یک ادعا: مسعود رجوی در عربستان مُرده است
۹۰۸۳۰۸
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
۷۸۸۴ 
«علی حسین نژاد» مترجم قدیمی و سابق در بخش روابط خارجی سازمان منافقین (مجاهدین خلق) و سرکردگانش در عراق تأکید کرد که سازمان منافقین به دلیل حالت های جدایی از این سازمان در آستانه فروپاشی است.

جماران به نقل از وبسایت عراقی اشرف نیوز: «علی حسین نژاد» مترجم قدیمی و سابق در بخش روابط خارجی سازمان منافقین (مجاهدین خلق) و سرکردگانش در عراق تأکید کرد که سازمان منافقین به دلیل حالت های جدایی از این سازمان در آستانه فروپاشی است.

وی تأکید کرد که سازمان منافقین از فاش شدن پرونده حقوقی اش و حجم نقض حقوق بشر که مرتکب شده است به شدت می ترسد.

حسین نژاد که جنایت های سازمان تروریستی منافقین را رصد می کند در پاسخ به پرسشی درباره ارائه این سازمان به عنوان جایگزین نظام حاکم بر ایران گفت: این ها همه توهم و سخره برانگیز است و نشان دهنده یأس سازمان است. این سازمان پایگاه مردمی خود را داخل و خارج از ایران از دست داده است.

وی به دلیل جدایی خود از سازمان منافقین اشاره کرد و افزود: من از سازمان به این دلیل جدا شدم که این سازمان از یک سازمان سیاسی ضد امپریالیسم و دشمن آمریکا بر اساس استراتژی سازمان که موسسان آن در دوران رژیم شاه تدوین کردند به گروهی تبدیل شد که در خدمت امپریالیسم به رهبری آمریکا شده است.

علی حسین نژاد در پاسخ به پرسشی درباره «مسعود رجوی» رهبر منافقین که از سال 2003 تا کنون ناپدید شده است نیز گفت: سازمان منافقین اخیرا در کنفرانسی که به مناسبت 55 امین سال تأسیس اش برگزار کرد به مرگ مسعود رجوی اذعان کرد.

وی تأکید کرد: رجوی به عربستان فرار کرد و در همین کشور مرد.

حسن نژاد در این گفت و گو تصریح کرد: بی تردید مسعود رجوی به عربستان فرار کرد و در آن جا مُرد. اگر این چنین نبود یک مسئول عربستانی در سال 2017 در جریان کنفرانس سازمان منافقین در پاریس مرگ مسعود رجوی را اعلام نمی کرد.

در جولای 2016 «ترکی الفیصل» رئیس اسبق سازمان اطلاعات عربستان در سخنرانی اش در کنفراس سازمان منافقین در پاریس به مرگ مسعود رجوی اشاره کرد. وی چندین بار در اشاره به مسعود رجوی کلمه «مرحوم» را تکرار کرد.

وی درباره دلیل پنهانکاری درباره مرگ مسعود رجوی نیز گفت: سازمان منافقین مرگ وی را از بیم فروپاشی سازمان و جدایی های در صفوف سرکردگانش، درباره مرگ مسعود رجوی پنهانکاری می کند.

شایان ذکر است که از سال 2003 هیچ گونه اطلاعاتی درباره مکان اقامت مسعود رجوی منتشر نشده است. وی از زمان ورود نیروهای آمریکایی به عراق حتی در هیچ گونه فیلمی ظاهر نشده و هیچ گونه نوار صوتی از خود بیرون نداده است؛ امری که زمینه را برای تقویت احتمال مرگش مهیا می کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
-
16:47 - 1398/06/26
الهی شکر که مرده این مرد جنایتکار چه خونهایی که از این ملت نخریده است.
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/06/26
اینهم دروغ است . سخن راست از زبان منافق محال است .
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1398/06/26
سگ هار فرقی بین مرده و زنده اش وجود ندارد امیدوارم طرفدارانش در جهنم با او محشور شوند
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1398/06/26
بدرک اسفل السافلین که مرد..
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/06/26
وجدانا حیف وقت نیست که در مورد این سگ حرف میزنید.. سازمان مجاهدین منفورترین سازمان توی دنیا محسوب میشه حتی منفورتر از داعش هستند... از بس آدمهای پست و کثیفی بودند و هستند...
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1398/06/26
در اصل سقت شد لعنت به مجاهدین خلق یا منافقین
پاسخ ها
ی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
'''''به درک '''' !
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1398/06/26
عربستان دیدن ازدرد بخاری بلند نمی شود کشتن اش بدرگ واصل شد
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/06/26
خدا عذابش و زیاد کنه خیانتکار کثیف
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1398/06/26
خدا عذابش و زیاد کنه خیانتکار کثیف
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج