مورد عجیب ستاره برزیلی جدید رئال مادرید
۹۱۱۱۱۰
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۵
۲۹۹۸ 
رودریگو گوئس خرید برزیلی تابستانی رئال نه برای تیم اول بازی می کند و نه در ترکیب تیم دوم به میدان می رود.

ورزش سه: رودریگو گوئس خرید برزیلی تابستانی رئال نه برای تیم اول بازی می کند و نه در ترکیب تیم دوم به میدان می رود.

 به نقل از آاس، رودریگو سال گذشته با رئال قرارداد بست ولی یک فصل قرضی برای سانتوس بازی کرد. او از ابتدای تابستان به رئال اضافه شد و با کاستن از روزهای تعطیلی اش خیلی زود تمریناتش را با رئال آغاز کرد.

مورد عجیب ستاره برزیلی جدید رئال مادرید

رودریگو در تور آمریکای رئال نیز حضور داشت و در اولین بازی خود برابر بایرن روی یک ضربه کاشته گلی تماشایی نیز به ثمر رساند اما در ادامه به ندرت مورد استفاده قرار گرفت و در مجموع، پیش فصلی پرنوسان را پشت سر گذاشت.

او در یک بازی دوستانه تیم دوم رئال با هدایت رائول گونزالس برابر آلکورکن هم به میدان رفت، یک گل زد و یک پنالتی هم از دست داد.

با شروع فصل، رودریگو دچار مصدومیت شد و سه بازی اول رئال در لالیگا را از دست داد. او پس از بازگشت توانست برای تیم دوم رئال 90 دقیقه بازی کند و از سوی زیدان برای بازی با لوانته و پی اس جی نیز دعوت شد ولی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد.

شنبه گذشته رودریگو به فهرست تیم دوم رئال برای بازی با تیم دوم لاس پالماس اضافه نشد به این گمان که زیدان او را برای بازی با سویا دعوت خواهد کرد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. حاصل کار رودریگو تنها 90 دقیقه بازی رسمی برای تیم دوم رئال بوده و حالا از اینجا رانده و از آنجا مانده به نظر می رسد.

در برزیل می گویند که بهتر بود رودریگو یک سال دیگر نیز در سانتوس بازی می کرد و با اضافه شدن به تجربیاتش به رئال می پیوست اما سران رئال اصرار داشتند او را همین تابستان در اختیار داشته باشند.

زیدان امروز در نشست خبری خود به تمجید از رودریگو پرداخت و گفت که او بازیکن تیم اول است اما تاکید کرد که در نهایت باید 18 بازیکن را انتخاب کند و گزینه هایش برای هر بازی نیز زیاد است.

شاید بهتر باشد بین زیدان و رائول به عنوان مربیان تیم اول و دوم رئال در مورد رودریگو هماهنگی بیشتری وجود داشته باشد تا ستاره آینده دار برزیلی هر هفته حداقل برای یکی از دو تیم به میدان برود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج