کمالوند: مگر خونِ بچه‌های تهران رنگین‌تر است؟
۹۰۹۳۷۳
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
۱۱۴۱۴ 
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تأکید کرد تیمش در مصاف با سایپا سه یا چهار فرصت گلزنی را از دست داده است.

خبرگزاری تسنیم: فراز کمالوند، سرمربی پارس جنوبی پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: از مسئولان استان بوشهر و شهرستان جم تشکر می‌کنم. خدا را شکر می‌کنم در دومین دیدار خانگی خود، یک پیروزی خوب به دست آوردیم. فکر می‌کنم همه تماشاگران از دیدن این مسابقه لذت بردند. ما در این مسابقه سه یا چهار فرصت صد درصد گلزنی را از دست دادیم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم بعد از گل سومی که به ثمر رساندیم بچه‌ها حریف را دست کم گرفتند و این از لحاظ حرفه‌ای خوب نیست و ما این موضوع را حتماً به بازیکنان در تمرینات گوشزد می‌کنیم. زمانی که بازی سه بر صفر شد فکر می‌کنم بچه‌ها از روی شکم‌سیری کار کردند اما به هر حال خدا را شکر می‌کنم که این پیروزی نصیب ما شد و این برد را به هوادارانمان و روح مسلمی‌پور(هوادار فقید پارس) تقدیم می‌کنیم.

کمالوند: مگر خونِ بچه‌های تهران رنگین‌تر است؟

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره حاشیه‌سازی‌ها و اعتراضات سرمربی سایپا به داور مسابقه گفت: در بازی قبلمان نیز در سیرجان یک جنجال به پا کردند و الکی گفتند که دنده بازیکنشان شکسته است اما این بازیکن امروز مقابل تراکتور بازی کرد که ما بابت آن خدا را شکر می‌کنیم. لیگ ما لیگ حرفه‌ای است و نمی‌دانم دوستان به چه چیزی اعتراض دارند. پنالتی اظهرمن‌الشمس است و هم داور وسط و هم داور پشت دروازه به خوبی روی صحنه مشرف بود و پنالتی گرفتند؛ ضمن اینکه در این بازی گلی که ما به ثمر رساندیم نیز سالم بود.

کمالوند درباره عملکرد داور این مسابقه تصریح کرد: حاج ملک یکسال بود که به دلیل پارگی رباط صلیبی قضاوت نکرده بود اما امروز عالی قضاوت کرد و من به او تبریک می‌گویم زمانی که ما در هفته اول به پرسپولیس باختیم رفتیم و به آنها تبریک گفتیم و باختمان را به گردن کسی نینداختیم؛ زمانی که می‌بریم و سرمست می‌شویم باید در شکست‌ها نیز بپذیریم که این اتفاق رخ داده و نباید نتیجه را به پای داور بگذاریم. تیم داوری بازی قبل نیز در سیرجان بسیار عالی سوت زد و امروز هم داور فوق‌العاده بود و فکر می‌کنم دوستان به او کم‌لطفی کردند.

وی درباره عملکرد محمد ابراهیمی و اینکه به نظر می‌رسید او شرایط خوبی در این بازی نداشت عنوان کرد: محمد نزدیک به 40 روز نتوانست به دلیل آسیب‌دیدگی‌اش با تیم تمرین کند و از فرم ایده‌آل خود خارج شده بود اما من از عملکرد او در این بازی راضی بودم. مخصوصاً که او در سیرجان فوق‌العاده ظاهر شد و بهترین بازیکن ما بود.

سایپا امروز بازی مستقیم ارائه می‌داد و این باعث شده بود تا جذابیت بازی کم شود. هر چند که ما امروز هم از ابراهیمی راضی بودیم هر چند که او هنوز صددرصد سلامتی‌اش را به دست نیاورده است. او در بازی قبل با پای مصدوم بازی کرد و امروز نیز در غیاب خالقی‌فر عملکرد خوبی داشت. علاوه بر این فکر می‌کنم به جز بردی که امروز به دست آوردیم مردم از نوع بازی ما راضی بودند و امیدوارم این روال در آینده نیز ادامه پیدا کند.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره اینکه در صحنه‌هایی دیده شد که بازیکنان پارس به داور اعتراض می‌کردند، افزود: بچه‌های ما زمانی که دیدند تیم حریف می‌خواهد به سمت داور برود و اعتراض کند به سمت داور رفتند تا اجازه این کار را ندهند. هر چند ما اعتقاد داشتیم گلی که به ثمر رساندیم نیز سالم بود اما از این بابت اعتراضی نداشتیم.

کمالوند افزود: باید یک چیز را بپذیریم که داور نیز یک انسان است و می‌تواند اشتباه کند. اولین چیزی که من از بازیکنانم بعد از سوت داور توقع دارم این است که ادب را رعایت کنند و با هر سوت اعتراض نکنند. در بازی با ذوب‌آهن حقمان خورده شد و باید آن بازی را می‌بردیم اما آخر بازی گفتم که اتفاقات را از مجاری قانونی پیگیری می‌کنیم. مربی، بازیکن، هوادار، یگان ویژه و ... عوامل برگزاری مسابقه هستند و هر یک باید وظایف خودشان را انجام بدهند. من فکر می‌کنم رفتارهایی که در کنار زمین پیش می‌آید درست نیست.

وی درباره اینکه وزارت نفت اعلام کرده که دیگر کمکی به باشگاه‌های زیرمجموعه‌اش از جمله پارس جنوبی نمی‌کند، تصریح کرد: باید درباره آقای زنگنه انصاف به خرج بدهیم. من ایشان را مقصر نمی‌دانم. نمایندگان مجلس در سال‌های پیش مصوبه‌ای تصویب کردند که به وزارتخانه‌ها اجازه کمک به تیم‌هایشان در رده قهرمانی نمی‌دهد. با این وضعیت حالا نمایندگان شهرها می‌روند به وزیر می‌گویند که چرا به باشگاه‌ها پول نمی‌دهند؟

کمالوند افزود: اشکال از زنگنه نیست و این قانون است. باید یک کارگروه تشکیل شود و این قانون تغییر پیدا کند چون در عسلویه، جم، آبادان و مسجدسلیمان به غیر از فوتبال چه چیز دیگری وجود دارد؟ آیا شهربازی یا سینمای مدرنی وجود دارد؟! گاز و نفت برای اینجاست و هوای آلوده و سموم نیز برای اینجاست بنابراین باید هزینه هم اینجا باشد اما نصف خیابان‌های اینجا آسفالت نیست.

این انصاف نیست و باید عدالت اجتماعی در همه شهرها وجود داشته باشد. خانه من در تهران است و منصفانه نیست که بهترین شرایط در آنجا وجود داشته باشد. پنج بیمارستان در اطراف خانه ما وجود دارد اما اینجا برای تهیه یک MRI مشکلات زیادی است. اگر برای برگزاری یک بازی فوتبال دو ساعت و دو ساعت قبل و بعد از بازی را در نظر بگیریم و طول هفته که مردم درگیر فوتبال هستند کنار بگذاریم ببینید چند ساعت مردم جم، مسجدسلیمان و آبادان سرگرم فوتبال می‌‌شوند و چه زمانی اوقات فراغت آنها پر می‌شود.

بچه‌های اینجا اگر فوتبال نباشد چه کار کنند؛ بروند به سمت اعتیاد؟ بچه‌ها باید به استادیوم بیایند. من به باشگاه نیز گفتم تا جایی که می‌شود بلیت را ارزان کنند تا مردم بتوانند به ورزشگاه بیایند این حداقل چیزی است که می‌توان برای آنها فراهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: ما دو شب پیش به خانه هوادار فقیدمان در روستایی دور افتاده که چسبیده به پالایشگاه است رفتیم اما وضع چرا باید اینطور باشد؟ وزیر نفت اهل اینجا نیست اما نماینده‌ای که اهل جم، بوشهر، آبادان و نفت مسجدسلیمان است چرا باید چنین قانونی را تصویب کند؟ آنها نمی‌گویند وقتی یک تیم به لیگ برتر می‌آید چه کسی باید از آن حمایت کند. اگر این فوتبال نباشد مردم در این شهرها چه کار کنند. در وهله اول نمایندگان مجلس باید این مشکل را حل کنند. اینکه اجازه ندهند چراغ فوتبال در این شهرها خاموش شود حداقل کاری است که می‌توان برای مردم انجام شود.

"هزینه‌هایی برای باشگاه پارس می‌شود که می‌توان این هزینه‌ها را برای ساخت بیمارستان و دیگر امکانات خرج کرد اما با این حال برای بازیکنان بومی جم چرا کارت بازی صادر نمی‌شود؟" کمالوند در پاسخ به این سوال تصریح کرد: این موضوع در دنیای حرفه‌ای جایی ندارد. شما ببینید در تیم بارسلونا چند بازیکن از ایالت کاتالان وجود دارد یا در اصفهان چند بازیکن اصفهانی وجود دارد. هر وقت که در اینجا آکادمی و مدرسه فوتبال خوب وجود داشته باشد می‌توان انتظار زیادی داشت. شما خودتان می‌گویید که پارس جنوبی سه سال است که لیگ برتری شده اما فوتبال خم رنگ‌رزی نیست که بازیکن را به درون آن برد و از او بازیکن ساخت.

لیگ برتر حرفه‌ای است و بازیکن برای بازی در آن باید مراحل زیادی را طی کند اما این چه ربطی به ساخت بیمارستان دارد؟ اینجا وظیفه دارند که هم بیمارستان بسازند و هم پارک و سینما و زمین گلف؛ مگر خون بچه‌های تهران از خون جمی‌ها رنگین‌تر است؟ اینکه می‌گویید چرا کارت بازیکنی صادر نشده فکر می‌کنم نه به شما و نه به هیچ‌کس دیگری ربطی نخواهد داشت و این بحث درون تیمی است و هر کسی که خوب باشد کارت بازی می‌گیرد. مگر ما موظف هستیم برای هرکس که شما یا شخص دیگری می‌گوید کارت صادر کنیم؟

وی ادامه داد: محض اطلاعتمان می‌گویم 8 نفر از بچه‌های این منطقه در کنار تیم بزرگسالان ما هستند اما شما توقع دارید که ما دخسوس را بیرون بگذاریم و یک جوان از همین منطقه را درون دروازه بگذاریم و پنج گل دریافت کنیم. اگر اینطور باشد خود شما می‌آیید و می‌گویید چرا ما پنج گل دریافت کردیم.

فوتبال نیاز به بستر مناسب دارد و شاید برای این کار به 10 تا 20 سال زمان احتیاج باشد تا چند بازیکن خوب در این شهر رشد کنند. فوتبال با سایر رشته‌ها متفاوت است. من دیروز سر تمرین امیدها بودم و همه بازیکنان را پیگیری می‌کنم. اگر کسی مدنظر من باشد حتماً به تیم بزرگسالان دعوت می‌شود اما اینکه بخواهیم یک تیم خانوادگی تشکیل بدهیم چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد و هرکس به اندازه توانایی دارد از او استفاده خواهیم کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1398/06/30
درود بر اقای کمالوند که کمی از مشکلات را گفت ولی ایا گوش شنوایی وجود داره . وقتی نماینده ای که از دل جامعه بیرون میاد و منتخب مردمه ، به محض ورود به مجلس به فکر ثروت اندوزی برای خود و چند نسل بعدش هست میشه از دیگران توقع داشت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
سلام درود برشم میشه بگین اون نماینده مجلس از کجا رای اورده یا تهرانیها به رای دادن بیاد مجلس نماینده مجلس شهر خودتون چکارکرده برای شما دوست من بیشتر رای دهنده قشر کارگر هستیم چرا ۵تا نماینده کارگر تومجلس نداریم که راجب حق کارگر صحبت کنه فقط یاد گرفتیم فقط راجب تهران صحبت کنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
بله آقای کمالوند رنگین تر است تازه فهمیدی ؟ اینهمه تبعیض که بین یچه های تهران وبچه های شهرستان پس برای چیه ؟ خون اونا رنگین تره دیگه اینکه حالا فوتباله نمیدونم کی ولی تهران یکروزی چوبش و میخوره این ترس و دلهره مردم تهران از زلزله ۹۶ و اونجوری فرار کردنشون‌سمت شمال بخاطر همین بود هر ۱۰۰ سال زلزله مرگباری میاد تهران اما زمین شناسان احتمال اینکه این زلزله تهران یا استانبول ترکیه بیاد و پیش بینی کردن خود مردم تهرانم میدونن چقدر تا خرخره شهرشون غرقه کثافته آخرشم به همون شمالیا و شهرستانیا بیشتر از همه فحش میدن
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1398/06/30
جناب کمالوند اتفاقا در تهران افراد شهرستانی مثل شما فراوانند و ما تهرانیهای قدیمی همه در حاشیه شهر زندگی میکنیم. از وقتی پول مفت به آدمایی مثل شما داده شد اومدید تهرونی شدید و بالای شهر کیف کردید و حالا فخر میفروشید که اطراف خونه شما ده تا بیمارستان هست. این به خاطر بی در و پیکر بودن مملکته که من باب نمونه توی دهاتی از رانت فوتبال بهترین جای تهران زندگی میکنی و من که اصالتا تهرانی هستم و کارمندم باید به ناچار برم قلعه حسن خان یه واحد آپارتمان بخرم. اینجا بدتر از جم و عسلویه است و یه بیمارستان تا سی کیلومتری نیست. پس حرف مفت نزن بچسب به نوندونی ات.
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1398/06/30
خون بچه های تهران نه ولی خون لنگی ها چون لنگی اند حتما از خون ما تاجیا قرمزتره و وزارتی تره!خخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
خجالت بکش تو هنوز صحت کردن یاد بگیر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
سلام دوست عزیز بخدا خودتهرانی ها ازاین هجمه که بهشن وارد میشن خسته شدن مایاد رفته که کشورایران هستیم ازاقای کمالوند عزیز سوال میکنم دستمزد شما چقدر هست راست میگی با ماهی ۲۰میلون تومان که رقم درشتی برای حقوق بگیران هست کار کن برای مردم خونگرم دست ازسیاه نمایی بردارید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
۸:۵۸
کمالوندی داره در حد رنج سرمربیان حقوق میگیره چرا خودتون و نمیگید شما حاضری یکماه بیای جای من تو شهر ما بری سرکار؟ با امکانات شهر ما تحصیلکرده هم هستم شماها دلتون میخواد کسی نگه بالای چشمنون ابروئه اگه این هجمه است توهینهایی که خودتون میکنید چیه تمسخر بچه های شهرستان چیه
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1398/06/30
متاسفانه هر مدیری که میاد سرکار تمام تقصیرات را گردن مدیر قبلی میندازه تا همین حالا باز هم به مسولین رژیم قبل ایراد میگیرن اما چرا در طی چهل سال تمرکز زدایی نکردید و همه امکانات را در کلان شهرها جمع کردید و اکثر مردم هیچ بهره ای از بیت المال نبردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
مدیری که اختلاص میکنه معلومه چیزی به مردم نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1398/06/30
وقتی این مسایل چرا میشنویم فقط افسوس میخوریم و اشک میریزیم . دنیا در حال پیشرفت و لذت بردن از زندگی و ما هم پسرفت و افسوس زندگی دیگران
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1398/06/30
باسلام خدمت آقای کمالوندشجاع ومرد . این برد را به جنابعالی مردم خونگرم جم بازیکنان تیم کادرفنی و علی عبدالله عزیز تبریک عرض میکنم بخدا جنابعالی باید نماینده مجلس بشی بخدا سرمربیگری برای جنابعالی کمه ولا راست میگی بخدا راست میگی ما مردم آبادان جم مسجدسلیمان وبوشهر نماینده دلسوز نداریم که از ما در مجلس دفاع کنند خاک بر سر نمایندگان بی عرضه ما بخدا قسم وزیر و وزیرا مقصر نیستند ولا اگر نماینده خوب و دلسوز داشتیم این وضع زندگی ما نبود درود بر کمالوند عزیز عشق است ایران و ایرانی
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1398/06/30
اتفاقا خونشون رنگ خاصی نداره اصلا خون ندارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
فقط دارن خون یه کشور و میمیکن از نفت خلیج فارس تا خزر تو جیب تهرانه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
خون ندارن یا دل ندارن؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
چرا زر مفت میزنید منم تهرانم چی دارم که خبر ندارم؟جز آلودگی قسط خونه و گرونی و بدبختی
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1398/06/30
واقعا راست میگه کل خرانه مملکت و استانها اول و بیشترش فقط برای تهران کار میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
دوست من ابن اقای کمالوند از کجا اورده خونه توفرمانیه میخره وزندگی مینکه سیاه نمایی نکن بابا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
انشاالله که ساکن تهران بشی اون تفریحهای که برای خانواده ما هست برای سما بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
شما که تو تهران همه جور امکاناتی دارید برای تفریح هم که هفته ای یه بار میرید کنار دریا دیگه چی میخواید تهرامت باشه برای خودت ما حسرت نداریم نمیخوایم مثل شما تهران نشین بشیم میگیم امکاناتی که تو اون تهران هست بیمارستانها و ...رو به ما هم بدیر صبح نطر گذاشتم سانسور شد جالبه فحاشیهای شما به شهرستانیها منتشر میشه ولی کامنت من نه از زیباشهر قزوین دارم نظر میذارم جایی که نه نقطه صفر مرزیه نه داهات دور افتاده اینجا حتی یک بیمارستان نیست ان شاءالله این سری دیگه سانسور نشه
Singapore
04:01 - 1398/06/30
احسنت به حرف حق واقعا مگر خون تهرانی از بچه های جم وآبادان وبوشهر رنگین ترس چه کسی جوابگی این بی عدالتی باید باشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
باز برید خدا رو شکر کنید تهرانیا به شما توهین نمیکنن نوک تیز حملاتشون لرها و شمالیهان خراب شدنشون به هر بهانه ای هم سر شمالیهاست کمالوند خودش اصالتا لره میدونه چقدر تحقیر میکنن و چقدرخودشون و چقدر خودشون و برتر میدونن تو شهر ما طرف از تهران اومده بود دانشگاه پز متولد تهران بودنش و میداد انگار مثلا دست ما بود تهران به دنیا نیایم یا دست این بود تهران‌ به دنیا بیاد تو با امکانات تهران قبول شدی شهرستان تازه شدی مثل ما ، ما با امکانات شهرمون قبول شدیم خدا ریشه ظلم تهران و بخشکونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
چه خوب میشد هرکسی توشهر خودش میرفت تا تهران میشد شهرستان وماراحت زندگی میکردیم درضمن خونه اقای کمالوند کامراینه تهران است چرا نمیره سهر خودش زندگی کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
امکانات به همه شهرها بدید تا هرکسی بره شهر خودش چطور اینهمه شمالیا بهتون میگن نیاید شمال ناراحتیِ اونا براتون مهم نیست و با پرروئی تمام میرید فحششونم میدید بعد اینجا میگید چه خوب میشد هرکسی میرفت شهر خودش ما راحت زندگی میکردیم‌ ؟! فقط راحتی شما مهمه ؟ کمالوند عاشق چشم و ابروی شما نیست که اومده تهران شهر خودش امکانات تهران و نداره
مجبوری اومده تهران اینم که کامرانیه زندگی میکنه جوانترین سرمربی لیگه از لیاقت خودش و دستمزد خودش تونسته اونجا خونه بخره چند ساله سرمربیه چرا تهرانیهای اختلاسگری که کامرانیه خونه خریدن و نمیگی اونا چه لیاقتی داشتن ؟ کمالوند از حاصل حاصل دسترنج خودش خرید کاری که توی تهرانی نتونستی بکنی و از عقده و حسادت داری میترکی مردم خرم آباد سگشون‌شرف داره به توی پر ادعای تهرانی
Iran, Islamic Republic of
06:39 - 1398/06/30
کی اینو مربی کرد؟
اونو به من نوشون بدید،
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1398/06/30
سلام اقای کمالوند میشه بگین شما ساکن کجا هستین یاد گرفتین همش اسم تهران میارین برای اینکه خودشیرینی تو اون شهر انجام بدین تو تیم صعنت بودین تا من هستم به استقلال نمی بلزیم ولی جام حذفی بدجوری شکست خورد اگه راست میگی دستیارهات ازاون شهری که مربیگری میکن انتخاب کن
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1398/06/30
درد و بلای هر چی پچه تهران بخور تو فرق سرت مردک احمق ما همه ایرانی هستیم هیچ فرقی هم بین هیچکس نیست با این چرت و پرت ها خود را مطرح نکن فقط بگو چه گلی به سر این فوتبال زدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
آره اینجور وقتا که بحث به تهران میرسه همه ایرانی هستیم‌ بقیه وقتا غربتیِِِ شهرستانی و داهاتی و ...ما هستیم شما پایتخت نشینه تهرانی
Sweden
11:17 - 1398/06/30
افکار تفرقه انگیز به منظور پیش بردن کار خود و سو استفاده را عمری است که از ان زخم می خوریم
تو دیگه نه
گر چه استعدادش را داری
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
از نطر شما حرف حق نزن سرت و میبرم
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1398/06/31
درود به شرف کمالوند آفرین لر باشرف حرف دل یه ملت و زدی به نظرم تنها چاره کار فدرالی شدنه ایرانه وگرنه کماکان همین آشه و همین کاسه نجفی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج