مکارم: مراقب نفوذ در آموزش و پرورش باشید
۹۱۱۶۳۵
۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
۳۳۲۹
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت مراقبت برای جلوگیری از ورود نفوذی‌ها گفت: افراد نفوذی هرکجا باشند اصل برنامه‌ها و طرح‌ها را دچار مشکل می‌کنند که باید هوشیار و مراقب ورود آنان بود.

خبرگزاری تسنیم: مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت مراقبت برای جلوگیری از ورود نفوذی‌ها گفت: افراد نفوذی هرکجا باشند اصل برنامه‌ها و طرح‌ها را دچار مشکل می‌کنند که باید هوشیار و مراقب ورود آنان بود.

آیت‌الله مکارم شیرازی ظهر امروز در دیدار با وزیر آموزش و پرورش که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با اشاره به اهمیت مراقبت برای جلوگیری از ورود نفوذی‌ها اظهار داشت: افراد نفوذی هرکجا باشند اصل برنامه‌ها و طرح‌ها را دچار مشکل می‌کنند که باید هوشیار و مراقب ورود آنان بود.

وی با بیان اینکه دانش آموزان سرمایه کشور و امانتی به دست آموزش و پرورش هستند، ابراز کرد: باید برنامه‌ریزی‌ها در این وزارتخانه طوری باشد که طرح‌ها و برنامه‌ها به لحاظ کیفی و کمی به ارتقای دانش آموزان منجر شود تا آنان عناصری مفید برای آینده کشور باشند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: وزارت آموزش و پرورش بسیار وسیع بوده که پیاده‌سازی برنامه‌ها در آن زمان‌بر است و نیاز به کار کارشناسی دقیق دارد، چراکه این وزارتخانه از مراکز مهم در حوزه تعلیم و تربیت است.

وی با تأکید بر اینکه رسیدگی به مناطق محروم باید در اولویت برنامه‌های آموزش و پرورش باشد، یادآور شد: بخش زیادی از وجوهات شرعی صرف محرومیت‌زدایی در مناطق محروم کشور می‌شود.

استاد برجسته حوزه علمیه خاطرنشان کرد: برنامه‌های دینی در آموزش و پرورش باید به‌گونه‌ای باشد که دانش آموزان رغبت به فراگیری آن باشند؛ همچنین باید مشوق‌هایی مانند اردوهای سیاحتی و زیارتی و هدیه برای برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته شود که مؤثر است.

وی اجرای طرح و اثرگذاری اقدامات فرهنگی را موردتوجه قرار داد و گفت: برخی پزشکان با حضور در مناطق محروم به ویزیت رایگان مشغول هستند که بسیار اثرگذار است که باید این‌گونه حرکت‌ها جهادی و محرومیت‌زدایی در کشور الگو شود.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1398/07/04
خیلی وقته نفوذ در آموزش وپرورش وارد شده آموزش وپرورش به جای تعلیم وتربیت دانش آموزان صبح تا شب به فکر جمع آوری پول تحت عنوان کمکهای مردمی از اولیاء دانش آموزان است تا به تعمیرات وساخت وساز در مدرسه ها برسند و اولویت تعلیم وتربیت در حاشیه رفته واین حرکت در شرایط بد اقتصادی مردم جز نارضایتی اولیاء و خشم مردم چیزی در پی ندارد دائم در مدارس طرحهای بدون بهره وری اجرا میشود ومتاسفانه خروجی مناسب ندارد .ظاهر سازی وریا بیشتر خودنمایی میکند .مدیران رده بالا هم بیتفاوت هستند .این یعنی نفوذ در مهمترین بخش کشور .حالا هی خود را به خواب بزنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
احسنت دقیق فرمودید
آزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
این نفوذ دشمن نیست ،نفوذ فساد و عناصر فاسد و خرج کرد بیت المال در کارهای بدون بهره وری و بی پول شدن آ موزش وپرورش و شروع به گدائی و گرفتن پول از اولیاء که در نان شب مشکل دارند ،بس کنید این هرج و مرج وهیف کردن بیت المال
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج