کالدرون: می‌خواستم دیاباته را به پرسپولیس بیاورم
۹۰۹۵۹۲
۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
۵۱۱۴ 
سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت:گزینه‌ای که ما برای پرسپولیس به عنوان بازیکن خارجی خریدیم، نهمین گزینه من بود و البته ارزان، امیدوارم آقایان بیشتر از این شکایت نکنند و مثل ما مسئولیت را بپذیرند.

خبرگزاری فارس: گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال در خصوص این بازی و وضعیت تیمش گفت: در واقع این یک افتخار است که من اینجا هستم تا قبل از دربی صحبت کنم. همان قدر که این بازی در داخل کشور مهم است، در سطح جهانی هم مهم است. به عنوان کسی که سال‌ها در فوتبال بودم این بازی به نظرم بازی مهمی است و ما آماده این بازی هستیم و خیلی شوق و اشتیاق داریم که فردا بازی را ببریم.

*‌ زمان می‌خواهیم تا به پرسپولیسی که دوست دارم، برسیم

وی در پاسخ به این سوال که استراتژی تیمش برای مسابقه فردا چیست، ممکن است پرسپولیس برای نباختن وارد مسابقه شود، گفت: برای من بازی هجومی باید یک بازی متعادل باشد. از وقتی لیگ شروع شده گل‌های کمی زده‌ایم و اگرچه در بازی آخر پرسپولیس بهتر از حریفش بازی کرد اما اعتقاد دارم هنوز به زمان بیشتری نیاز داریم. هنوز فرصت می‌خواهیم تا به پرسپولیسی که دوست داریم برسیم. فوتبال هجومی فوتبالی است که در مقابل حریف تعادل داشته باشد. من همان قدر که به تیم استقلال احترام می‌گذارم، به همان اندازه به تیم‌های دیگر هم این احترام را خواهم گذاشت. بازی با تیم‌های بزرگ این قابلیت را به شما می‌دهد که بتوانید باز بازی کنید. من امیدوار هستم فردا شاهد یک فوتبال هجومی در سطح فوتبال ایران باشیم.

* سید جلال در داخل و بیرون از زمین الگوی خوبی است

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص غیبت سید جلال حسینی در بازی فردا تصریح کرد: سید یک بازیکن بزرگ چه در داخل و چه در خارج از زمین است و او همیشه در کنار ما قرار خواهد داشت؛ چراکه الگوی خوبی برای بازیکنان است و همیشه به ما کمک می‌کند.

* برای گل زدن نیاز به بازی‌سازی بهتر داریم

کالدرون در خصوص اینکه جونیور و علیپور تا اینجا عملکرد خوبی نداشته‌اند و چه برنامه‌ای برای خط دفاع استقلال دارید،‌ اظهار داشت: همان طور که قبلا گفتم ما برای گلزنی نیاز به بازی‌سازی بهتری داریم، البته مسئولیت بیشتری روی دوش مهاجمان است. باید سایر خط‌های عقب زمین مثل هافبک‌ها بهتر بازی کنند و ما باید روی این مسئله کار کنیم تا بهتر شویم. وقتی تیم خوب بازی می‌کند، احتمال گلزنی هم بیشتر می‌شود اما برای زدن گل زودهنگام تا اینجا مشکل داشتیم.

* می‌خواستم دیاباته را به پرسپولیس بیاورم ولی باشگاه پول نداشت

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه نشست خبری در خصوص اینکه گفته می‌شود استقلالی‌ها دیاباته،‌ اسماعیلی و... در بازی فردا در اختیار ندارند،‌گفت: از روزی که در ایران حضور پیدا کردم مدام می‌گویند استقلال مشکل دارد و یا مثلا از داور شکایت می‌کنند یا می‌گویند ما مصدوم داریم! اگرچه به حرف من گوش نکردند ولی استقلال 7 بازیکن جدید گرفته و دو خارجی گران‌قیمت در اختیار دارد اتفاقا من می‌خواستم دیاباته را به پرسپولیس بیاورم ولی باشگاه پول نداشت.

* وقتی تیمی 3 بار قهرمان شود به فرزند دیگر کمک کنند تا او هم قهرمان شود!

کالدرون تاکید کرد: وقتی تیمی سه بار قهرمان می‌شود،‌ طبیعی است که به فرزندان دیگر فوتبال ایران کمک بیشتری شود و ممکن است به یک فرزند بیشتر از بقیه کمک شود تا آنها هم قهرمان شوند.گزینه‌ای که ما برای پرسپولیس به عنوان بازیکن خارجی خریدیم، نهمین گزینه من بود و البته ارزان. امیدوارم آقایان بیشتر از این شکایت نکنند و مثل ما مسئولیت را بپذیرند و مرتب داور را محکوم نکنند.

* بیرانوند را در بازی قبل نداشتم ولی شکایتی نکردم

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: همان طور که ما سید جلال را در بازی فردا نداریم، استقلال هم تعدادی بازیکن ندارد اما بازیکنان جایگزینی دارد که به جای غایبانشان استفاده کنند. ما در بازی آخر بیرانوند را نداشتیم ولی من اصلا شکایت نکردم. چون معتقدم مسئولیت تیم بزرگی را قبول می‌کنید، باید آن مسئولیت را بپذیرید.

* بازیکن خارجی گران برای یک تیم است و خارجی ارزانش برای پرسپولیس!

خبرنگاری گفت شما اشاره کردید که مسئولان به یک فرزند بیشتر از بقیه کمک می‌کنند تا آنها هم قهرمان شوند، آیا منظور شما استقلال است که کالدرون پاسخ داد: منظور من این است که تیم‌های زیادی در ایران حضور دارند که وزارت ورزش باید به آنها کمک مالی کند. طبیعی است که این کمک مستقیم صورت بگیرد، ولی فکر می‌کنم شما خودتان متوجه منظور من شدید و همه چیز خیلی واضح است. بازیکن خارجی گران برای یک تیم است و خارجی ارزان برای ما. وقتی چیزی واضح است دیگر در موردش از من سوال نکنید.

* برای دربی سورپرایز ندارم

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس در باره اینکه آیا برای دربی فردا مقابل استقلال سورپرایزی دارد یا نه، تصریح کرد: برای فردا سورپرایزی ندارم هرچند که در دربی کسی از قبل برنده نیست و ما هم سورپرایزی نداریم. من سال‌ها در سطح بین‌المللی فعالیت کردم اما برای بازی فردا سورپرایزی ندارم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/06/30
شرف برانکو از این بیشتره خدایی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
از طرز حرف زدن این شخص آدم خجالت میکشه بجای مار نشیند عقرب کور
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1398/06/30
این یارو داره جفنگ میگه لنگیها پرش کردن
پاسخ ها
موسوی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
بادر من شما کیسه ها عادت دارین همه را متهم کنید و هوچی گری کنید،و تا زمانیکه این عادت بد را دارید رنگ قهرمانی نخواهید دید.خداوکیلی اقای کالدرون عین حقیقت را گفته و چند سالیه کا با هوچی گری و اتهام وزیر ،داور و ... پرسپولیسیه، واقعیت را قبول نمیکنید.نمونه اخرش ،امثال شماها کاری کردین که اقای فغانی از ایران خارج بره و در خارج داوری کنه.اخه کجای دنیا به خاطر ۱۲ ثانیه اضافه گرفتن به داوری و خانواده اش فحاشی کنن.البته از این جور حرفها در مورد کیسه ها بسیار بسیار زیاده.ولی یکبار هم که شده محض رضای خدا فوتبالی با پرسپولیس رقابت کنید نه با هوچی گری و اتهام زدن.
Germany
14:27 - 1398/06/30
این معتاد یاد دادن چجوری حرف بزند قرارداد بازی کنان لنگ بالای هشت میلیارد تومان است وزارت ورزش پشت لنگ
پاسخ ها
سجاد خیاط
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
بیچاره کیسها. پایه پای بازیکنان تمرین میکنه اونوقت کیسه میگه ،،معتاد،، عقلتون هم مثل نمیتونه مشکل دارین
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/06/30
حرف مفت نزن تیم حکومتی
پاسخ ها
چهار فينال اسيا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
لنگ كه وزير بهش ميرسه...
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1398/06/30
این کچل پیرمرد هم داره راه میفته اخه کچل دیاباته قبل تو اومده استقلال اونوقت تو اثلا تو لنگ‌نبودی چطوری میخاستی بیاریش
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/06/30
چیزی خوری رو چه قشنگ یاد دادن بهش
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/06/30
بابا این مصرف کنندست توهم میزنه ساقیش کی بوده
پاسخ ها
shoja
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
معلومه تجربه داری
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/06/30
امثال شماها دیابت و راشیتیسم و بیماری میارید تو فوتبال این مملکت
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/06/30
تو چی میزنی
وقتی دیباته اومده بود استقلال تو هنوز مربی پیروزی نبودی خان
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1398/06/30
دوستان مسوول باشگاه لنگ، عزیزان میگم ساقی این مربیتون کیه،؟ انگار زده بالا... اشتباهی بهش گفتن کی حکومتیه خخخخ
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1398/06/30
تورو هم متوهم کردن؟ لنگیا شرف داشتع باشید بگید ک بابا کالدرون دیاباته زمانی ک اومد استقلال توهنوز مربی پرسپولیس نشده بودی. چرا دروغ میگی خنگ
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1398/06/30
ای خدارو شکر که نیومد ..اخه نه بازی بلده نه ارزش اونهمه پولو داره...خداسرپرسپولیسو دوس داش نیومد وگرنه فردا یه سر خر میشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج