ساموئل اتوئو؛ از توصیه به گریزمان تا رویای بزرگ
۹۰۹۰۲۵
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
۳۹۲۷ 
ستاره سابق بارسلونا توصیه ای به آنتوان گریزمان داشت. او همچنین می خواهد به عنوان مربی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را هم تجربه کند.

ایسنا: به نقل از رادیو بارسلونا، ساموئل اتوئو بهترین دوران فوتبال خود را در بارسلونا پشت سر گذاشت و توانست با این باشگاه عناوین و افتخارات زیادی به دست آورد. این بازیکن کامرونی چند روز پیش برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

او درباره باشگاه سابق خود سخن به میان آورد و از رویای بزرگ خودش هم گفت.

اتوئو درباره آنسو فاتی ستاره جوان بارسلونا که تنها ۱۶ سال سن دارد، گفت: او نشان داده که می تواند به بازیکنی بزرگ تبدیل شود. فاتی بازیکن بسیار خوبی خواهد شد. او شخصیت لازم برای رشد و درخشش را دارد. برای این بازیکن بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم که در درجه نخست مصدومیت از او دور باشد.

او درباره آنتوان گریزمان هم گفت: او در بهترین باشگاه جهان بازی می کند. گریزمان شروع خوبی با بارسلونا داشته است. ما به عنوان هواداران بارسلونا از حضور او در میدان لذت می بریم. توصیه ای به گریزمان دارم و آن اینکه از حضور در بارسلونا لذت ببرد. او نباید خود را در معرض هیچ فشاری قرار دهد چرا که بازی در بارسلونا یک فرصت بی‌نظیر است که باید از آن نهایت استفاده را ببرد.

اتوئو در پایان از رویای خود بعد از خداحافظی از فوتبال گفت: " فعلا که در قطر کنار ژاوی هستم. می خواهم برای مدتی در کنار خانواده استراحت کنم و بعد از آن به دنیای مربیگری رو آورم. می‌خواهم نخستین مربی سیاه پوستی شوم که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. دوست دارم تیمم مثل تیم گواردیولا زیبا بازی کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج