیه تحریم ها سرجای خودش باشد و بهانه ای شود برای کنارماندن نیروهای انقلابی. آنها دست بردار نیستند. رهبری و نیروهای انقلاب با این ماجرا موافق نیستند.

وی همچنین تاکید کرد: جبهه انقلاب را باید سامان داد و از اقدامات پراکنده پرهیز کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری اینکه سال اول جنگ ارتش عراق از مرزهای ایران عبور کرد و جنگ را به شهرهای ایران کشاند و دو سه میلیون نفر از شهروندان ما را آواره کرد،افزود: مدیریت لیبرالی کشور و جبهه ها با دست آقای بنی صدر بود. چهار حمله بزرگ انجام داد و در هر چهار حمله شکست خورد.

رضایی می گوید: در ۱۴ اسفند ۵۹ با یک سخنرانی علیه نهادهای انقلابی، جنگ داخلی جدیدی را طراحی کرد. نیروهای انقلاب معطل نکردند و با ابتکار و خلاقیت مردم را به جبهه ها آوردند و تیپ و لشکر تشکیل دادند. در هنگام آزادسازی شهرها، برخی گفتند: چرا باید سپاه تیپ و لشکر داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: احمد آقا با من تماس گرفت و گفت امام فرمودند که از من تقاضای تشکیل سه نیرو کنید. با اندکی محافظه کاری درخواست سه سپاه را نوشتم. اما حضرت امام(ره) در فرمانشان تاکید کردند که نیروهای زمینی، هوایی و دریایی را با قدرت تشکیل دهید.

استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: اگر این نیروها نبودند می توانستیم موشک و نیروی دریایی داشته باشیم؟ میتوانستیم پهپاد پیشرفته آمریکایی را ساقط کنیم؟

رضایی با اشاره به اینکه در سالهای ابتدایی جنگ، نیروهای سپاه هرکدام در یک گوشه ای از جبهه ها پراکنده بودند اما یک سال بعد این نیروها در کنار هم به آزادسازی خرمشهر و دیگر مناطق رسیدند،گفت: همه ی این نیروها از هسته های جوانان توانمند تشکیل شدند تا زمانی که این تشکل ها سازمان پیدا نکردند، نتوانستیم موفق شویم.

وی اظهار داشت: امروز هم هیچ کسی برای بچه های انقلاب کارت دعوت نمی فرستد و فرش قرمز پهن نمی کند. خودمان باید در جبهه سایبری، فرهنگی و اقتصادی، جبهه قدرتمند انقلاب را تشکیل دهیم و مشکلات اقتصادی مردم را حل کنیم دراینصورت خواهید دید که از همه جای جهان، همراه و طرفدار پیدا می کنید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: باید به رشد شیوه ها و فن آوری‌های سایبری توجه کنیم. رشد رسانه ها از رسانه های مکتوب، تا سایت ها از فضای مجازی تا تصویر و صداها باید مد نظر باشد. باید محتواها متمرکز و غیر تکراری باشند.

رضایی با بیان اینکه ما به کنار رفتن آقای بولتن قانع نیستیم، روزی خواهد رسید که ترامپ را محاکمه کنیم،گفت: اگر فضای کشور ضد آمریکایی و ضد لیبرالی شود، مجلس انقلابی تشکیل خواهد شد و این پیام مخابره خواهد شد که ملت ایران، یکبار دیگر، آمریکا را شکست داده است، برای این کار در لشکر سایبری، اتاق فکر متمرکز نیاز است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 51
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1398/06/26
بله آب هم در صفر درجه میجوشد!!!
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
خخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
خخخخخخخخخخخ خخخخخخ مابقی روسای جمهور آمریکا از الان عفو خوردند فقط ترامپ افتاده تو تور خخخخخخخ هیات منصفه قیام کند لطفا
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1398/06/26
یه زمانی داشتین بوشو محاکمه میکردین....فعلا اونو محاکمه کنین این پیش کش
پاسخ ها
رزمنده وجانبازجنگ ۸ساله
United Arab Emirates
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
شمابایددردادگاه عدل خدامحاکمه شوید که باسومدیریتتان فقروفسادوناعدالتی رابرجامعه حاکم کردید
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
موافقم
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/06/26
آقای رضائی آن روز را نه تو میبینی ونه من ونه ترامپ چون همه مان عازم آن دنیا هستیم
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
دقیقا
United Arab Emirates
15:02 - 1398/06/26
مگه ان هم دزدی و اختلاس میکنه
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
لایک
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/06/26
مردم دارن تو این اقتصاد نابسامان فلج میشن اونوقت شما فکر انتقام از ترامپ .به فکر مردم باشید
United Arab Emirates
15:03 - 1398/06/26
همین طرز فکر داشتی که ده بار شرکت کردی برا ریاست جمهوری کلا یه میلیون رای نیاوردی..
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
آفرین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
خخخخ گل گفتی..
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/06/26
من جات بود البته خدا نکنه ،فقط از خدا میخواستم عاقبتمو بخیر کنه .تو این شرایطی که هستید فکر نکنم امیدی باشه
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/06/26
من به‌ پیشگوئی های سردار ایمان دارم، تا حالا هرچی گفته درست از آب درآمده
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
یکیشو مثال بزن
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1398/06/26
اقای رضایی به ملت توهین نکن ؟اتفاقا مجلس و دولت منتخب ملت است و شما و امثالهم مورد تنفر ملت ؟
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
موافقم
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1398/06/26
چه حرفهایی اخه توکی هستی
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1398/06/26
ما باید جیمی کارتر را محاکمه کنیم
چون باعث شد که شما که معلومات نظامی نداری
فرمانده بشی
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/06/26
جای همه چیز عوض شده !
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1398/06/26
من حوصله ندارم به حرف های کهنه رضای گوش کنم دنیا پیش رفت کرده ما با مسعولانی مثل رضای عقب کرد کردیم
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/06/26
همه ما روزی محاکمه خواهیم شد البته در پیشگاه عدل الهی .مخصوصا کسانی که با بیت المال مسلمین سرو کار دارند واحدهای دین داری ومسلمانیشان گوش فلک را کر کرده است
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1398/06/26
خودت تنهایی یا کمک هم داری
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1398/06/26
اقای رضایی شما چرا.... مگه شما هم قاضی شدید
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1398/06/26
توروخدااز روی سیری شکمت حرف نزن محسن جان
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1398/06/26
اول دز د ها وخانیین به ملت را محاکمه فرمایید ترامپ را هم ملتش محاکمه میکنند
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1398/06/26
گور پدر ترامپ آشغال و جانی . سردار رضایی عزیز شما اول کشور را از لوث وطنفروشان و اختلاسگران و دزدان بیت المال پاک کن . ضربه ای که این افراد به کشور زده و میزنن در طول تاریخ هیچ دشمنی نزده
Germany
16:51 - 1398/06/26
دقت کردید رضایی اصلا دوست نداره کشور آرامش سیاسی داشته باشه.هرموقع احساس میکنه از لحاظ سیاست خارجی پیشرفتی هست سریع یه پارازیتی میندازه.
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/06/26
اقای رضایی.شما لطف کنید هم بازیهای داخلی ترامپ را محاکمه
کنید .خودش پیش کش
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1398/06/26
لطفاً جنس از موتوری نگیرید ، قاطی می فروشه نامرد
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/06/26
خدایی چی زدی تو ؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1398/06/26
لطفاً برای اثبات این ادعا! ابتدا اگر توانستید از پس پادوهای داخلی که صدها برابر ترامپ ضربه زده اند برآیید!
تحریم های آمریکا بهانه است
سرقت های نجومی نشانه است
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/06/26
یعنی فقط خدا میدونه کی توهم میخواد دست از سر مسئولین ما برداره
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1398/06/26
علت نجابت بی حد و حصر مردم در این وضعیت نابسامان! خجلت زده بودن و شرمندگي اکثریت کم دان در رای دادن به رییس جمهور محترم روحانی است و عموم مردم برای مصلحت کشور شرایط کنونی را تحمل می کنند.
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/06/26
خدایی سردار یکم به فکر خودت باش اینها همه فشار عصبی و کاریه چند روز برو مسافرت ...بعد که حالت بهتر شد یقین دارم دیگه ترامپ و محاکمه نمیکنی
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1398/06/26
شما اختلاسگرای زالو صفت را محاکمه کن ترامپ پیشکش
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1398/06/26
قرار بود ۱۰۰۰ اسیر امریکایی بگیری و در قبالش از مریکا پول بگیری چی شد؟؟؟؟ ترامپ پیشکشت!!!!!»
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1398/06/26
اونای که نظر دادن معلومه همشون اهل عمل و نعشگی هستن چون ذهنشون اونورا کار میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
تو معلومه کله ت گرمه ، که حرفهای اینو قبول می کنی
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1398/06/26
شما با حقوق های چند ده میلیونی ایستادین یا مردم بدبخت بیکار بیچاره
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1398/06/26
آره دقیقا مثل جریان کاخ سفید و حسینیه کردید
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1398/06/26
آره دقیقا مثل جریان کاخ سفید و حسینیه کردید
India
21:54 - 1398/06/26
خدا خبرت بده چقدر خندیدم خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1398/06/27
آقای رضایی هر از گاهی طنزشون گل میکنه و دل مردم رو شاد میکنن، خدا قوت
-
11:00 - 1398/07/02
چه غلتاشمابايدمحاکمه بشيدچون جوانان ايران رادرجبهه بدون برنامه ريزى به کشتن دادى
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج