عدم رعایت استاندارد‌ها، کودک ٨ ساله را به کما برد
۹۱۱۰۵۷
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰
۴۰۴۲
کمیته فنی هیات مسابقات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در رابطه با سقوط سنگنورد نونهال اظهار نظر کرد.

خبرگزاری ایسنا: کمیته فنی هیات مسابقات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان در رابطه با سقوط سنگنورد نونهال اظهار نظر کرد.

آرمان غیاثی کودک هشت ساله در پی سقوط هنگام مسابقات سنگنوردی در اصفهان دچار صدمه شدید شده و اکنون در کماست. در این رابطه کمیته فنی کوهنوردی تشکیل شد و موراد مقدماتی آن را پشت سر گذاشت. نتیجه مقدماتی این کمیته به شرح زیر است:

۱_ خطای انسانی در مرحله اول توسط حمایت ‌چی اتفاقی افتاده که در مورد نونهالان نفر دوم (سرداور) باید شخصا هارنس (صندلی فرود) با کنترل یا تفویض اختیار به داور مسیر می‌نمود تا موارد خطا و ایمنی را چک و کنترل نهایی می‌کرد و متاسفانه این مورد توسط سرداور صورت نپذیرفته است.

۲_ دیواره سالن برگزاری مسابقات سنگنوردی در حد استاندارد لازم برای انجام مسابقات نبوده و تشک‌های آن به تعداد کم و غیراستاندارد بوده است و درکل ایمنی مسیر صعود رعایت نشده است.

۳_ این مسابقات بدون هماهنگی و بدون اخذ مجوز از هیات استان‌ها برگزار شده است و سالن ورزشی ایثار فولادشهر بدون دریافت مجوز اقدام به برگزاری و در اختیار قرار دادن آن مکان ورزشی نموده است.

۴- عدم اطلاع‌رسانی از سوی برگزارکنندگان مسابقه در مورد حادثه به هیات استان، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و فدارسیون کوهنوردی و تیم‌های ورزشی.

۵_ برگزارکنندگان مسابقات باشگاه اژکهن می‌باشد که دارای پروانه فعالیت رسمی از اداره کل ورزش جوانان استان اصفهان تا پایان تاریخ ۹۹.۱۱.۲۵ می‌باشد.

۶_ کادر فنی اجرای مسابقات دارای کارت مربیگری مرتبط با این رشته و دوره بازآموزی را سپری کرده است.

 

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United States
23:22 - 1398/07/02
کودک ایرانی که برای کسی مهم نیست.. سر کودکان برخی کشورهای منطقه سلامت
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1398/07/03
خوب که چی زدین بچه را نابود کردین حالا دارین توضیح میدین. یعنی یه طناب بستن به این بچه اینقدر سخت بوده. ایشاا... خدا بهش رحم کند و صحیح سالم یرگردد پیش خانواده اش. بیچاره پدر و مادر این بچه چقدر براشون سخته.
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/07/03
یه کارشناسی بکنین ببینین احتمالا تقصیر ترامپ نیس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج