شروع ضعیف برای لمپارد در لیگ قهرمانان
۹۰۸۵۷۹
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
۱۶۶۱ 
فرانک لمپارد اولین مربی تاریخ چلسی است که در نخستین حضور به عنوان سرمربی در لیگ قهرمانان شکست می‌خورد.

ایسنا: به نقل از تایمز، چلسی در استمفورد بریج با والنسیا بازی کرد و یک بر صفر مغلوب شد. رودریگو با گلزنی در دقیقه ۷۴ پیروزی را برای خفاش‌ها به ارمغان آورد. به این ترتیب اولین حضور لمپارد در دنیای مربیگری در لیگ قهرمانان با شکست به پایان رسید.

لمپارد اولین مربی در تاریخ چلسی شد که در نخستین تجربه مربیگری خود در لیگ قهرمانان شکست می‌خورد. پیش از او ۱۱ سرمربی در نخستین تجربه مربیگری در لیگ قهرمانان شکست نخورده بودند که شامل ۱۰ برد و یک تساوی بوده است. تنها جان لوکا ویالی بود که در سال ۱۹۹۹ در نخستین تجربه اروپایی خود با این تیم برابر میلان به تساوی رضایت داد.

البته در این دیدار چلسی صاحب یک ضربه پنالتی نیز شد ولی راس بارکلی این ضربه را از دست داد. هر چند لمپارد بعد از بازی با حمایت از این بازیکن گفت اشکالی ندارد که بارکلی این پنالتی را از دست داده است و او پنالتی زن اول تیمش باقی خواهد ماند.

لمپارد همچنین به این نکته اشاره کرد که تیمش موقعیت‌های خوبی برای گلزنی در این دیدار داشت و حداقل حق تیمش در این دیدار یک تساوی بود ولی قهرمان فصل قبل لیگ ارپوا در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آنهم در خانه شکست خورد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج